3

0

@SamuraJack Bramkarz wychowanek? Jestem na tak. Szkoda tego Peni kisić jako wieczny numer 3. Niech się chłopak pokaże

2

@Katalonbar Ja bym mu dal zagrać nawet z Osasuną. Nic na tym nie tracimy. Ter Stegen powinien odpocząć od boiska jakiś czas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@panczo Z Koemanem to dupy dał Laporta. Zamiast się określić odrazu i powiedzieć: zostajesz/wylatujesz to bawił się w jakieś gierki. Niby dawał wsparcie, a zaraz ktoś z jego otoczenia Holendra krytykował. Prezydent z trenerem prowadzili jakąś śmieszną prywatną wojenkę między sobą. Nie wpływało to dobrze na szatnie, bo co chłopaki mogą sobie myśleć o trenerze, którego krytykuje środowisko władz klubu. Ronald też się w końcu wkurwił. Zaczął mieć wywalone. Jego zwolnienie było chyba tylko po to żeby ostudzić i oczyścić atmosferę. Lapcio wziął Xaviego tylko dlatego, że nie miał kogo innego. Prawda jest taka, że wyniki Koemana i Xaviego na koniec sezonu raczej nie będą się drastycznie różnic ponieważ ta drużyna z sezonu na sezon jest coraz słabsza kadrowo i notuje regres sportowy.

0

@Toretto Zależy od losowania. Trafimy kogoś ogarniętego to i w 1/16 powiemy do widzenia.

1

@Yoshi94 Od Bayernu i topu europejskiego to i owszem, ale nikt nie wmówi mi, że mamy gorsze kadry niż Betis, Rayo, Sevilla czy Sociedad, które są przed nami w lidze. Wiele rzeczy musi się zmienić. Problemy z fizycznością i mentalnością tej drużyny widać chyba z księżyca. Xavi wpakował się w niezłe gówno i trzeba mieć nadzieję, że sobie poradzi

11

Od wygrania trypletu w 2015 do spadku do Ligi Europy w 2021. Coś czuję, że my nawet tego pucharu Europy nie wygramy. Bartomeu powinien ponieść konsekwencje i zgnić w pierdlu. Od najlepszego zespołu świata do średniaka. Możliwe, że to było celowe działanie na szkodę klubu, bo ja naprawdę sobie nie wyobrażam, że można być tak głupim i nieudolnym, żeby do tego doprowadzić.

4

Awansowaliśmy do Ligi Europy. Brawo!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Mingueze to objechalaby nawet babka kiepska na wózku

4

Weźcie ich ostro nie faulujcie bo tylko ich wkurwicie i się manita skończy

0

@macio_944 Nazwisko: Mingueza
Zawód: Warzywniak

0

@Kengo Jak tam tylko Araujo ogarnia. Sam wszystkiego nie wybroni

5

Ale naprawdę nie wyglądało to źle do zejścia Alby, a raczej wejścia Minguezy. Niestety teraz zostaje liczyć na najmniejszy wymiar kary

0

Ter Stegen przy drugiej bramce Kariusa odstawił. No ludzie. Ja nie wiem co się z nim chciało..

0

@marcinK0000 Żółta oczywista dla Araujo

1

Koszulki mamy ładniejsze. To na pewno.

3

Mało to prawdopodobne, ale chciałbym zobaczyć minę Borka po przegranej Bayernu. Potencjał na memy byłby ogromny

3

Borek tam zaraz się zapluje mówiąc o Mbappe w Realu

3

@Xwowrak Nie zapłaciłeś Kurskiemu abonamentu

14

@DonMatteo901 Boniek to już tam kiedyś z Łotwą pokazał swój zmysł taktyczny i wiedzę o piłce

0

@TR3YWAY Który ma covida i nie zagra.

12

Pięknie mlodziaki sfrajerzyli. Fajnie radzi sobie Dynamo. Porównajmy wynik Ukraińców do którejkolwiek polskiej ekipy. Jesteśmy 100 lat nie tylko za zachodem, wschód też nam odjedzie

9

@PatrychoO Jak to skąd? 15 lat krzyczeli o Uefalonie przełykając gorycz, odczuwając ciągły ból dupy. Umniejszali naszym zwycięstwom, a i tak każdy dostawał wciry. Nadszedł nasz moment słabości i sobie używają, ale tym lepiej będzie smakować nasz powrót na szczyt. Te wszystkie Bońki, Dudki, Borki się posraja i zaplują ze złości. Ten moment nadejdzie, zapewniam.

4

@FC1899Barca Ależ bym chciał żebyśmy dziś wygrali, utarli nosa tym bawarczykom i zamknęli mordy wszystkim cisnącym bekę..

4

Człowiek kupił sobie pączki. Miał być dżem, miał być budyń, miało być wszystko a tu kurla nie ma nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?