Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc Lapcio da w łapę Tebasowi pod stołem jak szejki uefie i wszystko będzie załatwione.
18
Napisać komentarz szkalujący Messiego muszę...
22
@masq Parę godzin temu pisałeś, że "cię ten plebiscyt nie obchodzi" a teraz smarujesz kolejny komentarz na ten temat. Do wieczora walniesz pewnie jeszcze kilka kolejnych. No no
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@sintesox Do naszej kompromitacji w barażach/fazie grupowej mundialu
0
@pres Kibice PSG mogą świętować zdobycie Złotej piłki przez ich pilkarza za bramki strzelane w Barcelonie i reprezentacji
29
Ale szambo wylało w internecie. Polscy fanatycy niczym nie różnią się od tych arabów wyzywających się pod każdym postem pierwszego lepszego dużego klubu, albo są nawet gorsi.
Wyzywać Messiego od karłów i oszustów (jakby to on kazał ludziom na siebie głosować) żądać aby ten oddał nagrodę Lewemu to już trzeba być naprawdę zdrowo odklejonym
8
@Sau_Ron Przynajmniej kafejka wreszcie ożyła
92
To, że Lewego docenił sam Leo Messi jest warte moim zdaniem więcej niż głosy jakichś dziennikarzy. Jeżeli najlepszy piłkarz w historii mówi do Ciebie, że byłeś najlepszy w zeszłym sezonie to możesz czuć się spełniony.
7
Brawa dla Messiego. Brawa dla Lewandowskiego. Słowa uznania od Leo dla Roberta bardzo mi się podobały. Świetny moment
2
@Comfortable_ Tu też Messi wygrywa
6
Zaraz Sylwunia stwierdzi, że w sumie Benzema też był lepszy od Messiego.
6
Dekiert zamilcz. Proszę
7
Studio w ogóle nietendencyjne. Pani Sylwia i te jej mądrości.
2
@Rust_Cohle W reżimowej
4
@koksik2700 Jeszcze z pińcset takich komentarzy napiszcie, bo do tej pory było ich zdecydowanie za mało.
0
Pora wziąć się za książkę, bo polskiego internetu nie da się dziś czytać.
0
@tadzik447 Różnica jest taka, że gdy Małysz odchodził u Stocha widać już było potencjał na wygrywanie i gen mistrza. On wygrywał już wtedy konkursy. Wygrał z Zakopanem po upadku Adama i w jego pożegnaniu na Planicy. Teraz nie widzę nikogo kto przejąłby pałeczkę po Kamilu. Liczyłem na Jakuba Wolnego i dopóki trenrowal u nas Horngacher pięknie się rozwijał. Niestety teraz klapa
2
Kubacki i ten jego zarąbisty styl. Wybić się w górę i spaść na 120 metrze. Znowu popełnia te same błędy.
0
@dasouzar11 Było jeszcze kilku świetnych zawodników. Morgenstern, Peter Prevc, Freund czy obecnie Ryoyu Kobayashi, ale moim zdaniem tamta piątka to absolutny top topów.
0
@Dalhi Koeman to zrobił krzywdę Pedriemu. Chłopak niestety padł ofiarą własnego talentu, ale wierzę, że ogarnie sobie zdrowie na spokojnie i po nowym roku wróci.
2
@Essos 20 lat skoków w tym wieku. Kurde ciężko wybrać. Na pewno ktoś z grupy Małysz, Stoch, Schlirenzauer (wiem że krótko dominował, ale najwięcej zwycięstw w historii to mega osiągnięcie),Ahonen i Ammann
1
@cracker Ja tam mu źle nie życzę. Jest mi obojętny. Bawi mnie tylko jego głupota. Mógł zostać i regularnie grać w Barcelonie, co jak na jego wiek byłoby mega osiągnięciem, ale wolał kasiorke (która w Barcelonie też przyszłaby z czasem) i ławę w Lipsku
2
@masik86 Odszedł do Lipska ;)
0
@Pilka_jest_okragla Przynajmniej hala dzieci nie będą atakować Messiego, bo ich napadzior też przed Lewym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Czyli szykujmy się na rekordową inflację.
2
@MesQueUnClub96 Już ktoś by o tym trąbił, tak samo jak o zwycięzcy za ten rok. Mało prawdopodobne. France Football dało dupy rok temu i pewnie głupio się teraz przyznac.
2
@Danny Gaucho Ta o Romario i dwóch golach do przerwy też jest dobra ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika