0

@doc Lapcio da w łapę Tebasowi pod stołem jak szejki uefie i wszystko będzie załatwione.

18

Napisać komentarz szkalujący Messiego muszę...

22

@masq Parę godzin temu pisałeś, że "cię ten plebiscyt nie obchodzi" a teraz smarujesz kolejny komentarz na ten temat. Do wieczora walniesz pewnie jeszcze kilka kolejnych. No no

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@sintesox Do naszej kompromitacji w barażach/fazie grupowej mundialu

0

@pres Kibice PSG mogą świętować zdobycie Złotej piłki przez ich pilkarza za bramki strzelane w Barcelonie i reprezentacji

29

Ale szambo wylało w internecie. Polscy fanatycy niczym nie różnią się od tych arabów wyzywających się pod każdym postem pierwszego lepszego dużego klubu, albo są nawet gorsi.
Wyzywać Messiego od karłów i oszustów (jakby to on kazał ludziom na siebie głosować) żądać aby ten oddał nagrodę Lewemu to już trzeba być naprawdę zdrowo odklejonym

8

@Sau_Ron Przynajmniej kafejka wreszcie ożyła

92

To, że Lewego docenił sam Leo Messi jest warte moim zdaniem więcej niż głosy jakichś dziennikarzy. Jeżeli najlepszy piłkarz w historii mówi do Ciebie, że byłeś najlepszy w zeszłym sezonie to możesz czuć się spełniony.

7

Brawa dla Messiego. Brawa dla Lewandowskiego. Słowa uznania od Leo dla Roberta bardzo mi się podobały. Świetny moment

2

@Comfortable_ Tu też Messi wygrywa

6

Zaraz Sylwunia stwierdzi, że w sumie Benzema też był lepszy od Messiego.

6

Dekiert zamilcz. Proszę

7

Studio w ogóle nietendencyjne. Pani Sylwia i te jej mądrości.

2

@Rust_Cohle W reżimowej

4

@koksik2700 Jeszcze z pińcset takich komentarzy napiszcie, bo do tej pory było ich zdecydowanie za mało.

0

Pora wziąć się za książkę, bo polskiego internetu nie da się dziś czytać.

0

@tadzik447 Różnica jest taka, że gdy Małysz odchodził u Stocha widać już było potencjał na wygrywanie i gen mistrza. On wygrywał już wtedy konkursy. Wygrał z Zakopanem po upadku Adama i w jego pożegnaniu na Planicy. Teraz nie widzę nikogo kto przejąłby pałeczkę po Kamilu. Liczyłem na Jakuba Wolnego i dopóki trenrowal u nas Horngacher pięknie się rozwijał. Niestety teraz klapa

2

Kubacki i ten jego zarąbisty styl. Wybić się w górę i spaść na 120 metrze. Znowu popełnia te same błędy.

0

@dasouzar11 Było jeszcze kilku świetnych zawodników. Morgenstern, Peter Prevc, Freund czy obecnie Ryoyu Kobayashi, ale moim zdaniem tamta piątka to absolutny top topów.

0

@Dalhi Koeman to zrobił krzywdę Pedriemu. Chłopak niestety padł ofiarą własnego talentu, ale wierzę, że ogarnie sobie zdrowie na spokojnie i po nowym roku wróci.

2

@Essos 20 lat skoków w tym wieku. Kurde ciężko wybrać. Na pewno ktoś z grupy Małysz, Stoch, Schlirenzauer (wiem że krótko dominował, ale najwięcej zwycięstw w historii to mega osiągnięcie),Ahonen i Ammann

1

@cracker Ja tam mu źle nie życzę. Jest mi obojętny. Bawi mnie tylko jego głupota. Mógł zostać i regularnie grać w Barcelonie, co jak na jego wiek byłoby mega osiągnięciem, ale wolał kasiorke (która w Barcelonie też przyszłaby z czasem) i ławę w Lipsku

2

@masik86 Odszedł do Lipska ;)

0

@Pilka_jest_okragla Przynajmniej hala dzieci nie będą atakować Messiego, bo ich napadzior też przed Lewym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 Czyli szykujmy się na rekordową inflację.

2

@MesQueUnClub96 Już ktoś by o tym trąbił, tak samo jak o zwycięzcy za ten rok. Mało prawdopodobne. France Football dało dupy rok temu i pewnie głupio się teraz przyznac.

2

@Danny Gaucho Ta o Romario i dwóch golach do przerwy też jest dobra ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?