Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 Pierce Brosnan i Bond is back. Co to były za czasy
3
@Joe_Pesci Gdyby po tej akcji padła bramka, to myślę, że byłaby dluuuugooo wspominana jako jedna z najlepszych w historii El Clasico
13
Z okazji powrotu legendarnego Daniego Alvesa warto przypomnieć jak pewnego dnia zniszczył CRa ;)
43
Dani Alves jest najpiękniejszy. Bardzo cieszę się, że mamy go z powrotem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nieznajomy Belgia jest przehypowana. Jak zwykle robi się z nich głównych faworytów i nie wiadomo jak mocnych, a potem dają dupy. Co do Włochów, to jeszcze nawet nie ma pewności, że w Katarze w ogóle zagrają.
4
@Dzemix111 Prędzej czy później zacznie grać tak jak do tego przyzwyczaił. To jest Leo Messi, zbyty wielki piłkarz, żeby nie wyjść z dołka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@socha Ciekawe kiedy tam pójdą po rozum do głowy i wezmą wreszcie ogarniętego trenera - fachowca. Holendrzy lubią się kisić w sosie własnym. Van Basten, Bert van Marwijk, Hiddink, Van Gaal, Koeman, De Boer, znowu Van Gaal. Duży mają potencjał w obecnej kadrze, a marnują go moim zdaniem. Erik ten Haag by to ogarnął, a jak nie to lepiej kogoś zza granicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Suarez9 Cud się musi stac
0
@Momals11 Piękna kobieta. Messi ma szczęście.
2
W sezonie 12/13 Ederson (City) i Oblak (Atleti) reprezentowali barwy tego samego klubu - portugalskiego Rio Ave.
Taka ciekawostka
4
@Messibestplayerintheworld Klub jest nastawiony pozytywnie? Ma pozytywne odczucia? Zarząd myśli pozytywnie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@jacob345 Reca miał trochę lepsze wrzutki. Pamiętam jego asystę do Lewego w meczu z Łotwą, która dała nam otwarcie wyniku w drugiej połowie.
Puchacz jedyne co potrafi to szybko biec przed siebie, rzadko kiedy z sensem
0
@clyde Zazdroszczę i cieszę się waszym szczęściem. Niestety u mnie czekanie dopiero się zaczyna. Mama dziś miała pobrany wycinek do badań... Trochę się człowiek martwi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM W jakiej walucie najbardziej opłaci się trzymać oszczędności?
2
Barcelona: A na raty można?
1
@PatrykBarca Przecież my nie wygraliśmy z żadnym poważnym rywalem od czasów Nawałki, więc nwm skąd to oburzenie.
Taki jest nasz poziom i chyba po prostu pora się z tym pogodzić.
57
Taki ktoś jak Alves jest w szatni bardzo ważny. Profesjonalista i charakterny gość. Mądre słowa popłynęły z jego ust, bo wydaje się, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jakim zaszczytem jest być częścią Barcelony. Są w legendarnym klubie, wyżej dojść się nie da i pasowałoby jednak co mecz zostawiać serducho na boisku.
1
@tbas "Na rozsądnych warunkach" - czyli wy dupa cicho, a my robimy wszystko jak do tej pory, po swojemu
0
@DonRybson Jak sam Frenkie będzie chciał zostać to zostanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Munio Już Zielu pokazał tą złość. Beka przed wywiadem, w trakcie zero złości czy emocji, zaraz po wywiadzie znowu śmieszki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Ciekawe, czy Abidal zawsze był taki śliski, czy przesiąkł Bartomeu
1
@Uukasz_93 Remisy z Hiszpanią i Anglią to dobre wyniki, porażka na Wembley to nie katastrofa, ale zgodzę się, że szalu nie ma
2
@Barca1992 I bardzo dobrze. Nie będzie tej całej pompowanej otoczki, co to nasi nie osiągną (wiadomo, że gówno jak zawsze) i się człowiek nie będzie musiał denerwować oglądając ich wyczyny. Tylko futbol i mundial na czilku