2

@kubix05 Pierce Brosnan i Bond is back. Co to były za czasy

3

@Joe_Pesci Gdyby po tej akcji padła bramka, to myślę, że byłaby dluuuugooo wspominana jako jedna z najlepszych w historii El Clasico

13

Z okazji powrotu legendarnego Daniego Alvesa warto przypomnieć jak pewnego dnia zniszczył CRa ;)


43

Dani Alves jest najpiękniejszy. Bardzo cieszę się, że mamy go z powrotem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nieznajomy Belgia jest przehypowana. Jak zwykle robi się z nich głównych faworytów i nie wiadomo jak mocnych, a potem dają dupy. Co do Włochów, to jeszcze nawet nie ma pewności, że w Katarze w ogóle zagrają.

4

@Dzemix111 Prędzej czy później zacznie grać tak jak do tego przyzwyczaił. To jest Leo Messi, zbyty wielki piłkarz, żeby nie wyjść z dołka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@socha Ciekawe kiedy tam pójdą po rozum do głowy i wezmą wreszcie ogarniętego trenera - fachowca. Holendrzy lubią się kisić w sosie własnym. Van Basten, Bert van Marwijk, Hiddink, Van Gaal, Koeman, De Boer, znowu Van Gaal. Duży mają potencjał w obecnej kadrze, a marnują go moim zdaniem. Erik ten Haag by to ogarnął, a jak nie to lepiej kogoś zza granicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Suarez9 Cud się musi stac

0

@Momals11 Piękna kobieta. Messi ma szczęście.

2

W sezonie 12/13 Ederson (City) i Oblak (Atleti) reprezentowali barwy tego samego klubu - portugalskiego Rio Ave.
Taka ciekawostka

4

@Messibestplayerintheworld Klub jest nastawiony pozytywnie? Ma pozytywne odczucia? Zarząd myśli pozytywnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@jacob345 Reca miał trochę lepsze wrzutki. Pamiętam jego asystę do Lewego w meczu z Łotwą, która dała nam otwarcie wyniku w drugiej połowie.
Puchacz jedyne co potrafi to szybko biec przed siebie, rzadko kiedy z sensem

0

@clyde Zazdroszczę i cieszę się waszym szczęściem. Niestety u mnie czekanie dopiero się zaczyna. Mama dziś miała pobrany wycinek do badań... Trochę się człowiek martwi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM W jakiej walucie najbardziej opłaci się trzymać oszczędności?

2

Barcelona: A na raty można?

1

@PatrykBarca Przecież my nie wygraliśmy z żadnym poważnym rywalem od czasów Nawałki, więc nwm skąd to oburzenie.
Taki jest nasz poziom i chyba po prostu pora się z tym pogodzić.

57

Taki ktoś jak Alves jest w szatni bardzo ważny. Profesjonalista i charakterny gość. Mądre słowa popłynęły z jego ust, bo wydaje się, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jakim zaszczytem jest być częścią Barcelony. Są w legendarnym klubie, wyżej dojść się nie da i pasowałoby jednak co mecz zostawiać serducho na boisku.

1

@tbas "Na rozsądnych warunkach" - czyli wy dupa cicho, a my robimy wszystko jak do tej pory, po swojemu

0

@DonRybson Jak sam Frenkie będzie chciał zostać to zostanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Munio Już Zielu pokazał tą złość. Beka przed wywiadem, w trakcie zero złości czy emocji, zaraz po wywiadzie znowu śmieszki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Ciekawe, czy Abidal zawsze był taki śliski, czy przesiąkł Bartomeu

1

@Uukasz_93 Remisy z Hiszpanią i Anglią to dobre wyniki, porażka na Wembley to nie katastrofa, ale zgodzę się, że szalu nie ma

2

@Barca1992 I bardzo dobrze. Nie będzie tej całej pompowanej otoczki, co to nasi nie osiągną (wiadomo, że gówno jak zawsze) i się człowiek nie będzie musiał denerwować oglądając ich wyczyny. Tylko futbol i mundial na czilku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?