Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rokita Za gola strzelonego Legii należy mu się krzyż zasłużonych i uścisk dłoni prezesa
1
@Kusco15 Bonus za te świetne wyniki w zeszłym sezonie? Bartomeu to był mistrz palenia milionów w piecu
3
@BorzyKrzys Więcej kompletów strojów niż zwycięstw w tym sezonie
0
Benzema ustrzeli dziś Szachtar?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dembouz dodał trochę polotu tej smutnej jak p... Barcelonie.
0
Bayern jeszcze jeden rzut rożny proszę.
0
@VirtuoZ 7:0 do przerwy.
3
Grajo dla Kuna. To ładnie się chłopaki starają
1
@scoobyP Czego ty wymagasz od gościa, który w wieku 19 lat ma zniszczone kolano i rok nie grał w piłkę? Hype na niego był zdecydowanie niewspółmierny z tym, czego można po nim oczekiwać obecnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klopx Maradona Cup
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Cwaniak4 Barcelony bez dwóch zdań. Im zdarza się zagrać dobry mecz, nam nie.
1
@marko111122 O co? Przecież nas tam pierwszy lepiej zorganizowany rywal wychędoży tak, że pół roku będzie pieklo
0
@Coutinho007 Bayern? Ja tam myślę, że z Benficą też mogą być niezłe wciry i koniec złudzeń.
0
@Nazio87 Ta teraz strzelenie 2 bramek w meczu to dla naszych Mission Impossible
6
@marcin62 Tragedia. Szkoda kobiety... Współczuję jej mężowi/partnerowi. To musi być dla niego osobisty dramat.
0
Co dziś gracie? Szukam jakiejś inspiracji do sklecenia kuponu
7
@Comfortable_ Ale dociety był. Top forma jego. Później w sezonie 18/19 podobnie. Piękne czasy i te piękne koszulki...
6
Força Kun!!! Zdrowiej chłopie.
1
@barcowy1899 Koeman też był kapitalnym obrońcą i chyba nie muszę przypominać jak wyglądała ta formacja za jego kadencji ;)
To jakim ktoś był piłkarzem nie jest absolutnie żadnym wyznacznikiem.
Mam tylko nadzieję, że w pomocy wreszcie będzie odpowiednia rotacja. Busi, Frenkie, Pedri, Gavi, Nico i Puig. Jest w czym wybierać. Każdy powinien dostać swoje minuty.
7
@tomek8756 Prawdziwy record breaker.
27
@Messibestplayerintheworld Jakby Koeman był trenerem, to po podaniu tej statystyki byłbym pewny że, przegramy.
0
@klopx Aleś mi Pan klasyka przypomniał. Normalnie aż sobie odpale
0
Nuno Espirito Santo zwolniony z Tottenhamu. Szybko poszło. To co, Conte?
0
@derlysy1979 Razem z Neymarem
38
@kubs23 Patrz mam prawo jazdy kilkanaście lat, żadnego mandatu ani wypadku z moim udziałem. Nieźle jak na pirata i przestępce. Fart? Szczęście? Może samochód mi powinni odebrać jeszcze?
1
@Tomo_95 I to jest sprawa, która jest warta dyskusji i zmian.
89
@Ls0811 Z ciekawości zapytam? Jeździsz 50 w zabudowanym? Oczywiście nie pochwalam zapindalania po 120 w zabudowanym (chociaż to też zależy od sytuacji, bo nieraz tak znak postawią, że dwa domy na krzyż i wielki teren zabudowany), a pijanych kierowców to traktowalbym jak potencjalnych morderców, ale sam zazwyczaj jeżdżę te 70, 80 czy 90 i jakoś nie uważam, żebym stwarzał większe zagrożenie.