1

@lucca87 Ktoś do rywalizacji z Albą i jakiegoś prawego obrońcę nam trzeba. Boki obrony leżą jak leżały

7

@Ojciec5tkidzieci Ghana eleganckie transfery przed mundialem

7

Brawo Rafa!!! Co za mental. Chłop to legenda i wzór.

3

@kryhaa Sanchez>>>>Asensio. Przepaść między nimi na korzyść Alexisa.

0

@jacob345 Boli go potężny Lech?

21

@Kondziubarca Hahahah ten co się Messim poczuł

0

@Uukasz_93 Boruc to zawsze miał coś z głową. Ostatnie 2 sezony w Legii to już w ogóle palma odbiła totalnie. Widocznie chłop traktował to jak sportową emeryturę, a nie jakies wyzwanie.

2

@Herato Neymar w Barcelonie to był kozak totalny, ale i tak za każdym razem wybrałbym Ronaldinho.

1

@BaroPodertos Czasem serio się nic nie dzieje, ale taki wyścig jak dziś to jest czyste złoto i piękno tego sportu

21

To jest najlepszy wyścig tego sezonu

1

@HighestInTheRoom A to chyba, że tak.

1

@MesQueUnClub96 Co się z tym chłopem stało... A było nie odchodzić z Renault

0

@HighestInTheRoom Dla twojego Maxa to gorzej. Leclerc łatwo wygra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i właśnie dlatego Sainz raczej nigdy nie będzie numerem 1.

1

Świetny start Sainza. Normalnie jak nie on

4

@Kapitan hawk Zawsze pierwszy. @Medium to były piękne czasy

2

@Zawsze_Wierny Leclerc, Grosjean, Hamilton, dzis Zhou. Halo zdaję egzamin na 6+

1

@MesQueUnClub96 Pykał se coś na kierownicy i nie zauważył

0

Pewnie już tam na trybunie mieli ciepło

0

@maniak33333 Mają mają, tylko nie pokazują

0

@RomanHoffer Tsunoda, Zhou, Latifi, Stroll, Mick Schumacher. W tej kolejności.

0

@Qexi Na ławce też go nikt nie będzie trzymał, bo to nie ma sensu. Wszystko zależy od tego, co zadecyduje Frenkie.

3

@cris2706 Ronaldo byłby doskonałym zawodnikiem do uzupełnienia składu, jako ten napastnik numer 2, który gra mniej, tylko, gdy numer 1 odpoczywa lub potrzebuje zmiany. Niestety jego ego, samouwielbienie i chore ambicje nigdy nie pozwolą mu pogodzić się z tym, że jego czas w piłce właściwe się kończy i nigdy nie pogodzi się z rolą bycia numerem 2/3 w drużynie. On ciągle chce być na pierwszym planie.

0

@Pawci023x Ciężko będzie, ale Rafa to Rafa. Jego nigdy nie można skreślać

1

@PatrychoO Ja od początku mówiłem, że to nie Messi był problemem. No i po pierwszym sezonie, można śmiało to potwierdzic. Brakuje tego małego wariata.

1

@Jaro1279 Gość byłby naprawdę fajnym transferem i wzmocnieniem skrzydeł, ale nie za takie pieniądze

1

@MesQueUnClub96 Neymar to kapitalny grajek. 5 średnia w zestawieniu, w dodatku nie jest typowym napadziorem.

3

@LukaszFan Z pewnością większa niż Hulkenberg, który nigdy nie stał na podium, o wygraniu wyścigu nie wspominając.

2

@MesQueUnClub96 @DaPidejpi No więc brawo Rafa. Szkoda Igi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?