Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Ktoś do rywalizacji z Albą i jakiegoś prawego obrońcę nam trzeba. Boki obrony leżą jak leżały
7
@Ojciec5tkidzieci Ghana eleganckie transfery przed mundialem
7
Brawo Rafa!!! Co za mental. Chłop to legenda i wzór.
3
@kryhaa Sanchez>>>>Asensio. Przepaść między nimi na korzyść Alexisa.
0
@jacob345 Boli go potężny Lech?
21
@Kondziubarca Hahahah ten co się Messim poczuł
0
@Uukasz_93 Boruc to zawsze miał coś z głową. Ostatnie 2 sezony w Legii to już w ogóle palma odbiła totalnie. Widocznie chłop traktował to jak sportową emeryturę, a nie jakies wyzwanie.
2
@Herato Neymar w Barcelonie to był kozak totalny, ale i tak za każdym razem wybrałbym Ronaldinho.
1
@BaroPodertos Czasem serio się nic nie dzieje, ale taki wyścig jak dziś to jest czyste złoto i piękno tego sportu
21
To jest najlepszy wyścig tego sezonu
1
@HighestInTheRoom A to chyba, że tak.
1
@MesQueUnClub96 Co się z tym chłopem stało... A było nie odchodzić z Renault
0
@HighestInTheRoom Dla twojego Maxa to gorzej. Leclerc łatwo wygra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i właśnie dlatego Sainz raczej nigdy nie będzie numerem 1.
1
Świetny start Sainza. Normalnie jak nie on
4
@Kapitan hawk Zawsze pierwszy. @Medium to były piękne czasy
2
@Zawsze_Wierny Leclerc, Grosjean, Hamilton, dzis Zhou. Halo zdaję egzamin na 6+
1
@MesQueUnClub96 Pykał se coś na kierownicy i nie zauważył
0
Pewnie już tam na trybunie mieli ciepło
0
@maniak33333 Mają mają, tylko nie pokazują
0
@RomanHoffer Tsunoda, Zhou, Latifi, Stroll, Mick Schumacher. W tej kolejności.
0
@Qexi Na ławce też go nikt nie będzie trzymał, bo to nie ma sensu. Wszystko zależy od tego, co zadecyduje Frenkie.
3
@cris2706 Ronaldo byłby doskonałym zawodnikiem do uzupełnienia składu, jako ten napastnik numer 2, który gra mniej, tylko, gdy numer 1 odpoczywa lub potrzebuje zmiany. Niestety jego ego, samouwielbienie i chore ambicje nigdy nie pozwolą mu pogodzić się z tym, że jego czas w piłce właściwe się kończy i nigdy nie pogodzi się z rolą bycia numerem 2/3 w drużynie. On ciągle chce być na pierwszym planie.
0
@Pawci023x Ciężko będzie, ale Rafa to Rafa. Jego nigdy nie można skreślać
1
@PatrychoO Ja od początku mówiłem, że to nie Messi był problemem. No i po pierwszym sezonie, można śmiało to potwierdzic. Brakuje tego małego wariata.
1
@Jaro1279 Gość byłby naprawdę fajnym transferem i wzmocnieniem skrzydeł, ale nie za takie pieniądze
1
@MesQueUnClub96 Neymar to kapitalny grajek. 5 średnia w zestawieniu, w dodatku nie jest typowym napadziorem.
3
@LukaszFan Z pewnością większa niż Hulkenberg, który nigdy nie stał na podium, o wygraniu wyścigu nie wspominając.
2
@MesQueUnClub96 @DaPidejpi No więc brawo Rafa. Szkoda Igi..