Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupił ktoś węgiel z tej strony pgg? To chyba graniczy z cudem
7
@GCBW Ja tam to już widziałem 2 razy. Nie pogardzę trzecim.
3
@FCB24 Chłop grając tym skończonym dziadkiem leśnym Messim i defensywnym napastnikiem Griezmannem wygrał Puchar Króla, więc z obecną kadra tryplety rok w rok.
16
@tomek8756 Nie no ludzie... To już lepiej, żeby w ogóle nie było kolejnej części. Sparrow to Depp i tyle, a piraci z Karaibów to film o przygodach Sparrowa, a nie jakiejś tam pani pirat.
To tak jakby twórcy Top Guna wpadli na pomysł, że nakręca kolejna część, ale Mavericka zastąpi jakaś kobita. To nie ma żadnego sensu.
5
@AllBundy Za takiego kozaka to była promocyjna cena
0
@ShawnC Nagromadzenie syfu, afer i brudnych interesów w tym klubie jest przerażające. Ciekawe co jeszcze kiedyś wyplynie
2
@FC1899Barca No i to jest wyzwanie. Przychodzi do Barcelony w kryzysie, na początku ery po Messim i spróbuję z nią coś wygrać. To jest ten mental.
36
Dani Alves to jest gość :D
https://zapodaj.net/b906e0aa83365.png.html
1
@barcelonaLM No to z takim podejściem życzę powodzenia w wychodzeniu z szamba. Mają dobrego trenera, to trzeba dać mu czas. Oni nawet Guardiolę wypieprzyliby po kilkunastu kolejkach.
9
@barteq Jeszcze nic nie osiągnął, żeby fochy stroić. Niech się bierze do roboty. Jak mu zdrowie pozwoli, to wróci na odpowiedni poziom
0
@Firestone Spokojnie
1
@banann16 A ja im nie współczuję
1
Kurna może i to było już drugie odejście Daniego z Barcelony, ale jak cały stadion zaczął skandować jego imię to jakoś mnie ruszyło. Wzruszający moment, gdy taka legenda opuszcza klub
0
@mateusz1989VeB Tak będzie.
0
@tristan87 Uwielbiam go. Dani na zawsze jest nasz.
5
@kamiVeB Największą owację otrzymał Pedri. Zasłużenie.
1
@jedrek7000 A czyli gwizdanie na Roberto to spoko, ale Braita, który ma ten klub w dupie to szkoda, bo strzelił 4 gole
1
@Worny Chłopak niedość, że ma unikatowy talent to jeszcze jest skromny. Ma dużo pokory, ciężko pracuje, jest profesjonalista. Ma ten klub w sercu. Jak go nie kochać? Sam kupiłem sobie koszulkę z Pedrim, z poprzedniego sezonu.
0
@czółkovsky Nasz Goldenboy, ulubieniec kibiców.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AdiKingu96 Ale mógłby sobie jakiegoś skrzydłowego i bocznego obrońcę jeszcze sprowadzić, bo zwęziła się kadra
0
Alves mógłby dostać swoje 5 minut i ładnie się pożegnać z kibicami na Camp Nou. Zasługuje na to
3
@ChampionLW Nie wiem kto mógł twierdzić, że transfer najlepszego napastnika młodego pokolenia może być złym transferem.
3
@ShawnC Cillessenem też by nie pogardził. Wieczny rezerwowy, ale jak trzeba było grać to był skałą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mateusz1989VeB Ter Stegena za 60 baniek można im dać. Na biednego nie trafilo
1
@DonMatteo901 Bruno to się nadaje do pchania karuzeli obecnie.
14
@Nano22 Do Cillessena nie miał podjazdu. Jaspeer to był idealny bramkarz numer 2. Słabo wyszła ta wymiana. Nie mniej, do Neto nic nie mam i życzę mu powodzenia.
3
@DaPidejpi W 2015 powinien dostać za tego gola w finale PK z Bilbao. Spektakularna bramka. Kilka lat później podobny rajd Sona pokonał min. unikatowego gola piętą Suareza. Dziwne mają kryteria
0
@Dembouz1899 Co się dziwić, jak chlop zamiast trenować w sezonie przygotowawczym z drużyną, to cały czas szukał nowego klubu.