0

Kupił ktoś węgiel z tej strony pgg? To chyba graniczy z cudem

7

@GCBW Ja tam to już widziałem 2 razy. Nie pogardzę trzecim.

3

@FCB24 Chłop grając tym skończonym dziadkiem leśnym Messim i defensywnym napastnikiem Griezmannem wygrał Puchar Króla, więc z obecną kadra tryplety rok w rok.

16

@tomek8756 Nie no ludzie... To już lepiej, żeby w ogóle nie było kolejnej części. Sparrow to Depp i tyle, a piraci z Karaibów to film o przygodach Sparrowa, a nie jakiejś tam pani pirat.
To tak jakby twórcy Top Guna wpadli na pomysł, że nakręca kolejna część, ale Mavericka zastąpi jakaś kobita. To nie ma żadnego sensu.

5

@AllBundy Za takiego kozaka to była promocyjna cena

0

@ShawnC Nagromadzenie syfu, afer i brudnych interesów w tym klubie jest przerażające. Ciekawe co jeszcze kiedyś wyplynie

2

@FC1899Barca No i to jest wyzwanie. Przychodzi do Barcelony w kryzysie, na początku ery po Messim i spróbuję z nią coś wygrać. To jest ten mental.

36

Dani Alves to jest gość :D
https://zapodaj.net/b906e0aa83365.png.html

1

@barcelonaLM No to z takim podejściem życzę powodzenia w wychodzeniu z szamba. Mają dobrego trenera, to trzeba dać mu czas. Oni nawet Guardiolę wypieprzyliby po kilkunastu kolejkach.

9

@barteq Jeszcze nic nie osiągnął, żeby fochy stroić. Niech się bierze do roboty. Jak mu zdrowie pozwoli, to wróci na odpowiedni poziom

0

@Firestone Spokojnie

1

@banann16 A ja im nie współczuję

1

Kurna może i to było już drugie odejście Daniego z Barcelony, ale jak cały stadion zaczął skandować jego imię to jakoś mnie ruszyło. Wzruszający moment, gdy taka legenda opuszcza klub

0

@mateusz1989VeB Tak będzie.

0

@tristan87 Uwielbiam go. Dani na zawsze jest nasz.

5

@kamiVeB Największą owację otrzymał Pedri. Zasłużenie.

1

@jedrek7000 A czyli gwizdanie na Roberto to spoko, ale Braita, który ma ten klub w dupie to szkoda, bo strzelił 4 gole

1

@Worny Chłopak niedość, że ma unikatowy talent to jeszcze jest skromny. Ma dużo pokory, ciężko pracuje, jest profesjonalista. Ma ten klub w sercu. Jak go nie kochać? Sam kupiłem sobie koszulkę z Pedrim, z poprzedniego sezonu.

0

@czółkovsky Nasz Goldenboy, ulubieniec kibiców.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AdiKingu96 Ale mógłby sobie jakiegoś skrzydłowego i bocznego obrońcę jeszcze sprowadzić, bo zwęziła się kadra

0

Alves mógłby dostać swoje 5 minut i ładnie się pożegnać z kibicami na Camp Nou. Zasługuje na to

3

@ChampionLW Nie wiem kto mógł twierdzić, że transfer najlepszego napastnika młodego pokolenia może być złym transferem.

3

@ShawnC Cillessenem też by nie pogardził. Wieczny rezerwowy, ale jak trzeba było grać to był skałą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mateusz1989VeB Ter Stegena za 60 baniek można im dać. Na biednego nie trafilo

1

@DonMatteo901 Bruno to się nadaje do pchania karuzeli obecnie.

14

@Nano22 Do Cillessena nie miał podjazdu. Jaspeer to był idealny bramkarz numer 2. Słabo wyszła ta wymiana. Nie mniej, do Neto nic nie mam i życzę mu powodzenia.

3

@DaPidejpi W 2015 powinien dostać za tego gola w finale PK z Bilbao. Spektakularna bramka. Kilka lat później podobny rajd Sona pokonał min. unikatowego gola piętą Suareza. Dziwne mają kryteria

0

@Dembouz1899 Co się dziwić, jak chlop zamiast trenować w sezonie przygotowawczym z drużyną, to cały czas szukał nowego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?