Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz No właśnie o to chodzi. Taka Kostaryka, Węgry, czy Ekwador wychodzą na boisko jako typowe underdogi i gryzą trawę. Naszym kopaczom to wydaje się chyba, że są jakaś czołową drużyną Europy i mecze na stojąco będą wygrywać. Przynajmniej tak to wygląda
1
@draxidox Tak zwana gra z kija
12
@Deviler Kolejny funfel Kuleszy - polski Guardiola, Michał Probierz.
0
@Xpert77 Już nie przesadzajmy. Dla Argentyny to będzie pewnie mecz o pietruszkę, a dla nas o honor. Obstawialbym bardziej jakieś 2:0/3:1 dla nich.
2
@FCB_dimiC Ja to się nawet nie zdziwię jak z Arabią punkty stracimy. Poziom jaki nasi prezentują to dno, a Saudyjczycy z pewnością będą chcieli się pokazać i wyjdą mega zaangażowani. W piłkę grać potrafią, bo w eliminacjach wyprzedzili min. Japonię, czy Australię.
0
Pieprzona przerwa reprezentacyjna...
0
@Faun To pewnie sami studenci
1
@cules100pro Po jednym meczu xD Czy my za kadencji Pana Czesława zagraliśmy choć jeden dobry mecz?
0
@FCB_dimiC A to co jak prowadzą 2:0 to gość ma odpuszczać w stykowej sytuacji, bo Wojtuś miał kontuzje? Normalna sytuacja boiskowa, a Szczęsnemu puściły nerwy
0
@Rust_Cohle Tak jak napisał @Kessie , Francja nie wyjdzie z grupy. Klątwa zwycięzców musi działać.
0
@Emhyr Zlatan był lepszym transferem niż każdy z tej listy pod nim. Top 2 niestety nie do podważenia. Klapy totalne. Wydane prawiw 300 baniek na Grieza i Cou, a odzyskamy z tego ze 45
2
Polska bez szans, więc fajnie byłoby jakby wreszcie ktoś spoza Europy to wziął.
2
@Danny Gaucho Oj dobrze prawisz Danny. Do poziomu Luisito jeszcze daleka droga przed Haalandem. Jednak przyznać trzeba, że ma wszystko, żeby go na koniec kariery przebić.
1
@HighestInTheRoom Jeśli chodzi o ostatnią dekadę, to według mnie Suarez był lepszy nawet od Ibry. Spokojnie w Top 10 powinien być, i to w górnej części.
9
@Kz1234 Where Suarez?
1
@macio_944 Normalnie jak nie Barcelona. Oby tak dalej!
0
@The_Man Co tam powiedział
8
@VeB10Ronnie Z Messim po 2015 jednak ciągle wygrywaliśmy puchary. Niewiele brakło i mielibyśmy ligę bez porażki. Po jego odejściu nasze największe osiągnięcia to wicemistrzostwo i 1/4 LE. Argument z LM jak zwykle musi być wyciągnięty. Sam Messi miał wygrywać te rewanże, czy o co chodzi? Pomyslcie Lepiej co może zdziałać duet Messi-Lewy w takim meczu jak ten na Anfield.
0
@barteq Nie wiemy jeszcze jak ogarnia. Zagrał dopiero w 2 meczach. Do końca sezonu ma czas, żeby udowodnić swoją wartość. Ja tam jestem jakoś dziwnie pewien, że zaoferuje nam dużo więcej niż Semedo, czy Dest.
17
@Pawel13sz Kilka dobrych meczów zatarło co niektórym ogólny obraz tego zespołu w ostatnich miesiącach.
18
@barteq Na PO w Barcelonie nie chodzi tylko o szybkość. Tu po prostu trzeba to ogarniać. Albo to masz, albo nie. Dest, czy Semedo byli nawet szybcy i co z tego? Sergi Roberto obu wciąga nosem na tej pozycji, bo on po prostu rozumie ten system gry.
Jednak zgadzam się, że na głosy o przedłużeniu umowy z Bellerinem jest jeszcze za wcześnie.
1
@PabloVEB Niech sobie tam kopia o Puchar Uralu z Białorusią, Tadżykistanem i Czeczenia
0
@tristan87 To robią jeszcze kolejne Mission Impossible? Tom Cruise będzie?
1
@AllBundy Bo od takiego jednego meczu czarne im się źle kojarzą.
1
@draxidox To ma już dobrze wyćwiczone. Nie jedną ustawę w nocy podpisywał
12
@Bartula Parę pojedynków z Araujo i Kounde to mu się tańców odechce.
0
@TaKeSe Szansa jest zawsze, ale bardzo mała. Ferrari na pewno wygra jeszcze jakiś wyścig.
2
@Borneo "Musiałby zaakceptować granie na zmianę z Fatim". Gość mieści się w Top 5 najlepszych piłkarzy na świecie w tym sezonie, jest chodząca legenda nie tylko Barcelony, ale całej piłki nożnej i ma się dostosowywać pod Fatiego, młodego talenciaka, który jeszcze nic się osiągnął, i tak na prawdę nie wiadomo, czy w ogóle kiedyś jeszcze odpali. Fakty są takie, że Messi grałby teraz w podstawie każdego klubu na świecie, bo jest wybitnym playmakerem. Nie musi się do niczego dostosowywać. Jeśli wróci i będzie w takiej formie jak obecnie, to będzie grał, bo nakrywa czapką Pedriego, Gaviego, Dembele i Fatiego razem wziętych. Takie są fakty, i choć uwielbiam nasze młode perełki, to Messi jest półkę wyżej.
Możemy sobie popisać na forum, i tak nie mamy na nic wpływu. Jeśli Leo będzie chciał wrócić, a Xavi da zielone światło to się to stanie.
0
@speed1 Neymar jest kapitalny w tym sezonie. Oby bez kontuzji dograł sezon
0
@Bzyczekk Już nie chodzi o to, czy te słowa są prawdziwe, czy nie. Po samych decyzjach Xaviego widać, że nikt nie będzie grał za zasługi, ani dlatego, że są kolegami. Alba i Pique będą siedzieć na ławie dopóki się nie ogarną.