1

@Oskar00 Jak za tydzień nie wygramy to będzie pozamiatane. My z Bayernem nic nie ugramy

0

Kiedy my ostatnio wygraliśmy z kimś mocnym w Europie?

1

@Lukas90 Wystarczyło obejrzeć mecz z Mallorca. Jesteśmy w bardzo słabej dyspozycji, w dodatku wygląda to tak jakby wypadł nam mentalny lider na boisku w postaci Araujo

1

@Sulimo I jeszcze trzeba liczyć, że Inter z Monachium nic nie wywiezie. Jesteśmy głęboko w dupie, jeśli tu nie będzie choćby remisu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kondzik47 Po 8:2 z Bayernem nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć i złamać. Człowiek po prostu przywykl

2

@Hosh Nie był bym taki pewien. Arsenal jest bardzo mocny

0

@FCB_dimiC Przynajmniej sobie chłopak w fazie pucharowej Ligi mistrzów pogra. Nie to co my...

4

Z taką grą to już możemy się pakować do ligi Europy.

0

@Gibbon_FCB Minie jeszcze dużo czasu zanim Xavi zostanie trenerem klasy Valverde. O ile w ogóle kiedyś do tego dojdzie.

2

@Transu96 Znowu gralisbysmy wszystko przez Messiego, do tego zabieralby miejsce Dembele albo Raphini, teraz to przynajmniej mamy mocne skrzydła. Czy jakoś tak to leciało :D

3

@Kuba_1 Dla kogo jak kogo, ale dla Messiego zawsze jest miejsce w Barcelonie. To jego dom i jeśli obie strony tego pragną, niech tak się stanie

8

@shahman Wielki piłkarz i żywa legenda nie tylko Barcelony, ale i całej piłki nożnej.

14

@kejdzi O jego miejsce na boisku i ustawienie drużyny już niech się Xavi martwi. My podziwiajmy

1

@Pawel13sz Szczerze mówiąc to jest dobry skład.

0

@Awtameok_Klana Ku jakiej katastrofie? Wolne i niepodległe państwo to katastrofa? Lepiej oddawać ruskim kawałek po kawałku swojej ziemi za darmo, dawać mordować i gwałcić swoich obywateli?

5

@AmigoBlancos Szacunek dla przeciwnika i pokora musi być. Mecz meczowi nierówny, ale mam nadzieję, że wygramy. Na ten moment mamy po prostu więcej argumentów.

0

@Worny I tak nic nie przebije pomysłu z Vidalem na wahadle. Majstersztyk taktyczny

3

@MESSIah16 Bramkarz - City, obrona - City, pomoc - City, atak - na równo, trener - City.

7

Dziewczyny pomszczą chłopaków?

1

@kamar24 Jaka mniejsza legenda? Suarez to 3 najlepszy strzelec w historii klubu. Powodzenia życzę Lewandowskiemu, żeby dorównać osiągnięć Urusowi. Fajnie by było, ale to raczej niemożliwe.
Po prostu napisał jak jest i tyle. Haaland na ten moment jest najlepszym napastnikiem, a Robert tuż za nim.

0

@Kitek1640 Czteropak żubra i szlugi.

1

@MESSIah16 Silva, Kompany i Aguero. Pierwszy w kolejce na pewno De Bruyne

0

@FcPortoFan1999 Towarzystwo wzajemnej i rodzinnej adoracji rządzi Wisłą. Brak kompetentnych osób. Tam nawet Skorża, czy Papszun by polegli. Zresztą niewiadomo jak będzie, bo czytałem, że znowu brakuje kasy i musieli dosypywać. Ciekawe jak długo to pociągną.
Z Brzęczkiem od początku było skazane na porażkę. Niedość, że cienki trener to jeszcze wujek. Wyniki słabiutkie, ale wujka głupio wywalić, a sam do dymisji się podać nie chciał. Dopiero teraz chyba sobie porozmawiali przy obiadku, że najlepszym wyjściem będzie dymisja i jakkolwiek wyjście z twarzą.

1

@FcPortoFan1999 Misja samobójcza. Tam nie tylko trener był problemem.

10

@fart Kupili Krystynie kumpla na ławkę, żeby nie było mu smutno.

0

@DonMatteo901 Szkoda, śmiesznie było.

6

@Striker Christiansen, godny następca Langleta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?