- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
26
Szkoda że tak krótko grali razem ze sobą.
2
@Encore Piękne to były czasy dla Bundesligi. Bayern miał godnego rywala w walce o tytuł, były jakieś emocje. Teraz już na początku sezonu można na 99,9% stawiać, że Bawarczycy będą mistrzem.
2
@Encore to był ostatni klub który stwarzał problemy Bayernowi w Bundeslidze, ale się rozsprzedali a zbudowanie takiej ekipy ponownie nie jest łatwe.
0
@Encore czcionka na koszulce kozacka ;] nawet pamiętam że po necie szukałem co to za font...
bardziej od tej podobała mi się chyba tylko koszulka z motywem tygrysich pasów na koszulkach BVB
0
@mekston Bardziej to Bayern wziął się w garść po tych słabszych sezonach.
0
@Khajio i tak i nie, Bayern przeciez wykupil / wzial w miedzyczasie az 3 kluczowych zawodnikow tamtej BVB. Wiec Bayern sie wzmocnil ale tez BVB oslabla. Plus BVB tez i innych sprzedala / odeszli - jednak BVB w sezonie 11/12 zdobylo 81 pkt. Gdyby byli w stanie robic >80 pkt w lidze to bylaby walka w lidze i BVB nawet wiecej niz 1 tytul wciaz mogloby zgarnac w tym czasie.
Bylo wiele sezonow gdzie nawet 70 pkt nie robili.
0
@mekston Tylko jak na to spojrzysz w trochę inny sposób, najlepsza Borussia w tym wieku dobiła do 81 punktów. Najsłabszy Bayern podczas obecnej serii zwycięstw miał 77 punktów. Najlepsze drugie miejsce w historii ligii miało 78 punktów i był to Tuchel, który z takim wynikiem mógłby liczyć tylko na jedno mistrzostwo z dziesięciu. Wiadomo, że Borussia jest dużo słabsza względem ostatnich lat, ale Bayern nawet na wyjebce w ostatniej fazie sezonu potrafi dobić do wyniku legendarnego Kloppa. Też nie bez przyczyny po dwóch porażkach o mistrzostwo, Bayern zaczął dobijać nagle co chwila do 88-90 punktów.
0
@Khajio jednak mógł na coś liczyć, ale przez lata BVB nie dobijała do 70 pkt, dlatego napisałem, że Bayern mocniejszy ale i BVB słabsze, w tym Bayern mocniejszy kosztem osłabienia BVB.