- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
3
Z punktu widzenia Astona Martina, to Alonso jest bardzo dobra opcja. Ale nie potrafię zrozumieć dlaczego on odszedł z lepszego zespołu. Dlaczego Alpine się go pozbyło. Na pewno Stroll dal mu więcej pieniędzy ale chyba najbardziej chodzilo o długosc kontraktu. No i ten baran Ocon. Nando chyba za nim nie przepadał a jak wiadomo, atmosfera jest bardzo ważna. Do alpiny pewnie wcisną tego żółtodzioba Piastriego ale czy Ocon to materiał na lidera? Nie XD
Według mnie są pojawia się czarne chmury nad Francuzami. No chyba że zaskoczą i wezmą kogoś starszego... Marzenie
4
@VegetaPolska właśnie raczej to nie Alonso miał tutaj pewnie wiele do gadania.
Pamiętaj, że Alonso to najstarszy kierowca w stawce a pewnie widzą w Piastrim wielki talent i nie chcieli go stracić.
0
@mekston no tak ale gdzie lider zespołu? Alpine musi mieć lidera. Każdy zespół musi mieć lidera.
0
@VegetaPolska Ocon bedzie - on ma 25 lat i sporo startow za soba. Jakby nie patrzec Ocon jest nawet przed liderem ekipy a rok temu skonczyli bardzo blisko siebie (jasne Ocon mial Wegry ale Alonso tez sporo punktow przywiozl z Wegier - finalnie 4 miejsce)
0
@mekston ale Ocon nie jest materiałem na lidera. Chłop jest zwykłym przeciętniakiem i tylko dzięki toto ma miejsce. To jest drugi Hulkenberg z tą różnicą że ma podium czy tam zwycięstwo ale nie jest to materiał na mistrza świata jak Russell
0
@VegetaPolska to jest Alpine jednak - czyli 4/5 ekipa obecnie - Maxa nie wezmą ;). Alonso też materiałem na mistrza świata już nie jest, a swój wiek ma.
Zawsze mogą polować na kogoś w 2024, a w 2023 zapewne pojadą Ocon i Piastri.
Co do Ocona - to też jednak widać progres w stosunku do lat poprzednich.
0
@mekston nie zgodzę się z jednym. Alonso w tym Ferrari bądź Red Bullu walczyłby o tytuł.
0
@VegetaPolska Żeby się przypadkiem nie okazało, że ten "żóltodziub" Piastri objedzie Ocona. Chłopak ma duży potencjał
0
@Ptasior no może objechać bo Ocon to baton
0
@VegetaPolska trudno powiedziec - to czyste spekulacje ale Alonso tez robi bledy na torze. Ma jednak swoje 41 na karku. Na razie niech wygrywa z Oconem w Alpine bo to nie zawsze wychodzi.
Rownie dobrze moglby przegrywac z Leclerciem np.