PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego Panie Ernesto Valverde :D !!!
4
@VamosRakieta Valverde polajkował profil Manchesteru United na Instagramie...
0
@Nano22 Arthur za Roberto
0
@ViscaBarca123 Z ciekawości ile lat ma Pimienta?
0
@macio_944 żebyśmy czasem nie ustrzelili Alegriego
0
@macio_944 Ernest coś do mnie dzwonił, że chłopaki kończą o 13, bo później na golfa lecimy z Bartkiem.
0
@Kamiloza91 nostradamus
3
@Filter1904 Wenger niedawno podjął pracę w FIFIE...
0
@Suzu przyjechał pocieszyć chłopaków
2
@Hiacynk Dość podobnie jak Vince Carter w NBA
0
@VenoM Wenger objął posadę w FIFA
0
@APRA mistrzostwo
2
@szkutnik91 już złapali wodę na młyn i teraz będzie śmietnik informacji wyjętych z d***
2
@AmigoBlancos Dobranoc i gratulację
0
Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem: Correa nie wytrzyma
1
Przecież to jest taki stek bzdur co oni wszyscy piszą, że to się w głowie nie mieści. Co 2 godziny mają przygotowaną świeżą nowinke, a my to łykamy jak te przysłowiowe pelikany....
0
@BarcaInfo Zdaje się, że osoby blisko związane z Barceloną wiedzą, że dzieje się źle i dawno tak nie było. Puyol, Xavi czy inni nie chcą kontynuacji tego kabaretu. Załóżmy, że Xaviemu by się powiodło to zarząd by na rękach nosili...
0
@Elnuum może bardziej miałem na myśli koniec w Barcelonie, ale oby wrócił do formy
2
To może być koniec Suarez całkowicie, ale życzę mu, żeby się podniósł po kontuzji
44
Niezależnie kto przyjdzie, czas Valverde już dawno się tu skończył. Rzygać się chce tym antyfutbolem
5
@Hubert102 wystarczy, że Xavi nie jest w Psg i już jest 90% bardziej wiarygodne
2
@SeeleyBooth możliwe, że będziemy uratowni od FC Bar.. Bilbao
3
Musi nastąpić przełom i nawet, jeżeli będzie on kosztem, któregoś trofeum (zatrzymanie Valverde również nie gwarantuje, że wygramy ligę) to Barcelona i jej kibice potrzebują świeżości, gdyż gra naszej ukochanej drużyny jest nudna jak flaki z olejem.
Z innej beczki pomyślcie jak mogą się fajnie rozwinąć Arthur i De Jong dostając rady i sposoby od starego wygi, niegdyś najlepszego na swojej pozycji :D
0
@Avada Kedavra myślę, że to głównie zależy od charakteru, jeżeli ktoś ma zdolności przywódcę to mógłby podporządkować szatnie.
1
@mrboom za bardzo wyskoczyłem, jestem trochę poirytowany sytuacją w zespole. Również masz rację, jednak mając flashbacki z ostatnich 2,5 roku wychodzi na to, że Ernest w ogóle nie wyciąga wniosków i tak czy siak odpadniemy z LM
1
@mrboom z drugiej strony mamy czekać, aż się coś powtórzy 4 raz? Jak to możliwe, że gdy Frenkie dostaje czerwoną kartkę to trener nie ściąga napastnika? To jaki on ma autorytet czy po prostu jest reprezentatywnym trenerem, który zaszczyca nas swoją obecnością w garniturze?
1
Co jeżeli Pimienta zacząłby trenować pierwszy zespół, a na trenera rezerw Xavi?
0
Thank you and goodbye!
1
Słuchajcie przepisów, a nie piszecie bzdury.
0
Trochę przypominało trafienie Ronaldinho, troszkę