0

@ViscaBarca123 Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego Panie Ernesto Valverde :D !!!

4

@VamosRakieta Valverde polajkował profil Manchesteru United na Instagramie...

0

@Nano22 Arthur za Roberto

0

@ViscaBarca123 Z ciekawości ile lat ma Pimienta?

0

@macio_944 żebyśmy czasem nie ustrzelili Alegriego

0

@macio_944 Ernest coś do mnie dzwonił, że chłopaki kończą o 13, bo później na golfa lecimy z Bartkiem.

0

@Kamiloza91 nostradamus

3

@Filter1904 Wenger niedawno podjął pracę w FIFIE...

0

@Suzu przyjechał pocieszyć chłopaków

2

@Hiacynk Dość podobnie jak Vince Carter w NBA

0

@VenoM Wenger objął posadę w FIFA

0

@APRA mistrzostwo

2

@szkutnik91 już złapali wodę na młyn i teraz będzie śmietnik informacji wyjętych z d***

2

@AmigoBlancos Dobranoc i gratulację

0

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem: Correa nie wytrzyma

1

Przecież to jest taki stek bzdur co oni wszyscy piszą, że to się w głowie nie mieści. Co 2 godziny mają przygotowaną świeżą nowinke, a my to łykamy jak te przysłowiowe pelikany....

0

@BarcaInfo Zdaje się, że osoby blisko związane z Barceloną wiedzą, że dzieje się źle i dawno tak nie było. Puyol, Xavi czy inni nie chcą kontynuacji tego kabaretu. Załóżmy, że Xaviemu by się powiodło to zarząd by na rękach nosili...

0

@Elnuum może bardziej miałem na myśli koniec w Barcelonie, ale oby wrócił do formy

2

To może być koniec Suarez całkowicie, ale życzę mu, żeby się podniósł po kontuzji

44

Niezależnie kto przyjdzie, czas Valverde już dawno się tu skończył. Rzygać się chce tym antyfutbolem

5

@Hubert102 wystarczy, że Xavi nie jest w Psg i już jest 90% bardziej wiarygodne

2

@SeeleyBooth możliwe, że będziemy uratowni od FC Bar.. Bilbao

3

Musi nastąpić przełom i nawet, jeżeli będzie on kosztem, któregoś trofeum (zatrzymanie Valverde również nie gwarantuje, że wygramy ligę) to Barcelona i jej kibice potrzebują świeżości, gdyż gra naszej ukochanej drużyny jest nudna jak flaki z olejem.
Z innej beczki pomyślcie jak mogą się fajnie rozwinąć Arthur i De Jong dostając rady i sposoby od starego wygi, niegdyś najlepszego na swojej pozycji :D

0

@Avada Kedavra myślę, że to głównie zależy od charakteru, jeżeli ktoś ma zdolności przywódcę to mógłby podporządkować szatnie.

1

@mrboom za bardzo wyskoczyłem, jestem trochę poirytowany sytuacją w zespole. Również masz rację, jednak mając flashbacki z ostatnich 2,5 roku wychodzi na to, że Ernest w ogóle nie wyciąga wniosków i tak czy siak odpadniemy z LM

1

@mrboom z drugiej strony mamy czekać, aż się coś powtórzy 4 raz? Jak to możliwe, że gdy Frenkie dostaje czerwoną kartkę to trener nie ściąga napastnika? To jaki on ma autorytet czy po prostu jest reprezentatywnym trenerem, który zaszczyca nas swoją obecnością w garniturze?

1

Co jeżeli Pimienta zacząłby trenować pierwszy zespół, a na trenera rezerw Xavi?

0

Thank you and goodbye!

1

Słuchajcie przepisów, a nie piszecie bzdury.

0

Trochę przypominało trafienie Ronaldinho, troszkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?