PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Darshan1010 W lidze mistrzów miałoby to rację bytu, niestety w lidze nic to nie daje w stosunku do pozostałych meczów Napoli...
2
@bartoszekkk bzdura, zobacz akcję jeszcze raz
2
Ooo Panie co by Semedo teraz zrobił
3
Z meczu na mecz co raz przyjemniej to się ogląda.
0
@MesQueUnClub22 Pracowałem, o co chodzi?
3
@IAmBackCules ale to jest kurde prawdziwe :D
0
@MiczenS https://www.transfermarkt.pl/trincao/profil/spieler/412669
tutaj masz
2
@NismoFCB Mogę polecić Jomy są wytrzymałe i mają dobra przyczepność
0
A tak luźno to jak wam się widzi powrót Paco Alcacera?
0
Chyba gładkie 3:0 będzie
17
@MesQueUnClub_87 Druga sprawą jest to, że ludzie boją się wykonać pierwszą pomoc z obawy, że zrobią coś źle, a zapewne kilku kretynów od razu użyło by swoich telefonów do ujęcia ów zdarzenia...
0
@student97r Dinwiddie do czasu powrotu Irvinga, też ciągnął wózek Brooklyn. Ciekawe jak wrócić Durant :D
0
@Michael24 Kontuzja Curry'ego, Klaya Thompsona i odejście Kevina Duranta, który również ma kontuzję. Trzon zespołu padł, teraz jedynie D'Angelo Russel coś tam próbuje.
0
@Hiacynk Jest miłym gościem, ale od dłuższego czasu gada dużo bzdur. Ale tak to jest jak się patomejweni.
0
Rest in peace...
0
Spodziewaliście się, że wszystko się tak zmieni o 180 stopni, jak tylko przyjdzie nowy trener?
16
@BarcaInfo Bardzo dobry kierunek
1
@Melon10 A wygodniej apka SofaScore.
7
@contowsky dobrze, że nie jesteś kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Cyk Antułan pięknie :D
3
Fati dzisiaj jest świetny i jedyny, który walczy od początku
0
@Katalończyk 99 bo zawsze się gra i niżej notowanego zespołu
7
Ale się Rakitic podsumował przed chwilą XD
1
Spokojnie zaraz wejdzie Arthur i rozkręci imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
Mamy obronę jak Liverpool przed przyjściem Van Dijka
2
@ksobi Nie znam tego stadionu, no cóż po prostu się nie spodziewałem. Mimo wszystko oglądamy
8
Co to za kamera... Dzizas
7
@krzychu1526 co jak co, ale Namysłowiki to są złote
4
@Transu96 ale to chyba znowu jakaś specjalna obietnica musiałaby być
(͡ ° ͜ʖ ͡°)
1
@Skaramuczi daj czas człowieku, to tak jakbym chciał zmienić twoje poglądy polityczne w tydzień