0

@damianex10 Akurat tego nie oglądam :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak pewna seria na YouTube "Widzę głosy" przedstawiam znany głos z Eurosportu:
Jak wygląda Edward Durda


0

@Pilka_jest_okragla Co z tego, że jest najlepszy jak zespół gra słabo. Wolałbym, żeby zespół grał lepiej, a Messi nie ma musi być wszędzie tym najlepszym...

0

@tristan87 Niech na następny trening założy egzoszkielet i może się nie połamie :D

1

@Ziomix Prędzej powiedziałbym, że Messi wywiera presję, żeby do niego podano i chociaż nigdy tego nie mówi to w głębi siebie on dalej chce być najlepszy i mieć najwięcej goli.

3

@PatrychoO Błagam, bo AS tak napisał?

1

@MarFan Za dużo gwiazd gaśnie w Barcelonie. Niemożliwe jest, że jesteśmy aż taki wyjątkowi, że nagle 3/4 zawodników u nas nie daje rady.

0

@Wojtas1080pl Tylko, dlaczego Real jest 2 marca?

3

@Lewando a ilu seniorów regularnie korzysta z internetu zamiast telewizora?

0

@Nano22 w jakim kontekście?

19

@socha Gość, który ładuje 14 bramek i często otwiera nam wynik meczu ma być zagrożony?

0

@kombo13 Gram na betfanie i jestem zadowolony, 3 zdarzenia na kuponie, każdy o kursie 1.35+ i grasz bez podatku. W trakcie gdy jest happy hours 2 zdarzenia 1.25+ każde i bez podatku. Są troszkę niższe kurs, ale głównie maleją po ujawnieniu składów drużyn. Przede wszystkim oferta jest zdecydowanie większą niż na fortunie czy sts'ie, gdyż Betfan nie ma punktów stacjonarnych i nie drukuje ofert jak ww. firmy. Na dodatek na początek ładnie można pomnożyć bonus i wyjąć ładną kasę za to, w moim wypadku udało się 600 zł+.

5

@msmsms Jeszcze kilka wywiadów i Pani Julia będzie śmigać jak Tomek :D

0

@Cariones Też lubię tego komentatora. On chyba do tej pory komentuje dla Eurosportu?

1

Edin Visca strzela co oznacza dogrywkę w meczu Basaksehiru

1

Robinho pojawił się na boisku :D

0

@Kompletny W Lidze Europy chyba nie gotują, zdaje mi się też, ze jest tylko 1 studio prowadzone.

6

Powiem szczerze, że niektóre pary komentatorów Polsatu z Ligi Europy są lepsze od tych z Ligi Mistrzów...

1

@cuttersomething Robimy LaRambla Party vol. 1?

0

6

Ale ktoś pocisnął, że Perezowi Western Union nie działa xD

0

Patrząc na grę Realu to Cristiano idealnie wpasowany był w ten zespół.

11

@xVENUMx Ty mi śnieg, a ja słońce dam...

2

@Lordzi To coś typu "wczoraj na treningu strzeliłem 17 bramek..."

12

Pomijając już, że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny to trzeba przyznać, że akcja bramkowa była wyborna.

3

@BaroPodertos Z tego co mi wiadomo to ogólnie dużo stadionów we Włoszech jest zaniedbane lub częściowo zniszczone. Mateusz Świecicki pisał o tym jakiś felieton, jedynie Juventus ma nowoczesny stadion.

2

@sanmartean Bardzo chętnie ujrzałbym Wernera w Barcy, pytanie jednak czy sam piłkarz chce...

0

@kamilop Źle dobrałem czasownik, oczywiscie przy tym "oddaniu" jak najwięcej zyskać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?