29

Co mnie obchodzą wielodzietne rodziny, narobili sobie dzieci to niech na nie zarabiają, niżeli dostają za darmo...

0

@shinthps nie będzie blokowisk, ani przebojów list zostanie tylko wielki Kononowicza p...

0

@SeeleyBooth Wschodnia Alba Cesarza Nilfgardu

0

@Triv44 I love u babe

0

@Bartek22 Bez wątpienia jeden z najbardziej zżytych z księdzem

0

@tristan87 Jedyny polski, który śledzę :D

6

Ależ zakończenie odcinka ojca Tadeusza, kino akcji :D

0

@Witekk10 Circles

27

@Chwytliwy Grafik też nieźle dał radę...

1

@Hiacynk nie pasuje mi do tej listy Gulacsi

0

@DaPi Wejdź na pepper.pl i może znajdziesz tam okazję, niekiedy z niemieckich amazonów po 600 zł idzie złapać. Jeśli się nie mylę warto wziąć One S, bo zasilacz jest już wbudowany w konsole, a mimo tego konsola jest dużo mniejsza od One

2

@DaPi w tej cenie wyrwiesz nowego One S, a może w górnej granicy złapiesz z wejściem na płyty

0

@KrystianR Zastanów się czy jesteś mocny w uczeniu się na tak zwaną blachę

0

Ale mi się gęba cieszy jak oglądam wywiad z Jankosem i Perkzem :D

5

Brawo Gamers2!
GG WP

1

@Bykunn mi tam się podoba :D

0

@codemat no chyba właśnie teraz mają problem z połączeniem jak wczoraj...
Edit: druga mapa się zaczęła

0

@Bykunn zdecydowanie

1

Zapraszam na wiosenny finał Mistrzostw Europy w League of Legends LEC
Fnatic vs G2
Jednocześnie z wielką przyjemnością daje wiadomość, że polski jungler Jankos został drugi raz z rzędu najlepszym zawodnikiem splitu!

0

@Bykunn Drobiazg ;)

1

Zapraszam na półfinał mistrzostw Europy w League of Legends LEC
G2 vs Mad Lions

2

@Danny Gaucho koszulka Barcy mam takie etui na telefon :D

0

@ranger3120 Profesor chyba wie co mówi

0

@Pogba Za to emeryci dostaną, na dodatek gdy już się będzie wydawało, że udało się jakoś przystopować koronawirusa to po 10 maja będziemy mieli konkretny nawrót...

0

@ksobi można powiedzieć, że witał się z gąską

0

Ale Messi był blisko przed chwilą..

0

@DaPi nawet nie wiem czy już wtedy żony nie pocałował

3

@kubix05 Choć mniej zdrowa od zwykłej to uwielbiam białą.

1

@Cochise Wesołych :D

4

Tak na dobranoc o najlepszym kapitanie w historii Barcelony:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?