PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Co mnie obchodzą wielodzietne rodziny, narobili sobie dzieci to niech na nie zarabiają, niżeli dostają za darmo...
0
@shinthps nie będzie blokowisk, ani przebojów list zostanie tylko wielki Kononowicza p...
0
@SeeleyBooth Wschodnia Alba Cesarza Nilfgardu
0
@Triv44 I love u babe
0
@Bartek22 Bez wątpienia jeden z najbardziej zżytych z księdzem
0
@tristan87 Jedyny polski, który śledzę :D
6
Ależ zakończenie odcinka ojca Tadeusza, kino akcji :D
0
@Witekk10 Circles
27
@Chwytliwy Grafik też nieźle dał radę...
1
@Hiacynk nie pasuje mi do tej listy Gulacsi
0
@DaPi Wejdź na pepper.pl i może znajdziesz tam okazję, niekiedy z niemieckich amazonów po 600 zł idzie złapać. Jeśli się nie mylę warto wziąć One S, bo zasilacz jest już wbudowany w konsole, a mimo tego konsola jest dużo mniejsza od One
2
@DaPi w tej cenie wyrwiesz nowego One S, a może w górnej granicy złapiesz z wejściem na płyty
0
@KrystianR Zastanów się czy jesteś mocny w uczeniu się na tak zwaną blachę
0
Ale mi się gęba cieszy jak oglądam wywiad z Jankosem i Perkzem :D
5
Brawo Gamers2!
GG WP
1
@Bykunn mi tam się podoba :D
0
@codemat no chyba właśnie teraz mają problem z połączeniem jak wczoraj...
Edit: druga mapa się zaczęła
0
@Bykunn zdecydowanie
1
Zapraszam na wiosenny finał Mistrzostw Europy w League of Legends LEC
Fnatic vs G2
Jednocześnie z wielką przyjemnością daje wiadomość, że polski jungler Jankos został drugi raz z rzędu najlepszym zawodnikiem splitu!
0
@Bykunn Drobiazg ;)
1
Zapraszam na półfinał mistrzostw Europy w League of Legends LEC
G2 vs Mad Lions
2
@Danny Gaucho koszulka Barcy mam takie etui na telefon :D
0
@ranger3120 Profesor chyba wie co mówi
0
@Pogba Za to emeryci dostaną, na dodatek gdy już się będzie wydawało, że udało się jakoś przystopować koronawirusa to po 10 maja będziemy mieli konkretny nawrót...
0
@ksobi można powiedzieć, że witał się z gąską
0
Ale Messi był blisko przed chwilą..
0
@DaPi nawet nie wiem czy już wtedy żony nie pocałował
3
@kubix05 Choć mniej zdrowa od zwykłej to uwielbiam białą.
1
@Cochise Wesołych :D
4
Tak na dobranoc o najlepszym kapitanie w historii Barcelony: