PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Douglasinho miałem podobnie, do tej pory darze wielka sympatią Davida Ville
3
@l0Messini cała ta telewizja to jedna wielka propaganda...
3
@jeyx77x Krążą pogłoski, że na witrynie google.pl coś wiedzą, ale nie wiem czy to nie fake
0
@tobiasson92 to tylko czysto hipotetyczne rozważania :D
0
Nie uważacie, że czas świat wielkanocnych wraz z wielkim tygodniem byłby najlepszy, żeby definitywnie wszystko zamknąć i całkowicie zakazać wychodzenia z domu. Przeważnie wszyscy Polacy robią wtedy duże zapasy, jak to wyniki z naszej obfitej gościnności i można powiedzieć, że jedzenia to może i by wystarczyło na 2 tygodnie.
0
@NGTRX Aaa tam na boiska w B klasie w mecze wchodzi się z tak zwanego marszu i na takich kartofliskach, że się w pale nie mieści. Bez żadnych treningów kondycyjnych i gramy. Prawda jest taka, że kto ma złapać kontuzję i tak ją złapię...
1
@Kwiatek67 Zdaje się na Xboxie możesz nawet grać ze wsteczną kompatybilnością
0
@dafik85 Jeszcze nikt tutaj o tym nie pisał, ogólnie chyba nigdy
0
@puyol_presidend5 Cambiasso
3
@kubix05 Nostalgia strasznie :D
0
@codemat akurat dostał ciężką piłkę, gdyby dostał Leo albo Neymar to może by obrócili na zwodzie gościa
0
@COU_11 Premiera w kwietniu, życzymy powrotu do zdrowia :D
0
@Krzywy95 Kolega to się widzę zna :D
0
Fantastycznie dzisiaj nasi grali, ciekawe kogo wylosujemy w piątek :D
0
@barcelonaLM jak wiarygodne źródło?
0
@bixmix Wystarczy, że światowa organizacja zdrowia wie, niżeli mi zwykli śmiertelnicy...
0
Pytanko do wspaniałej społeczności:
Wzięlibyście Pedro za darmo na zmiennika?
0
@Kamiloza91 Under w lidze rosyjskiej, a w tureckiej obie strzelą
0
@BarcaInfo fajną pakę bliskich emerytury piłkarzy mają tam w Sao Paulo :D
0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@dontripe co na to Liverpool?
0
@tristan87 Wg. mnie oczywisty karny, ręka w polu bramkowym.
0
Marciniak dyktuje karnego, którego wykorzystał K. Havertz. 0:1 Leverkusen
0
@barteggg08 mistrzostwo świata :D
1
@BarcaInfo Another chapter in the incredible story of this little man
1
@Kwiatek67 Do gry w fife xbox wystarczy, tym bardziej jest dużo tańszy. Możesz nawet pokusić się o One X.
1
@Deathwing112 http://nbastreams.xyz/live/3/ proszę
2
@beznicku1000 no wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Nano22 podobno anglicy tak często mówią
3
@qbsonFCBarca jak złapie jeszcze jednego to wylatuje :D