2

@Douglasinho miałem podobnie, do tej pory darze wielka sympatią Davida Ville

3

@l0Messini cała ta telewizja to jedna wielka propaganda...

3

@jeyx77x Krążą pogłoski, że na witrynie google.pl coś wiedzą, ale nie wiem czy to nie fake

0

@tobiasson92 to tylko czysto hipotetyczne rozważania :D

0

Nie uważacie, że czas świat wielkanocnych wraz z wielkim tygodniem byłby najlepszy, żeby definitywnie wszystko zamknąć i całkowicie zakazać wychodzenia z domu. Przeważnie wszyscy Polacy robią wtedy duże zapasy, jak to wyniki z naszej obfitej gościnności i można powiedzieć, że jedzenia to może i by wystarczyło na 2 tygodnie.

0

@NGTRX Aaa tam na boiska w B klasie w mecze wchodzi się z tak zwanego marszu i na takich kartofliskach, że się w pale nie mieści. Bez żadnych treningów kondycyjnych i gramy. Prawda jest taka, że kto ma złapać kontuzję i tak ją złapię...

1

@Kwiatek67 Zdaje się na Xboxie możesz nawet grać ze wsteczną kompatybilnością

0

@dafik85 Jeszcze nikt tutaj o tym nie pisał, ogólnie chyba nigdy

0

@puyol_presidend5 Cambiasso

3

@kubix05 Nostalgia strasznie :D

0

@codemat akurat dostał ciężką piłkę, gdyby dostał Leo albo Neymar to może by obrócili na zwodzie gościa

0

@COU_11 Premiera w kwietniu, życzymy powrotu do zdrowia :D

0

@Krzywy95 Kolega to się widzę zna :D

0

Fantastycznie dzisiaj nasi grali, ciekawe kogo wylosujemy w piątek :D

0

@barcelonaLM jak wiarygodne źródło?

0

@bixmix Wystarczy, że światowa organizacja zdrowia wie, niżeli mi zwykli śmiertelnicy...

0

Pytanko do wspaniałej społeczności:
Wzięlibyście Pedro za darmo na zmiennika?

0

@Kamiloza91 Under w lidze rosyjskiej, a w tureckiej obie strzelą

0

@BarcaInfo fajną pakę bliskich emerytury piłkarzy mają tam w Sao Paulo :D

0


( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@dontripe co na to Liverpool?

0

@tristan87 Wg. mnie oczywisty karny, ręka w polu bramkowym.

0

Marciniak dyktuje karnego, którego wykorzystał K. Havertz. 0:1 Leverkusen

0

@barteggg08 mistrzostwo świata :D

1

@BarcaInfo Another chapter in the incredible story of this little man

1

@Kwiatek67 Do gry w fife xbox wystarczy, tym bardziej jest dużo tańszy. Możesz nawet pokusić się o One X.

1

2

@beznicku1000 no wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Nano22 podobno anglicy tak często mówią

3

@qbsonFCBarca jak złapie jeszcze jednego to wylatuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?