PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wszyscy tak chwalą ładną piłkę Atalanty, to dzisiaj włączyłem i tak żmudny mecz się trafił...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kwiatek67 Gra tam dlatego, że Suarez jest świętą krową. W dodatku jest tu część zasługi Messiego.
0
Jak się skończy kadencja Bartomeu to trzeba zatrudnić Puyola, żeby przywrócł porządek w szatni...
0
Bartomeu chyba razem z Perezem dali przelew na wyrzucenie Setiena...
0
Bramka 700 i teraz rozwiąże się worek?
1
Riqui jest świetny dziś
3
Messi i Suarez u jednego fryzjera byli. Sprawa druga szkoda, że większość naszych nie porusza się jak Puig.
3
@Varg "Tajemnca wsi Stegny" pozdro dla kumatych
3
Cytując klasyka: "ja mam to w pi*****". Pozdrawiam wszystkich Ramblowiczów :D
2
@Sysia11 Ciro ma 10 kolejek, natomiast Lewy tylko 1. Mimo wszystko, oby Robertowi się udało
0
Z drugiej strony dobrze, że Immobile nie strzelił. Złoty but byłby klejnotem w karierze Lewego.
0
Strakosha się obrocil, jakby sprzedał mistrza Juve.
1
@natanvip We wczorajszym meczu zamiast szukać możliwości do przodu to tradycyjnie Valverdyzm klepanie bez efetku...
0
Im bliżej lipca tym większy natłok informacji. Tak oto zaczyna się najbardziej znienawidzony okres dla niektórych użytkowników La Rambli, zaś innym jest on jak woda na młyn.
8
@BarcaInfo Jeżeli to prawda to bardzo fajna wiadomość
0
@masq Dopóki nie zmieni się zarząd, to w naszych klubie wszystko jest możliwe.
1
@fcbarcafan19 no dzisiejsza Cupra nie jest szczytem wśród samochodów
5
Taka fajna reklama z udziałem naszych
Kiedyś to było...
0
@DonMatteo901 Niezłe :D
8
Mam takie wrażenie, że jakby dał na skrzydłach Fatiego i w przyszłości Trincao, żeby robili jak najwięcej "dymu" i pomiędzy nich ustawić Messiego to nasze ataki byłyby dużo bardziej skuteczniejsze.
0
@kamzar Najbardziej to bym ujrzał De Jonga na jego właściwej pozycji, niestety zdaje się są to marzenia ściętej głowy, bo Setien jest zakochany w Busquetsie...
Edit: Może go zobaczymy w przyszłym meczu
0
Krakitic. :D
1
Puig robi odbicie lustrzane Leo, na siłę zejście do lepszej nogi
0
W niektórych sytuacjach, gdy powinno się zapierd do przodu ile sił, albo huknąć to my klepiemy 3 niepotrzebne podania...
7
Pikej lepszy drybling niż 3/4 wyjściowej jedenastki
4
Valverde z drużyny odszedł, natomiast Valverdyzm pozostał... Chociaż dzisiaj i tak gramy dość żwawo.
3
Tak się coś dziwnie wydaje, że unikają zagrań do Gryzka
1
@KleikRMA Powiedz, że Real nie ma potencjału kadrowego i pieniężnego by "je*ac" każdego po 3/4 bramki w La Lidze. Z wyjątkiem Barcy, Atleti oczywiście.
0
@Chakalaka Tak szczerze to na ile wiarygodne są takie sondaże? Ile procent polskiego społeczeństwa bierze w tym udział? Osiąga to chociaż 2 %?