0

Jak wszyscy tak chwalą ładną piłkę Atalanty, to dzisiaj włączyłem i tak żmudny mecz się trafił...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kwiatek67 Gra tam dlatego, że Suarez jest świętą krową. W dodatku jest tu część zasługi Messiego.

0

Jak się skończy kadencja Bartomeu to trzeba zatrudnić Puyola, żeby przywrócł porządek w szatni...

0

Bartomeu chyba razem z Perezem dali przelew na wyrzucenie Setiena...

0

Bramka 700 i teraz rozwiąże się worek?

1

Riqui jest świetny dziś

3

Messi i Suarez u jednego fryzjera byli. Sprawa druga szkoda, że większość naszych nie porusza się jak Puig.

3

@Varg "Tajemnca wsi Stegny" pozdro dla kumatych

3

Cytując klasyka: "ja mam to w pi*****". Pozdrawiam wszystkich Ramblowiczów :D

2

@Sysia11 Ciro ma 10 kolejek, natomiast Lewy tylko 1. Mimo wszystko, oby Robertowi się udało

0

Z drugiej strony dobrze, że Immobile nie strzelił. Złoty but byłby klejnotem w karierze Lewego.

0

Strakosha się obrocil, jakby sprzedał mistrza Juve.

1

@natanvip We wczorajszym meczu zamiast szukać możliwości do przodu to tradycyjnie Valverdyzm klepanie bez efetku...

0

Im bliżej lipca tym większy natłok informacji. Tak oto zaczyna się najbardziej znienawidzony okres dla niektórych użytkowników La Rambli, zaś innym jest on jak woda na młyn.

8

@BarcaInfo Jeżeli to prawda to bardzo fajna wiadomość

0

@masq Dopóki nie zmieni się zarząd, to w naszych klubie wszystko jest możliwe.

1

@fcbarcafan19 no dzisiejsza Cupra nie jest szczytem wśród samochodów

5

Taka fajna reklama z udziałem naszych


Kiedyś to było...

0

@DonMatteo901 Niezłe :D

8

Mam takie wrażenie, że jakby dał na skrzydłach Fatiego i w przyszłości Trincao, żeby robili jak najwięcej "dymu" i pomiędzy nich ustawić Messiego to nasze ataki byłyby dużo bardziej skuteczniejsze.

0

@kamzar Najbardziej to bym ujrzał De Jonga na jego właściwej pozycji, niestety zdaje się są to marzenia ściętej głowy, bo Setien jest zakochany w Busquetsie...
Edit: Może go zobaczymy w przyszłym meczu

0

Krakitic. :D

1

Puig robi odbicie lustrzane Leo, na siłę zejście do lepszej nogi

0

W niektórych sytuacjach, gdy powinno się zapierd do przodu ile sił, albo huknąć to my klepiemy 3 niepotrzebne podania...

7

Pikej lepszy drybling niż 3/4 wyjściowej jedenastki

4

Valverde z drużyny odszedł, natomiast Valverdyzm pozostał... Chociaż dzisiaj i tak gramy dość żwawo.

3

Tak się coś dziwnie wydaje, że unikają zagrań do Gryzka

1

@KleikRMA Powiedz, że Real nie ma potencjału kadrowego i pieniężnego by "je*ac" każdego po 3/4 bramki w La Lidze. Z wyjątkiem Barcy, Atleti oczywiście.

0

@Chakalaka Tak szczerze to na ile wiarygodne są takie sondaże? Ile procent polskiego społeczeństwa bierze w tym udział? Osiąga to chociaż 2 %?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?