PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Są takie osoby, które z zestawienia wywnioskują, że w Belgii zmarło 85 osób, a w Stanach 56. Ogólnie nie należy dużo wymagać od pewnych osób...
0
@jedrek7000 Pique na kapitana, Busquets najchętniej out.
0
@alegre84 Bielany Wro 2
3
@jedrek7000 Będą oglądać demonów prędkości Busquetsa i Rakiticia
0
@alegre84 Niee, taka zmiana mi się trafiła w Amazonie środa - sobota.
1
@robsesh Sam sposób w jaki się wypowiada, aż krzyczy żeby nie brać go na poważnie.
1
@arkasath zrobiłeś mi dzień :D
1
@Lincolm Ja zaś nocka z piątku na sobotę, w dodatku z soboty na niedzielę też...
2
Wiem, że jest moda na pocisk po Bartomeu, ale coś tu dziwnie śmierdzi z tymi transferami. Jakim cudem tyłu dobrych zawodników zatracało swoje umiejętności w Barcelonie, czy to rzeczywiście wina dyrektora (pomijam wysokie pensje i afery) Czy w naszej części Katalonii jest jakiś trójkąt bermudzki, w którym giną umiejętności dużej części zawodników?
1
@domino1344 Dolcan Ząbki
1
Naszym chłopakom przydadzą się konkretne zajęcia z przygotowania fizycznego, mentalnego i psychicznego. Ciekawe co na to wszystko Koeman i jego sztab.
2
@100Jacek Napisałeś to tak jakby cała drużyna grała po to, żeby Messi miał trofeum. (już pal licho czy można to nazwać graniem)
0
@SHIBA Racja :D
0
@SHIBA Nie wiadomo co tutaj napisać, wszystko ciśnie się na usta, ale jak to ubrać w kilka zdań?
0
@soczeq Dokładnie
8
Poczekajmy na oficjalne informacje. Równie dobrze może się to skończyć tak jak z zakończeniem kariery reprezentacyjnej.
0
Jeżeli potencjalna informacja o Leo jest chociaż w jakimś stopniu prawdziwa to ciekawe jak duży wpływ na jego odejście ma odejście Suareza.
0
@Kyman Nawet tego nie pamiętałem, trochę przesadził
0
@Kyman Wielkim sentymentem darze Davida :D
0
@Barcza223 Douglas
0
@Cochise Chyba Rafinha musiałby zagościć w projekcie Koeman'a, żeby Thiago chciał przyjść. Innej opcji nie widzę...
4
@karabast99 a taki ramblowy Dżejson Stejtam
0
@hank_moody Masz racje powinien być wpisany obok De Jonga, a Puig obok Coutinho
0
@cules100pro Oczywiście, jeszcze w obwodzie mamy Rafinhe, Matheusa Fernandesa, Suareza, Braithwaitea i na litość boską zapomniałem o Puiqu
0
@matirix20 Dość wysoki jak na bocznego obrońce, jeżeli faktycznie jest dobry to przydałby się nam ktoś taki.
0
Sądząc po wypowiedziach naszego trenera i korzystając z tego co mamy może to wyglądać tak :
https://www.buildlineup.com/shared/5f40cdea4e5ac404cc46f3ac
0
@RosjaninBut Messi w przyszłym sezonie powinien grać na środku ataku,ewentualnie cofniętego napastnika obok Griezmanna
0
@pt9 @RasCyzor @lukas10 Nie zapomnijcie, że prawdopodobnie odchodzimy od tiki taki, więc nie będzie tak wielkiego problemu jaki zawodnik do nas pasuje.
2
@Barca1992 Gdyby to tak się dało jak w managerze. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
2
@LucaBrasi Wszystko fajnie, ale Albe powinniśmy jeszcze zostawić. Przykro to stwierdzić, ale najbardziej cieszy decyzja o odstawieniu Busquetsa...