PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBKUBANO Postaraj się wyluzować i po prostu jakoś przyjemnie spędzaj ten czas dopóki nie zaśniesz. Jeśli będziesz się dręczył "chciałbym zasnąć szybciej" będziesz spał jeszcze mniej. Jeżeli po kilku dniach nie pomoże to radzę udać się do lekarza.
0
@Triv44 Nie wiedziałem, że z naszego prezydenta taki szachista
0
@dominik127pl Ostatni raz grałem w 19, dobra dzięki za info.
6
@BarcaInfo Tak szczerze to nic wielkiego nie zrobił...
0
Panowie jest jakiś sposób, żeby już budować skład w Fifie 21 w apce? Gra dopiero dojedzie 9, na dodatek nie grałem w Fife 20. (Xbox One)
0
@deyna2018 Po początku sezonu to może Everton, chociaż podejrzewam, że za niedługo im się skończy paliwo.
1
Dzisiaj ewidentnie nie był dzień faworytów, a my wyszliśmy na tym prawie najlepiej :D
1
@cules_ Musisz do nich napisać z konta fortuny kolegi, przedstawić imię i nazwisko i poprosić o zmianę e mailu na nowy.
1
@damianex10 Gościu z żartownisia się ekspertem zrobił :D
0
@Arkon Można się pokusić o stwierdzenie, że nawet i na gołe pieści. Straszny downgrade...
0
Ale kozak!
0
@kiper09 Nazario nie ma wcale..
2
Wydaje mi się, ale bramkarz dał dupy strasznie. Brawo Lech!
4
Cristiano kontra Messi :D
1
@jedrek7000 Z jednej strony nie wiem czy jeden wygrany wysoko mecz to jakiś wyznacznik. Z drugiej strony to tylko Huesca, jednak chyba warto zaryzykować.
0
Nie można nikomu wierzyć, ale jakby rzeczywiście go chcieli to bym go puścił. Zawodnik nie dość, że miał swoje szanse, łamie się kilka razy w roku, a na dodatek ma za małą głowę do dużej kariery. W dobrych pieniądzach niech idzie.
0
@cules100pro Dramat, ale turniej międzynarodowy sprawił, że zesrali się metr przed kiblem
34
To nieźle XD
https://zapodaj.net/images/71827d4b57185.png
1
Coutinho swoimi zrywami i grą na jeden kontakt klasa. Tak luźno grającego zawodnika dawno u nas nie widziałem.
1
Messi to chce chyba tyle samo strzelić goli co Suarez, przynajmniej 2
0
Coutinho niesamowicie pracuje w odbiorze, Roberto także dużo biega, szczególnie pokazuje się na skrzydle do gry.
0
Bardzo dobrze ta bramka wpłynie na Messiego, oby tak dalej!
0
Coutinho jak ty mi teraz zaimponowałeś !
3
@nelson25 Ja Cię proszę, oprócz Realu i nas nikt nie jest w stanie grać regularnie w lidze. No może jeszcze Atletico, ale wcale nie wróże im top 2.
0
@PrinceDamon No ale tak to wygląda xD, tylko Hajto delirka trochę :D
4
Nie dziwie się, że Messi tak pożegnał Suareza. W końcu żyli jak rodzina, a jak trzeba się rozstać z kimś bliskim to właśnie tak bywa, stąd zrozumiałe łzy Luisa (również w kontekście pożegnania Barcelony). Natomiast to, że mieli w klubie warunki podyktowane głównie pod siebie to już swoją drogą...
0
Boston się utrzymał, Tampa prowadzi już 3:1. Bardzo dobrze się to zapowiada, oby obie drużyny wygrał :D
2
@PatrychoO Podejrzewam, że z Gimenezem, chociaż trochę różnica wieku jest.
5
@NeroTFP Ty nadal wierzysz w te Koronawirusy, że tacy ludzie jeszcze są...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika