PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Za niedługo zacznie w golfa grać :D
1
@Janas11224 Właśnie gramy z chłopakami moje Fut Champions :D pozdrówy mordeczki
0
@hardmind Najbardziej szkoda, że w Atletico to był zawodnik bardzo dynamiczny, a teraz...
0
@icon3520 Mnie zaś ciekawi, gdzie się podziewa dynamiczny Griezmann z Atletico i jakim cudem jest teraz taki powolny
0
@olsen Wszyscy są gotowi pozbyć się swoich świetnie przygotowanych kontraktów przez Bartomeu...
0
Wszedł Pjanix, ciekawe czy znowu spartoli rzut rożny
0
Griezmann bez pewności dziś
0
@Emhyr Wstawaj byniu z.......
Z dystansem
1
Ale bardzo ładnie gra Porto, przyjemnie się ogląda ten mecz.
0
@xDoMinO26x Wedle rankingu Zawód Typer aktualnie Fortuna.
Do niedawna był Betfan, ale wycofali grę bez podatku.
7
Ale mi algorytm YouTube zrobił wieczór :D
0
@kasha a nawet już 4 :D swoją drogą czas mi dziś nieźle zasuwa :D
2
Jeszcze tylko 13h i będę w domu. Miłego piątku ;)
0
@geass To Ocampos się tak ofiarnie rzucił, piłka zagrała pinballa z jego rękami.
0
@adamt1996 Chyba miało być: Jaki znak zodiaku ma Ilaix?
Tymczasem trochę spaliłeś :D
0
@Elosek Polecam apkę SofaScore, oprócz powtórek bramek znajdziesz również garść ciekawych statystyk z danego meczu.
1
@Encore Po całym dniu wożenia ekipy w końcu otworzyłem Leszka :D Ty zaś pewnie NBA oglądasz, Boston?
4
Karol Henryk Kazimierz xD
0
@mientusek1407 Bardzo ładnie wychodzą spod pressingu
0
Bardzo przyjemnie się ogląda Atalante
0
Nacho turns into Messi then back to Mustafi xD
1
@PartidarioCatalan To prawda, natomiast istnieje jeszcze coś takiego jak hierarchia. Na kogoś można coś powiedzieć, na kogoś innego już nie koniecznie :D
0
@PartidarioCatalan Przecież już dzisiaj 3 razy takie coś widziałem? Chyba, że jesteśmy na innych stronach...
0
@clyde Dobrze prawisz dziewucho :D
1
@FCBparasiempre Czyli skończy się 1:0 XD
3
Barany z Polsatu nie potrafią włączyć wirtualnej publiczność w konsekwencji czego czuje sparing, niżeli Lige Mistrzów...
1
Nie zdziwię się, jesli Pique wyjdzie w pierwszym. Może nawet powinien grać razem z Mingueza, któż to wie
2
@dge21 To jest tak ustawione, że aż żal ludzi którzy to wykupili...
0
@Rudi35 Mimo wszytko nadrobili :D
0
Ale nam Laskowski pocisnął :D