PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq a pamiętasz Socjopate?
0
@Tuc Z terere nie mam doświadczenia, aczkolwiek ogólnie polecam firmę Yaguar. Najlepsza yerba w przystępnej cenie jaką piłem.
0
@KSSniper Jak najbardziej mu kibicuję, niech to zrobi Nole.
0
@adambądkowski93 Wszystko byłoby dobrze, gdyby się nie zacinał jak chłopak z zaburzeniami mowy.
6
@adambądkowski93 Najlepiej byłoby dać Podolinskiego do Borka, nie może być dwóch komentatorów na raz, potrzebny jeden analityk.
0
Ten filmik z Kaczyńskim, który sedziuje za niedługo cały świat obejdzie :D
0
@Gaz Laporta w życiu nie da mu 5 lat kontraktu, możliwe że widzi się w nowym klubie. Droga wolna.
0
@Kondziubarca Dopóki Francja nie będzie miala takiej defensywy jak wtedy: Umtiti top, Varane top i Pavardowi trafiła się forma życia to ich sukces się nie powtórzy. Widoczny jest też brak Matuidiego.
0
@Maciek98 Co tam jakiś Mbappe jak mamy Lorda.
2
@Pawlak1992 Wystarczy, że sędzia nie podszedł do monitora Var.
0
@Encore Dla mnie są po prostu zwykle.
0
@MXFCB Dlatego warto odstawić pismaki, które do życia Barcelonskiego kibica nie wnoszą nic wartościowego.
5
@masq Lord nie potrzebuje przygotowań.
0
@zadafcb No i pięknie :D
3
@Asthylath Zdaje się, że tego pierwszego też nie powinno być. Zwróć uwagę kto pierwszy dotknął piłki.
0
Ma ktoś linka do tej pierwszej sytuacji co niby był karny na Harrym?
4
Żółta za symule
6
@adambądkowski93 Obrony karnych były kapitalne.
0
@damianex10 No wiesz ulubiony zawodnik naszego byłego prezydenta :)
2
@barcanawieki Ja akurat z nocki zszedłem i karne sobie w autobusie obejrzałem :D
0
Świetnie broni karne Martinez.
0
@TridenteMSN ehh ja mam nockę w robocie
1
@NaFazieHitman Zdecydowanie polecam kanał Tomka z filmu.
0
@masq Na pewno polecam pas do martwego, co do pasków to po pewnym czasie już trzeba używać, bo chwyt nie da rady
1
@Janas11224 Dobry b8.
1
@MesQueUnClub_87 strims.world zapewne
1
Zasłużona czerwona kartka.
0
@halfnolife 90 minut kolego, chyba że to jakiś specjalny zakład.
0
@DonMatteo901 Podoba mnie się to, to fajny numer jest
1
@MesQueUnClub_87 Polecam Yerbe z Yaguara :D