0

@masq a pamiętasz Socjopate?

0

@Tuc Z terere nie mam doświadczenia, aczkolwiek ogólnie polecam firmę Yaguar. Najlepsza yerba w przystępnej cenie jaką piłem.

0

@KSSniper Jak najbardziej mu kibicuję, niech to zrobi Nole.

0

@adambądkowski93 Wszystko byłoby dobrze, gdyby się nie zacinał jak chłopak z zaburzeniami mowy.

6

@adambądkowski93 Najlepiej byłoby dać Podolinskiego do Borka, nie może być dwóch komentatorów na raz, potrzebny jeden analityk.

0

Ten filmik z Kaczyńskim, który sedziuje za niedługo cały świat obejdzie :D

0

@Gaz Laporta w życiu nie da mu 5 lat kontraktu, możliwe że widzi się w nowym klubie. Droga wolna.

0

@Kondziubarca Dopóki Francja nie będzie miala takiej defensywy jak wtedy: Umtiti top, Varane top i Pavardowi trafiła się forma życia to ich sukces się nie powtórzy. Widoczny jest też brak Matuidiego.

0

@Maciek98 Co tam jakiś Mbappe jak mamy Lorda.

2

@Pawlak1992 Wystarczy, że sędzia nie podszedł do monitora Var.

0

@Encore Dla mnie są po prostu zwykle.

0

@MXFCB Dlatego warto odstawić pismaki, które do życia Barcelonskiego kibica nie wnoszą nic wartościowego.

5

@masq Lord nie potrzebuje przygotowań.

0

@zadafcb No i pięknie :D

3

@Asthylath Zdaje się, że tego pierwszego też nie powinno być. Zwróć uwagę kto pierwszy dotknął piłki.

0

Ma ktoś linka do tej pierwszej sytuacji co niby był karny na Harrym?

4

Żółta za symule

6

@adambądkowski93 Obrony karnych były kapitalne.

0

@damianex10 No wiesz ulubiony zawodnik naszego byłego prezydenta :)

2

@barcanawieki Ja akurat z nocki zszedłem i karne sobie w autobusie obejrzałem :D

0

Świetnie broni karne Martinez.

0

@TridenteMSN ehh ja mam nockę w robocie

1

@NaFazieHitman Zdecydowanie polecam kanał Tomka z filmu.

0

@masq Na pewno polecam pas do martwego, co do pasków to po pewnym czasie już trzeba używać, bo chwyt nie da rady

1

@Janas11224 Dobry b8.

1

@MesQueUnClub_87 strims.world zapewne

1

Zasłużona czerwona kartka.

0

@halfnolife 90 minut kolego, chyba że to jakiś specjalny zakład.

0

@DonMatteo901 Podoba mnie się to, to fajny numer jest

1

@MesQueUnClub_87 Polecam Yerbe z Yaguara :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?