PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek256 Zobacz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jedziemy w rytm:
1
@Comentateiro Przynajmniej w końcu będziemy mieli szybkich piłkarzy, nie Coutinho, Malcom czy Griezmann...
1
@Mario96w Uprzejmie dziękuję obywatelu!
4
Może ktoś podrzucić tego mema "Adama Traore, o ja cię p......." :D
0
Sam fakt, że ma kolejną kontuzje sprawia, że pokładane z nim nadzieję spadają o 70%. Prawdopodobnie Ansu już nigdy nie wróci do formy jaką prezentował przed kontuzjami. Czy zrezygnował z operacji lub czy się na nią zdecyduję, prawdopodobnie będzie w przyszłości tylko zmiennikiem.
0
Zamiat Ez Abde to raczej Ez Iksde
1
Ansu kocham!!!
0
@Fiseq Najszybciej będzie pewnie go ściągnąć i wgrać napisy programem typu NapiProjekt
1
@michal26 Fajny kanał, przyjaźni się z BezPlanu. Ciekawe odcinki z Kolumbii jak uciekał przed pandemią.
0
Myślicie, że Matthias Ginter nadałby się u nas na środkowego defensora?
https://www.instagram.com/p/CYZCYvdqPoa/?utm_medium=copy_link
0
@Adrian_Borowiec @HighestInTheRoom jak nie wysyłaliście selfie ktoś inny was sprawdzał?
0
@VamosRakieta Zdaje się, że jedynie Dynamo może zamknąć im... Spodziewam się porażki minimum 2 bramkami różnicy..
0
@Corr Szczerze kogo obchodzi jakie słowo wygrało w tym konkursie?
0
Do obeznanych w temacie: opłaca się teraz wymienić Euro na PLN?
8
@Criss18Barca Horrendalnie dużo...
9
Lapcio już po aperitifie.
0
@Kredon Ależ amatorka...
1
@Drozdu7 to jest ta co jej się w głowie poprzewracało w sprawie wynagrodzeń?
5
Czy on powiedział "niestety"?
1
@RomanHoffer No co Ty pierwszy raz się zawiodłeś na wymysłach szmatławców?
0
@Momals11 Też zaryzykowałbym takie stwierdzenie, ostatnio gra słabo.
0
Szkoda Neya, jednak nie zmienia to faktu, że ostatnim czasem miał słabszy okres gry.
0
@amanter Zdaje się, że jest to jeszcze bardziej widoczne, jeśli drużyna jest rzadko w posiadaniu piłki.
3
Nie mogę patrzeć jak Messi chodzi po boisku, jakby przyjechał zwiedzać stadion Manchesteru...
2
Ale byłoby golazo
1
Czas leci, a Lenglet niemal dalej przegrywa pozycje z każdym zawodnikiem...
0
Ale Skywalker gra dno, w sumie kogo to jeszcze dziwi...
1
@kuba1794 Aktualnie też miałem dołek życiowy z którego powoli wychodzę na prostą. Życzę tego samego :D