1

@tomek256 Zobacz


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jedziemy w rytm:


1

@Comentateiro Przynajmniej w końcu będziemy mieli szybkich piłkarzy, nie Coutinho, Malcom czy Griezmann...

1

@Mario96w Uprzejmie dziękuję obywatelu!

4

Może ktoś podrzucić tego mema "Adama Traore, o ja cię p......." :D

0

Sam fakt, że ma kolejną kontuzje sprawia, że pokładane z nim nadzieję spadają o 70%. Prawdopodobnie Ansu już nigdy nie wróci do formy jaką prezentował przed kontuzjami. Czy zrezygnował z operacji lub czy się na nią zdecyduję, prawdopodobnie będzie w przyszłości tylko zmiennikiem.

0

Zamiat Ez Abde to raczej Ez Iksde

1

Ansu kocham!!!

0

@Fiseq Najszybciej będzie pewnie go ściągnąć i wgrać napisy programem typu NapiProjekt

1

@michal26 Fajny kanał, przyjaźni się z BezPlanu. Ciekawe odcinki z Kolumbii jak uciekał przed pandemią.

0

Myślicie, że Matthias Ginter nadałby się u nas na środkowego defensora?
https://www.instagram.com/p/CYZCYvdqPoa/?utm_medium=copy_link

0

@Adrian_Borowiec @HighestInTheRoom jak nie wysyłaliście selfie ktoś inny was sprawdzał?

0

@VamosRakieta Zdaje się, że jedynie Dynamo może zamknąć im... Spodziewam się porażki minimum 2 bramkami różnicy..

0

@Corr Szczerze kogo obchodzi jakie słowo wygrało w tym konkursie?

0

Do obeznanych w temacie: opłaca się teraz wymienić Euro na PLN?

8

@Criss18Barca Horrendalnie dużo...

9

Lapcio już po aperitifie.

0

@Kredon Ależ amatorka...

1

@Drozdu7 to jest ta co jej się w głowie poprzewracało w sprawie wynagrodzeń?

5

Czy on powiedział "niestety"?

1

@RomanHoffer No co Ty pierwszy raz się zawiodłeś na wymysłach szmatławców?

0

@Momals11 Też zaryzykowałbym takie stwierdzenie, ostatnio gra słabo.

0

Szkoda Neya, jednak nie zmienia to faktu, że ostatnim czasem miał słabszy okres gry.

0

@amanter Zdaje się, że jest to jeszcze bardziej widoczne, jeśli drużyna jest rzadko w posiadaniu piłki.

3

Nie mogę patrzeć jak Messi chodzi po boisku, jakby przyjechał zwiedzać stadion Manchesteru...

2

Ale byłoby golazo

1

Czas leci, a Lenglet niemal dalej przegrywa pozycje z każdym zawodnikiem...

0

Ale Skywalker gra dno, w sumie kogo to jeszcze dziwi...

1

@kuba1794 Aktualnie też miałem dołek życiowy z którego powoli wychodzę na prostą. Życzę tego samego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?