PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Trzeba dać serwerom jeszcze trochę czasu.
Szczerze to nie wiem kto miał pierwszy, ale ja już dłuższy czas.
0
@Rust_Cohle Jeszcze Braita widać? Ja już mam Memphisa :D
PS. Goata już miałem kilka miesięcy
1
@amanter Jedyną rywalizację jaką może podjąć Coutinho w naszej drużynie to ta z Dembele: kto więcej spędzi u klubowych lekarzy...
6
Nowy avatar prezentuje się zacnie :D
0
@tbas Hochlanda
0
Tak patrzę teraz na skład Sevilli i trzeba przyznać, że silną ekipę mają. Mogą coś namieszać :D
0
@Ghotti Niestety Bartomeu zniechęcił tak Messiego swoją prezydenturą, że ten tu prawdopodobnie nigdy nie wróci jako piłkarz.
0
@baartekk97 Piłka młodzieżowa, a piłka seniorska to prawie 2 różne bajki.
0
@FC1899Barca Dwóch no name'ow, gdzie im tam do Wielkiego Braithwaite'a
3
@Chakalaka Umtiti tak schudł czy mi się wydaje?
4
@fcbarcafan19 Prawy wahadłowy/skrzydłowy
0
@karolp1593 Na pierwszą randkę to się idzie na godzinę, przedstawia z najlepszej strony i daje niedosyt kobiecie :D Ale na Tinderze to różnie może być xD
0
@MesQueUnClub96 ślicznie dziękuję
0
Ludziska kto się orientuje na jakim kanale jest SAT 1 na Cyfrowym Polsacie? Dziś leci tam Borussia Bayern.
0
@Dembouz1899 Przecież oni by się prędzej zjedli, niżeli ze sobą współpracowali. Nie mówiąc w ogóle o ego Ronaldo...
2
@sergio5 Tu się zdziwiłem, Wiśnia przechodzi do Canal +
2
@igor69 To już nawet nie jest śmieszne, to po prostu zachowanie, które nie powinno się wydarzyć nigdy...
5
@kamilop Coutinho to mógłby odciążyć klub ze swojej astronomicznej pensji.
0
@Huberc1kk Jak nie grasz za duże stawki to mogę polecić Totalbet. Od 3 zdarzeń jest gra bez podatku, a mają kilka razy szersza ofertę od fortuny. (z wiadomego względu, gdyż fortuna wciąż drukuje swoją całą ofertę do punktów stacjonarnych i musieliby kilka razy dziennie encyklopedię drukować...)
0
@Comentateiro Zdaje się, że Robert dokonał swojego wyczynu w 29/30 meczach?
11
@AllBundy Całe szczęście to się nigdy nie uda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@rafeVeB zdecydowanie tak
0
Wielki Pique, Pique, Piquenbauer :D
0
Były jakieś wieści czy Messi zagra już w sobotę?
3
@amanter Pożycz red perłę ziomek
2
Życie się nie kończy, będę się bacznie i z ciekawością przyglądał dalszej karierze Leo, natomiast Barcy nigdy nie zostawię.
0
@Japonk Ja myślę, że Twój pierwszy argument jest najmocniejszy. Leo na pierwszym miejscu stawia rodzinę i swoich przyjaciół.
0
Załóżmy, że Pjanic idzie do Juve, Aguero zostanie zarejestrowany dopiero na zimę. Sprzedajemy Umtitiego, a także Coutinho i czy wtedy znajdzie się miejsce na pensję Messiego?
Ile tam potrzeba milionów, żeby to zmieścić? Ktoś się orientuje?
0
@seba1324 Ogólnie to musisz przetestować siebie i sypać i zalewać jak Tobie odpowiada. Polecam filmik Cejrowskiego na ten temat.