0

@Rust_Cohle Trzeba dać serwerom jeszcze trochę czasu.
Szczerze to nie wiem kto miał pierwszy, ale ja już dłuższy czas.

0

@Rust_Cohle Jeszcze Braita widać? Ja już mam Memphisa :D
PS. Goata już miałem kilka miesięcy

1

@amanter Jedyną rywalizację jaką może podjąć Coutinho w naszej drużynie to ta z Dembele: kto więcej spędzi u klubowych lekarzy...

6

Nowy avatar prezentuje się zacnie :D

0

@tbas Hochlanda

0

Tak patrzę teraz na skład Sevilli i trzeba przyznać, że silną ekipę mają. Mogą coś namieszać :D

0

@Ghotti Niestety Bartomeu zniechęcił tak Messiego swoją prezydenturą, że ten tu prawdopodobnie nigdy nie wróci jako piłkarz.

0

@baartekk97 Piłka młodzieżowa, a piłka seniorska to prawie 2 różne bajki.

0

@FC1899Barca Dwóch no name'ow, gdzie im tam do Wielkiego Braithwaite'a

3

@Chakalaka Umtiti tak schudł czy mi się wydaje?

4

@fcbarcafan19 Prawy wahadłowy/skrzydłowy

0

@karolp1593 Na pierwszą randkę to się idzie na godzinę, przedstawia z najlepszej strony i daje niedosyt kobiecie :D Ale na Tinderze to różnie może być xD

0

@MesQueUnClub96 ślicznie dziękuję

0

Ludziska kto się orientuje na jakim kanale jest SAT 1 na Cyfrowym Polsacie? Dziś leci tam Borussia Bayern.

0

@Dembouz1899 Przecież oni by się prędzej zjedli, niżeli ze sobą współpracowali. Nie mówiąc w ogóle o ego Ronaldo...

2

@sergio5 Tu się zdziwiłem, Wiśnia przechodzi do Canal +

2

@igor69 To już nawet nie jest śmieszne, to po prostu zachowanie, które nie powinno się wydarzyć nigdy...

5

@kamilop Coutinho to mógłby odciążyć klub ze swojej astronomicznej pensji.

0

@Huberc1kk Jak nie grasz za duże stawki to mogę polecić Totalbet. Od 3 zdarzeń jest gra bez podatku, a mają kilka razy szersza ofertę od fortuny. (z wiadomego względu, gdyż fortuna wciąż drukuje swoją całą ofertę do punktów stacjonarnych i musieliby kilka razy dziennie encyklopedię drukować...)

0

@Comentateiro Zdaje się, że Robert dokonał swojego wyczynu w 29/30 meczach?

11

@AllBundy Całe szczęście to się nigdy nie uda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@rafeVeB zdecydowanie tak

0

Wielki Pique, Pique, Piquenbauer :D

0

Były jakieś wieści czy Messi zagra już w sobotę?

3

@amanter Pożycz red perłę ziomek

2

Życie się nie kończy, będę się bacznie i z ciekawością przyglądał dalszej karierze Leo, natomiast Barcy nigdy nie zostawię.

0

@Japonk Ja myślę, że Twój pierwszy argument jest najmocniejszy. Leo na pierwszym miejscu stawia rodzinę i swoich przyjaciół.

0

Załóżmy, że Pjanic idzie do Juve, Aguero zostanie zarejestrowany dopiero na zimę. Sprzedajemy Umtitiego, a także Coutinho i czy wtedy znajdzie się miejsce na pensję Messiego?
Ile tam potrzeba milionów, żeby to zmieścić? Ktoś się orientuje?

0

@seba1324 Ogólnie to musisz przetestować siebie i sypać i zalewać jak Tobie odpowiada. Polecam filmik Cejrowskiego na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?