PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kurkmen 2x Zieliński i raz Puchacz
1
Malinovski mi kupon zesrał :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Moim skromnym zdaniem limit szczęścia Słowacji na tym turnieju się wyczerpał, kilka karygodnych błędów Polaków w jednej akcji i później wykańczający akcje jak Cristiano w najlepszych czasach Skriniar.
1
@tristan87 Wszyscy wiemy jakie to były wyniki, natomiast dużo osób widzi Hiszpanie jakby lała każdego handicapem. W rzeczywistości grają oni jak Barca za Setiena, milion podań, mało bramek.
2
@olejtm i takie podejście lubię, wierzę że możemy ugrać ten remis, a w przypadku porażki nie będę zawiedziony. Oby nasi w końcu poszli jak na wojnę.
2
Widzę, że dużo osób strasznie przecenia Hiszpanie tymczasem ich ostatnie wyniki:
Hiszpania - Szwecja 0:0
Hiszpania - Portugalia 0:0
Hiszpania - Kosowo 3:1
Gruzja - Hiszpania 1:2
Hiszpania - Grecja 1:1
Hiszpania - Niemcy 6:0 (Przy czym taki mecz wychodzi raz na 100, podobnie Niemcy wygrali z Brazylia 7:1...)
Szwajcaria - Hiszpania 1:1
Nie widać tu, żeby ostatnim czasem to była potęga futbolu, owszem Hiszpanie ładnie grają piłką, ale zazwyczaj nie ma kto u nich strzelać tych bramek. Więc stawianie, że Polska jest na jakiejś mega straconej pozycji i wyniku dwucyfrowego jest jakimś absurdem. Przy dobrej murarce i trochu zaangażowania remis jest w zasięgu.
0
@Thomson29716 i bardzo dobrze
2
RIP mój btts..
0
Niesamowity jest Portugalczyk.
0
Garstce rozsądnych ludzi proponuję dać sobie spokój z la ramblą na dziś. Niczego wartościowego tutaj nie zobaczycie, oprócz wypocin półgłówków i prowokujących dzieci.
7
Nazario w pierwszym,przeczuwam hat tricka.
1
@Encore Na pocieszenie przypomnij sobie, że on nadal kibicuje Realowi :D
0
@Encore Nie zrobił, bo tak klasowego rywala jeszcze nie miał.
0
Widzę niezły grafik robił obrazek naszych reprezentantów na Euro :D
2
Teraz albo nigdy, kiedy jak nie w tym momencie :D
0
Prawdopodobnie barki przeciwniczki Igi dzisiaj zbyt silne :/
1
@MesQueUnClub96 Dlatego z tymi osobami warto sobie dać spokój ;)
1
@MesQueUnClub96 Polecam wstrzymać się z jakimkolwiek komentarzem do końca fazy grupowej.
0
@kingorbit Dość sporo :/
0
Co sądzicie o Serie A w Canal + i jaka jest cena pakietu, aby mieć najtaniej jak najwięcej rozgrywek?
1
@Emhyr Bardziej istotne jest, że nam wsadził 2 bramy w blamażu.
4
@Encore Przetrwają najsilniejsi
0
@Dankhog Dopóki Messi jest w klubie nie ma miejsca dla Puiga, dlatego wypożyczenie na 2 lata, ogranie i powrót byłyby super opcją.
0
@clyde Kiedyś było pół roku, ale nie dziwię się moderacji skoro mają z tego tytułu korzyści.
0
@dafik85 Akurat Umtiti swego czasy był Bogiem obrony, natomiast Moribie to dobrego pomocnika jeszcze brakuje.
9
Dobrze, że w tym roku nie występuje fałszywe "OJO" ☎️☎️☎️ i "fisiado"
1
@XdareckiX Jakby nie było organizm mężczyzny jest najsilniejszy w wieku 32 lat.
0
@Transu96 Dobrze, że nie gram od stycznia..
0
@FC_BARCA_Fan Dziękuję :D