2

@Kurkmen 2x Zieliński i raz Puchacz

1

Malinovski mi kupon zesrał :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 Moim skromnym zdaniem limit szczęścia Słowacji na tym turnieju się wyczerpał, kilka karygodnych błędów Polaków w jednej akcji i później wykańczający akcje jak Cristiano w najlepszych czasach Skriniar.

1

@tristan87 Wszyscy wiemy jakie to były wyniki, natomiast dużo osób widzi Hiszpanie jakby lała każdego handicapem. W rzeczywistości grają oni jak Barca za Setiena, milion podań, mało bramek.

2

@olejtm i takie podejście lubię, wierzę że możemy ugrać ten remis, a w przypadku porażki nie będę zawiedziony. Oby nasi w końcu poszli jak na wojnę.

2

Widzę, że dużo osób strasznie przecenia Hiszpanie tymczasem ich ostatnie wyniki:
Hiszpania - Szwecja 0:0
Hiszpania - Portugalia 0:0
Hiszpania - Kosowo 3:1
Gruzja - Hiszpania 1:2
Hiszpania - Grecja 1:1
Hiszpania - Niemcy 6:0 (Przy czym taki mecz wychodzi raz na 100, podobnie Niemcy wygrali z Brazylia 7:1...)
Szwajcaria - Hiszpania 1:1
Nie widać tu, żeby ostatnim czasem to była potęga futbolu, owszem Hiszpanie ładnie grają piłką, ale zazwyczaj nie ma kto u nich strzelać tych bramek. Więc stawianie, że Polska jest na jakiejś mega straconej pozycji i wyniku dwucyfrowego jest jakimś absurdem. Przy dobrej murarce i trochu zaangażowania remis jest w zasięgu.

0

@Thomson29716 i bardzo dobrze

2

RIP mój btts..

0

Niesamowity jest Portugalczyk.

0

Garstce rozsądnych ludzi proponuję dać sobie spokój z la ramblą na dziś. Niczego wartościowego tutaj nie zobaczycie, oprócz wypocin półgłówków i prowokujących dzieci.

7

Nazario w pierwszym,przeczuwam hat tricka.

1

@Encore Na pocieszenie przypomnij sobie, że on nadal kibicuje Realowi :D

0

@Encore Nie zrobił, bo tak klasowego rywala jeszcze nie miał.

0

Widzę niezły grafik robił obrazek naszych reprezentantów na Euro :D

2

Teraz albo nigdy, kiedy jak nie w tym momencie :D

0

Prawdopodobnie barki przeciwniczki Igi dzisiaj zbyt silne :/

1

@MesQueUnClub96 Dlatego z tymi osobami warto sobie dać spokój ;)

1

@MesQueUnClub96 Polecam wstrzymać się z jakimkolwiek komentarzem do końca fazy grupowej.

0

@kingorbit Dość sporo :/

0

Co sądzicie o Serie A w Canal + i jaka jest cena pakietu, aby mieć najtaniej jak najwięcej rozgrywek?

1

@Emhyr Bardziej istotne jest, że nam wsadził 2 bramy w blamażu.

4

@Encore Przetrwają najsilniejsi

0

@Dankhog Dopóki Messi jest w klubie nie ma miejsca dla Puiga, dlatego wypożyczenie na 2 lata, ogranie i powrót byłyby super opcją.

0

@clyde Kiedyś było pół roku, ale nie dziwię się moderacji skoro mają z tego tytułu korzyści.

0

@dafik85 Akurat Umtiti swego czasy był Bogiem obrony, natomiast Moribie to dobrego pomocnika jeszcze brakuje.

9

Dobrze, że w tym roku nie występuje fałszywe "OJO" ☎️☎️☎️ i "fisiado"

1

@XdareckiX Jakby nie było organizm mężczyzny jest najsilniejszy w wieku 32 lat.

0

@Transu96 Dobrze, że nie gram od stycznia..

0

@FC_BARCA_Fan Dziękuję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?