PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dge21 To jest tak ustawione, że aż żal ludzi którzy to wykupili...
0
@Rudi35 Mimo wszytko nadrobili :D
0
Ale nam Laskowski pocisnął :D
1
@neeed Mają kontuzje.
0
@Janas11224 Niesamowity jest gościu
2
https://www.instagram.com/p/CLEQdV2H3nl/?igshid=rsskfirrn83w
Na moje oko to Suarez strasznie schudł, widać po twarzy.
2
@zadafcb Ale z Ciebie żartowniś Jayson :D
5
@izabella Iza dlaczego Ty nie śpisz o tej godzinie?
0
@Witekk10 Wystarczyło, że kiedyś mocniej ktoś odłożył, a dzisiaj puściło przy lżejszym postawieniu.
3
@FafitFCB Jak ja nienawidzę tego Muniaina...
0
@POLAK12345 Teraz będą grać mini ligę w systemie każdy z każdym :)
10
@VamosRakieta jak to mówią się w tańcu nie...
2
Mogliście dać chociaż zdjęcie szczęśliwego Alby, a nie jakby go nie karmili tydzień :D
1
@barcelonaLM ee tam chcemy emocjonujący finał z Sewillą :D
0
@Katalonbar Chyba magia Brejniaka
0
@Blanco16 zacznij oglądać od 75 minuty
1
Mamy to, mamy to, maaaamy to
0
Jest pięknie, oby to był dopiero początek :D
1
Ciekawe gdyby Leo dogrywał takiemu Halandowi, Lewemu czy nawet Cristiano ile by miał asyst?
0
Słyszeliście to jak (prawdopodobnie Griezmann) wolał Bouz Bouz?
0
Dobra jadom.
0
Kur takie okno by weszło...
3
Mam tak, że najbardziej to mnie denerwuje ten Muniain...
0
Pytanie za 100 punktów, co byście dzisiaj postawili na NBA? Słucham Państwa :D
Kusi mnie, żeby zagrać coś na Haywarda, a do tego Denver i może Philadelphia
0
Momentami to wyglądają Ekstralasa
0
Panowie, bo się trochę zakręciłem... Na TVP Sport leci Juve czy Barca?
0
@barcowy1899 To się jeszcze okaże czy dobry, ale życzę pomyślności Papu
0
@kamson24 Polsza oczywiście :D
1
@dasouzar11 Ja właśnie jadę do Amazonu 60 km, zaczynam o 18:00, kończę o 4:30. Około 6:00 będę już w domu. Po prostu banan na gębie i pozytywne nastawienie, będzie dobrze ;)
1
@Rivaldo55 jeszcze tylko półtorej godziny :D