2

@dge21 To jest tak ustawione, że aż żal ludzi którzy to wykupili...

0

@Rudi35 Mimo wszytko nadrobili :D

0

Ale nam Laskowski pocisnął :D

1

@neeed Mają kontuzje.

0

@Janas11224 Niesamowity jest gościu

2

https://www.instagram.com/p/CLEQdV2H3nl/?igshid=rsskfirrn83w
Na moje oko to Suarez strasznie schudł, widać po twarzy.

2

@zadafcb Ale z Ciebie żartowniś Jayson :D

5

@izabella Iza dlaczego Ty nie śpisz o tej godzinie?

0

@Witekk10 Wystarczyło, że kiedyś mocniej ktoś odłożył, a dzisiaj puściło przy lżejszym postawieniu.

3

@FafitFCB Jak ja nienawidzę tego Muniaina...

0

@POLAK12345 Teraz będą grać mini ligę w systemie każdy z każdym :)

10

@VamosRakieta jak to mówią się w tańcu nie...

2

Mogliście dać chociaż zdjęcie szczęśliwego Alby, a nie jakby go nie karmili tydzień :D

1

@barcelonaLM ee tam chcemy emocjonujący finał z Sewillą :D

0

@Katalonbar Chyba magia Brejniaka

0

@Blanco16 zacznij oglądać od 75 minuty

1

Mamy to, mamy to, maaaamy to

0

Jest pięknie, oby to był dopiero początek :D

1

Ciekawe gdyby Leo dogrywał takiemu Halandowi, Lewemu czy nawet Cristiano ile by miał asyst?

0

Słyszeliście to jak (prawdopodobnie Griezmann) wolał Bouz Bouz?

0

Dobra jadom.

0

Kur takie okno by weszło...

3

Mam tak, że najbardziej to mnie denerwuje ten Muniain...

0

Pytanie za 100 punktów, co byście dzisiaj postawili na NBA? Słucham Państwa :D
Kusi mnie, żeby zagrać coś na Haywarda, a do tego Denver i może Philadelphia

0

Momentami to wyglądają Ekstralasa

0

Panowie, bo się trochę zakręciłem... Na TVP Sport leci Juve czy Barca?

0

@barcowy1899 To się jeszcze okaże czy dobry, ale życzę pomyślności Papu

0

@kamson24 Polsza oczywiście :D

1

@dasouzar11 Ja właśnie jadę do Amazonu 60 km, zaczynam o 18:00, kończę o 4:30. Około 6:00 będę już w domu. Po prostu banan na gębie i pozytywne nastawienie, będzie dobrze ;)

1

@Rivaldo55 jeszcze tylko półtorej godziny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?