0

Jeżeli kogoś interesuje to w właśnie w fazie Play-in Mistrzostw Świata League of Legends, amerykański zespół Team Liquid podejmuje europejskie Mad Lions.

0

Batko Moska Bonoooo

0

@kkbarca Dobre :D

3

Crakitic karny, o mamo @VamosRakieta

0

Podoba mnie się ta Sewilla, odwaznie wyszli :D

2

@Mario96w Dokładnie, niech się Rakitic cieszy

3

@4drian0 Dzięki, że mnie wspierasz bracie

4

Jeszcze 2h i fajrant, ale najpierw droga autobusem i powrót około 18. Ogarnąć się i można zasiąść do Superpucharu Europy.

0

@szela1899 Przecież tutaj spuszczają się na info z każdej gazety

2

Jak tam ta ostatnia misja w wiedźminie miała?
"Coś się kończy, coś się zaczyna. "

1

@Janas11224 Messi już tyle osób przeżył 2 tym klubie, że to jest masakra.

1

Na pocieszenie macie tutaj tapetę koleżki, który oby dał nam tyle radości co Luis Suarez
https://zapodaj.net/dfa359ddbb352.jpg.html

0

@Ogorinho1974 Ja 2 dniówki, ale mam taki katar (zresztą jak pół zakładu) więcej jutro wezmę urlop i dopiero w środę na nockę.

1

Hasta Manana - taki tytuł nosi piosenka Anny Jantar dotycząca pożegnania z Barceloną w ostatni dzień wakacji.


Tak więc Hasta manana Luis, do zobaczenia na boiskach piłkarskiej La Ligi. Dziękujemy za wspaniałe 6 lat!

0

@Lokoo Poczekaj do Black Friday i na Fifie koło 100 zaoszczędzisz, nie wiem ile na Pesie, ale zapewne też jakaś to część będzie

0

@Giuseppe1992 z tego co wiem przyszły sezon stoi na razie pod znakiem zapytania

3

@BarcaInfo Śniacy wszechwiedzący Fabrizio się odezwał, ciekawe który to już raz dzisiaj

1

@Cwaniak4 Dużo osób uzna moje zdanie za bzdury, ale uważam że liga angielska jest strasznie przehajpowana

0

@szela1899 Kompilacja nic nie wartych informacji i tak jeszcze przez 2 tygodnie...

2

@Homeopata8989 Czy to Alberto Undiano Mallenco czy jak mu tam?

3

Co jak co, ale już podawanie informacji, że Suarez miał odpowiedzi do testów itp. itd. to są już granice absurdu gazet. Rzygać się chce od takiego pi@#&%~@, wymyślanie informacji na potrzeby wyświetleń i kasy. Dramat, ale z drugiej strony zdążyłem już przywyknąć.

5

@DonMatteo901 Dziwny przypadek Zlatana Ibrahimovicia :D

5

Zaczynamy tydzień pracy, pozdrowienia dla wszystkich pracujących :D

0

@barteq Chodzi o to, że Polacy nie patrzą na program tylko głosują dlatego, że jest znany. Podobnie jak Kukiz wcześniej....

0

@Pasiak Dziwisz się no przecież Mam Talent prowadził, co tam program wyborczy..

0

@LuisSalvano Polecam wejść na Twitch.tv

1

@Rust_Cohle Oj sama prawda :D

0

@Zip Ciężko powiedzieć

2

@kingorbit No ja w domu będę o 18:30, akurat na mecz :D

3

@siwykrb Miłej pracy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?