0

@masq Szczerze szkoda się tym denerwować, bo mimo wszystko, że większość nas jest normalna to i tak z tą pop*&#@ mniejszością nie wygra.

2

@Majki1 Witamy serdecznie przeciwnika, zaraz ktoś Cię oprowadzi

9

@MESSIah16 Tak dobrego jak Messi prawdopodobnie nie zobaczymy w tym stuleciu. Z Ansu wszystko stoi na dobrej drodze, żeby stał się gwiazdą tego zespołu!

0

Gra Fatiego przypomina magię Neymara :D

0

Dzieje się to czego się spodziewałem, pomimo picku Caitlyn Fnatic, G2 idzie po 3:0

3

Niesamowicie skillowo zagrane, szczególnie przez Capsa i Jankosa

0

Co tu się od G2zowało :D

1

@Mario96w Świetna gra, chociaż G2 powinno skończyć szybciej.

0

@koziar oglądali wczoraj Liquid Tsm, a tam Spica junglowal i Tsm weszło do finału :D

1

G2 vs Fnatic już za chwilę !!!

0

Zapraszam na Wielki Finał europejskich rozgrywek League of Legends. Starcie pomiędzy najlepszymi drużynami w historii Europy czyli:
G2 Esports vs Fnatic
Obie drużyny mają po 7 tytułów mistrza Europy, która wyjdzie na samodzielne prowadzenie?
Start o 17:00 :D

1

@Napoleon_I Być może też poziom innych drużyn w Europie wzrósł, jednak bardziej prawdopodobna jest Twoja wersja. Możliwe, że skończy się całkowitą dominacją Chin. Z drugiej strony G2 jako nieliczni mają niesamowite zgranie w teamfightach, a to się liczy na takich turniejach.

2

@GIGAKOKS Może być 3:0 na G2, bo wyciągną wnioski, ale z miłą chęcią obejrzę jakieś 3:2. Kibicuje oczywiście ekipie Jankosa :D

3

@myscooter No było blisko, miałem ciary. Na szczęście dobrze się skończyło dla Marcinka i jego drużyny :D

7

Po fantastycznej serii G2 pokonuje Rogue 3:2 i jutro zmierzy się z Fnatic w finale EU Ligi Legend!

0

@FCBKasza i was born to love u

2

Juventus to też dziadków lubi kupować na atak, ciekawe jak to będzie z Suarezem.

2

@Tridente2015 Otóż to, na szczęście od października powrót na studia :D

2

Jeżeli kogoś interesuje to za chwilę startują G2 vs Rogue w Ligę Legend. Biją się o finał mistrzostw EU.

0

@Aaron10 @ElKamil amazon xD

2

@amanter Ta, bo Koeman to nawet TV w domu nie ma xD

0

Za 11 min kończę robotę, jakie to będzie uczucie.

0

@KuntaKinte Według mnie przy potężnym rygorze treningowym i żywieniowym jest to możliwe w pół roku, na dodatek piłkarze posiadają takie możliwości . Druga sprawa na jednym zdjęciu na luzie na drugim spięty.

1

@kingorbit Ja dopiero od 18 :/

0

@Tomo1989 Aktualnie najgorsza

0

@Marik1234 Nie chce usprawiedliwiać Leo, ale nie sądzisz chyba, że prowadzenie otwartej wojny z zarządem jako zawodnik jest ciężką decyzją, praktycznie niespotykaną.

0

Pierwsze słowa: Wszyscy na wotum nieufności

8

2

@Derean Reżyserem Pique i Griezmann

1

@Kwiatek67 Najgorsze, że następnym kapitanem jest Busquets, ale zdaje się, że Koeman nie pozwoli, żeby grał za dużo. Powinna trafić do Pique, kolejnym w kolejce musi być Mats.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?