0

Według google Trump już przegrywa w Georgii, więc zdaje się, że to jego koniec...

0

Busquets złamany piszczel

1

@Klaudix Polsat ma ligę holenderską, a że uważają się za ekspertów to wymawiają De Jon, gdyż G w holenderskim jest nieme.

0

2

Za 10 godzin koniec roboty, miłego dnia wszystkim :D

1

@NeroTFP Szczerze to chciałbym, żeby Griezmann grał w tym meczu zamiast Messiego. Tym bardziej Leo mógłby sobie odpocząć.

0

@masq Dany Desmond Makeilele czy jakoś tak

2

@AlexDark00 Lepsze frytki MC Cain

0

Wchodzi Ansu będą bramki ;D

0

@pawlacz6 Niestety to Ibra nie był w stanie wystarczająco się u nas zaadaptować.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Messi ostatnio jest coś pod formą strzelecką.

1

@justfootball Dla mnie to wiosna mogłaby trwać 9 miesięcy i lato 3.....

1

@NemeZis93 Lewy w zeszłym sezonie Ligi Mistrzów strzelił przynajmniej jedną podobną bramkę, a wydaje mi się że nawet 2.

3

@Dajnatace Też czekam z niecierpliwością :D

0

@bixmix Też miałem podobne wspomnienie :D

0

Pedri!


0

Perez przelał, żeby wykartkowac przed klasykiem, ale się nie zorientował, że to LM.
Z dystansem

0

Reklama Eleven w Polsacie, w sumie mają ich kanały w ofercie. Ale zdziwiłem się trochę co to Chabiniak mówi

0

Fajnie, że Chabiniak i Wiśniowski komentują Barcę :D

1

@ranger3120 Na gmailu są chyba 3 opcje weryfikacji, ja korzystam z sms'a na telefon.

0

@BarcaInfo dramat, Wastern Union dzisiaj dobrze działa

38

Ale drukarnia, aż przykro się ogląda

1

@Barca1992 Chorych to jest pewnie koło 4 milionów

0

@Tuc Poświęć trochę czasu na sbc to z odrobiną sprytu zarobisz milion.

0

@QuentinTarantino Lustrzane odbicie avatara

0

Wszystkiego dobrego!
Dla strony, redakcji, a przede wszystkim dla nas wszystkich tutaj :D

0

@FCBKUBANO Postaraj się wyluzować i po prostu jakoś przyjemnie spędzaj ten czas dopóki nie zaśniesz. Jeśli będziesz się dręczył "chciałbym zasnąć szybciej" będziesz spał jeszcze mniej. Jeżeli po kilku dniach nie pomoże to radzę udać się do lekarza.

0

@Triv44 Nie wiedziałem, że z naszego prezydenta taki szachista

0

@dominik127pl Ostatni raz grałem w 19, dobra dzięki za info.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?