PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz tylko Kuman musi porządnie przylać w dupe naszemu kapitanowi, żeby chodził jak w zegarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ElTomas Transfery transferami, zobaczymy czy wyniki będą.
1
@NeroTFP Też uwielbiam Anne, nawet jedną piosenkę ma o Barcelonie :D
0
@kaamil1910 Szkoda, że 95 % piłkarzy nie chce przyjść do tego bajzlu.. Na dodatek Havertz by się u nas dublował z Cou, Griezem czy Messim.
2
@klopx Głodnemu chleb na myśli :D
4
Napastnicy Hiszpanii to chyba się czują jakby wybiegli na boiska ekstraklasy
1
Teraz ładnie się złożył, no ale cóż, nie tym razem
0
Jak tam nasz zbudowany jak rama od kolarzówki defensywny pomocnik? Dopiero włączyłem...
0
@IronSanHybrid Niezły z niego Muchomor
0
@Lisek @tomcias10 Dobra tu macie dużą rację, zapomniałem o tym.
1
Ciekawe jak to jest z sytuacją Messiego, ile w tym wszystkim prawdy, a ile dały informacje szmatławców. Podejrzewam, że 80% to fake news, które stawiają Lionela w katastrofalnej sytuacji.
0
@Szicek10 Jeszcze nic nie wiadomo
0
@AssisMoreira Dobry mem
4
@MESSIah16 Czyli prawie jak umrzeć ze starości
0
@RadekACCA Akurat w przypadku Rakiticia był problem, że postawił ultimatum: albo zostaje w Barcy albo idę do Sevilli. Nie chcę bronić zarządu, bo to partacze, ale w tym wypadku mieli trochę związane ręce.
1
Jeśli te wszystkie odejścia z ziszczą to trzeba powiedzieć, że Koeman ma jaja. Wygląda na to, że drużyna w końcu zacznie biegać.
2
@fcbarcafan19 Oklahoma City Thunder
3
Ładna telenowela się kręci, normalnie moda na sukces. Dziwne, że po tych wszystkich konferencjach Verrattiego i "se queda" Neymara, człowiek jest nadal zdziwiony.
0
Przyjeżdżasz do roboty, a tu nie ma roboty do odwołania. Wszyscy na kantynę :D
0
@JackH meczyk strasznie underowy
3
Na LaRambli od dłuższego czasu trwa moda na hejtowanie sprzedaży/kupna zawodników
i
NIE WAŻNE czy jest to faktycznie rozsądny deal czy nie, jak stado baranów przekrzykują się nastolatkowie jak fatalna jest to operacja.
Na domiar złego najlepsze są teksty, a można było postarać się o "Aouara" czy jakiegoś innego.
Szkoda tylko, że 90% piłkarzy nie chce przyjść do klubu, w którym jest taki rozgardiasz.....
0
@Xwowrak Podejrzewam, że ta saga się nie skończy dopóki nie zbiorą podpisów pod wotum nieufności. Mam takie przeczucie i można to tłumaczyć na wiele sposobów.
0
Będzie jakiś kalendarz na wrzesień, a może już jest?
82
Co jak co, ale Ivanovi należą szczere podziękowania. Pozostaje mu tylko życzyć powodzenia, niech przeżywa drugą młodość w Sevilli
3
@thebaanqn @Cariones Dziękuję towarzysze obywatele!
1
Panowie jakie polecacie smaki Yerby?
Możecie też podać jaka marka :D
0
@BarcaInfo Ciekawe w ilu % ta informacja jest prawdziwa
0
@patry295 i to jeszcze jak Panie Patryku :D
0
@xtomay Dokładnie tak :D
50
Miałem dzisiaj mieć nockę, a tutaj autobus nie przyjechał. Nieobecność z winy pracodawcy, płatna w 100% :D