0

Teraz tylko Kuman musi porządnie przylać w dupe naszemu kapitanowi, żeby chodził jak w zegarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ElTomas Transfery transferami, zobaczymy czy wyniki będą.

1

@NeroTFP Też uwielbiam Anne, nawet jedną piosenkę ma o Barcelonie :D


0

@kaamil1910 Szkoda, że 95 % piłkarzy nie chce przyjść do tego bajzlu.. Na dodatek Havertz by się u nas dublował z Cou, Griezem czy Messim.

2

@klopx Głodnemu chleb na myśli :D

4

Napastnicy Hiszpanii to chyba się czują jakby wybiegli na boiska ekstraklasy

1

Teraz ładnie się złożył, no ale cóż, nie tym razem

0

Jak tam nasz zbudowany jak rama od kolarzówki defensywny pomocnik? Dopiero włączyłem...

0

@IronSanHybrid Niezły z niego Muchomor

0

@Lisek @tomcias10 Dobra tu macie dużą rację, zapomniałem o tym.

1

Ciekawe jak to jest z sytuacją Messiego, ile w tym wszystkim prawdy, a ile dały informacje szmatławców. Podejrzewam, że 80% to fake news, które stawiają Lionela w katastrofalnej sytuacji.

0

@Szicek10 Jeszcze nic nie wiadomo

0

@AssisMoreira Dobry mem

4

@MESSIah16 Czyli prawie jak umrzeć ze starości

0

@RadekACCA Akurat w przypadku Rakiticia był problem, że postawił ultimatum: albo zostaje w Barcy albo idę do Sevilli. Nie chcę bronić zarządu, bo to partacze, ale w tym wypadku mieli trochę związane ręce.

1

Jeśli te wszystkie odejścia z ziszczą to trzeba powiedzieć, że Koeman ma jaja. Wygląda na to, że drużyna w końcu zacznie biegać.

2

@fcbarcafan19 Oklahoma City Thunder

3

Ładna telenowela się kręci, normalnie moda na sukces. Dziwne, że po tych wszystkich konferencjach Verrattiego i "se queda" Neymara, człowiek jest nadal zdziwiony.

0

Przyjeżdżasz do roboty, a tu nie ma roboty do odwołania. Wszyscy na kantynę :D

0

@JackH meczyk strasznie underowy

3

Na LaRambli od dłuższego czasu trwa moda na hejtowanie sprzedaży/kupna zawodników
i
NIE WAŻNE czy jest to faktycznie rozsądny deal czy nie, jak stado baranów przekrzykują się nastolatkowie jak fatalna jest to operacja.
Na domiar złego najlepsze są teksty, a można było postarać się o "Aouara" czy jakiegoś innego.
Szkoda tylko, że 90% piłkarzy nie chce przyjść do klubu, w którym jest taki rozgardiasz.....

0

@Xwowrak Podejrzewam, że ta saga się nie skończy dopóki nie zbiorą podpisów pod wotum nieufności. Mam takie przeczucie i można to tłumaczyć na wiele sposobów.

0

Będzie jakiś kalendarz na wrzesień, a może już jest?

82

Co jak co, ale Ivanovi należą szczere podziękowania. Pozostaje mu tylko życzyć powodzenia, niech przeżywa drugą młodość w Sevilli

3

@thebaanqn @Cariones Dziękuję towarzysze obywatele!

1

Panowie jakie polecacie smaki Yerby?
Możecie też podać jaka marka :D

0

@BarcaInfo Ciekawe w ilu % ta informacja jest prawdziwa

0

@patry295 i to jeszcze jak Panie Patryku :D

0

@xtomay Dokładnie tak :D

50

Miałem dzisiaj mieć nockę, a tutaj autobus nie przyjechał. Nieobecność z winy pracodawcy, płatna w 100% :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?