PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Alvarinho Strasznie dziwne, ale duża część osób ma ból dupy o Lewandowskiego...
0
@abram3k Akurat po kilku sezonach posuchy Neuer ma bardzo dobry sezon i najprawdopodobniej znajdzie się w najlepszej 11 roku.
0
@ronni37 @RosjaninBut no wiecie, stąd moje słowa po przecinku w poprzednim komentarzu :D
1
@BarcaInfo Zamiast Interu powinna być tu zdecydowanie Atalanta.
1
@RosjaninBut Z drugiej strony będzie to odejście od tiki taki, ale może nam to tylko wyjść na dobre!
0
@jareksk100 Racja przydałby się trener z konkretną wizją, jednak póki co
Koeman ma jedno zadanie. Według mnie powinien przywrócić ład w szatni i zmotywować piłkarzy, jeśli mu się uda będę zadowolony.
0
@abram3k W tych czasach niech dadzą VDB :D
2
Gdybyśmy musieli grać tym co mamy to widzę dwie opcję:
4:4:2
https://www.buildlineup.com/shared/5f3e2eb54e5ac404cc46effd
4:5:1
https://www.buildlineup.com/shared/5f3e2fa94e5ac404cc46f002
Uprzedzając pytania widzę Messiego tylko jako napastnika/cofniętego napastnika, gdyż nie ma z niego korzyści w obronie.
Zapraszam do dyskusji!
0
@Pawelsky Zaprzeczyłeś sam sobie :D
0
No i to by było na tyle
1
82 minuta, a piłkarze Lyonu dalej mają czas. Zdaje się, że Aouar tylko zasuwa na skrzydle..
1
@robsesh Dokładnie, najmniejszą szkodę w grze obronnej odniesiemy, gdy Leo będzie grał na środku ataku
35
@BarcaInfo Moim skromnym zdaniem trzeba przede wszystkim pożegnać Busquetsa i Rakitica
3
Co ten Laskowski na sędziego mówi Knoppers
1
@KamilZ sobie głupi ryj rozwalił
a nie to jakoś inaczej szło..
0
Chwycenie za mordy swiętych krów przez Koeman'a oraz program remotywacji tych "przesitowanych" to najlepsze co może nam się w tej chwili przytrafić.
0
@RonaldoR9 Trzeba ustawić do pionu gwiazdeczki i zapomnieć o tiki tace. Na pewno Koeman będzie miał większe szanse na zrealizowanie tego ze względu na swój autorytet, niż Garcia Pimienta. Futbol idzie co raz bardziej ku fizyczności.
7
@marcin000019 Oceniasz psychikę Ter Stegena po meczu z Bayernem, gdzie cała drużyna przyszła jak to zwykły polski robol odbębnić swoje za najniższą krajową i opuścić miejsce pracy?
1
Według mnie powinniśmy pozbyć się Busquetsa, Rakitica i ewentualnie Vidala.
Co do Neto to uprzedzam wszystkich, że nie możemy być miesiąc z bramkarzem z drużyny rezerw, więc Brazilijczyk musi zostać...
W miarę możliwości ściągnąć VDB i przede wszystkim przestawić Messiego na cofniętego napastnika, żeby nie było po nim tak widocznych braków w obronie. (i tak będzie biegał gdzie mu się podoba)
Na skrzydłach do dyspozycji Fati i Trincao, szklany Dembele (dlatego wymieniony dopiero 3) i w razie czego może tu nawet zagrać Semedo.
0
@szymon6847 No chyba tylko Rafinha byłby w stanie go przekonać, jeżeli uwierzy w plan Koeman.
1
@qbsonFCBarca Zdaje się, że nie musi, ale zapewne tak zrobi
5
@BarcaInfo Wymieńmy go za Suareza i obie strony będą zadowolone :D
0
Trochę szkoda tego Szachtaru, no ale cóż taki jest futbol.
0
@Transu96 Messiego najchętniej wstawiłbym na atak z Griezmannem, gdyż i tak często się nie wraca i człapie. Natomiast problem jest taki czy ktoś będzie mu w stanie dostarczyć piłkę..
0
Co powiecie na takie coś?
Układane z tych piłkarzy, których mamy
https://www.buildlineup.com/shared/5f3a59e54e5ac404cc46eb0c
0
@Ratamahatta 4-4-1-1?
0
@Risp Zapewne motywatorzy mają jakieś lepsze metody niż te, które siedzą w mojej głowie. Chodzi mi o stopniowe wdrażanie w mentalność zwycięzcy, wolę walki. Sprawić aby drużyna bardziej zżyła się ze sobą tak aby jeden za drugim poszedł w ogień.
3
W trakcie presezonu nasi zawodnicy oprócz solidnych treningów przygotowania fizycznego, powinni mieć utworzony specjalny program motywacyjny, który sprawiłby żeby im się chciało coś robić oraz zjednoczyć drużynę, aby każdy biegał za drugiego w przypadku niepowodzenia poprzednika.
2
@Mazi Niestety też zdążyłem się już przyzwyczaić. Poza tym w życiu są ważniejsze rzeczy niż piłka nożna
0
To nawet nie chodzi o taktykę, ale jeżeli Koeman będzie w stanie twardo postawić swoje zdanie i sprzeciwić się gwiazdom to wyjdzie to nam na dobre.