PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze tylko 11h i wolne
0
@BarcaInfo Fabrizo to chyba jakis Bóg jest, wie wszystko o wszystkich.
3
@Ghotti Może właśnie ta portugalska kolonia go skusi
0
@TR3YWAY Dobre xD
0
@Ghotti @PaCo w dodatku zdaje się, że od jakiegoś czasu jest tam jakiś pakiet Game Pass a, który ma w sobie gry na kompa i Xboxa, więc to też jakiś plus :D No, ale tak jak mówiłem FIFA i mam nadzieję Wiedzmin 4, może Cyberpunk
0
@Ghotti Dokładnie, tym bardziej nie chce marnować życia na gry :D
Dzięki za odpowiedz
0
Jest ktoś kto bardziej interesuje się nową generacją konsol? Jaką warto kupić w przyszłym roku, żeby to miało ręce i nogi. Powiem tylko, że głównie będzie używana do Fify i ewentualnie jak Redzi wypuszczą coś ciekawego.
Która ma lepsze podzespoły?
0
@PatrychoO Całkiem całkiem, ale czerń lepsza. No i przede wszystkim śmietankowi :D
0
@Adamski69 Comeback z 3:1 na 3:4 stał się faktem :D
0
@Deathwing112 nic nie wskazuje, żeby wygrali
0
@justfootball Gracias compañeros
0
@justfootball Oznacz i mnie przyjacielu
5
@IronSanHybrid Dobrze, że tej policjantki nie trafił czysto, bo to mogło się skończyć nokautem.
1
@MrCules Takie same stacje co zeszłego sezonu ...
0
Co piłę dał, szkoda że spalony...
0
Magia, ale 10 razy lepiej to się ogląda
0
Wydaje się, że Koeman poczuł się odpowiedzialny do prowadzenia Barcelony. Jakie inne przesłanki sprawiły, że trener zostawia dobrze prosperującą Holandię, dla Barcelony w której jest większy bajzel niż w polskim rządzie. Widocznie Ronald poczuł, że musi przejąć spuściznę po Cryuffie i wyjść z tego z twarzą. Oby mu się udało!!!
8
@Comentateiro Bus cats
0
Może tak Cou zagra z 8 na plecach?
3
Jeszcze tylko 9 godzin i fajrant xD
2
@GirlfcbPL @szela1899 @Michal1995 Dostaliście ;)
0
@pauletaa poszło
11
Zakupiłem na allegro naszą koszulkę wyjazdową z wyszywanym herbem i logo nike. Kosztowała niemal 130 zł z przesyłką i dla kogoś kogo podobnie jak mnie nie stać na wydanie większej ilości pieniędzy polecam. Szerszą ocenę mogę jedynie wstawić za jakiś czas.
https://zapodaj.net/6dceef6728fa5.jpg.html
0
@Katalończyk 99 Jak sik pająka, dobra chłopaki trzeba iść pracować :/
0
@Rust_Cohle Cienki jak dupa węża albo zbudowany jak rama od kolarzówki
1
@NaFazieHitman O tej godzinie raczej ciężko, ale zielone zawsze spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Żarty o lekarzach, babach i żabach
La Rambla: https://i.ytimg.com/vi/eVFd46qABi0/hqdefault.jpg
1
@BarcaInfo Spostrzegawczy Ci dziennikarze, po ch... nie ma co....
0
@Triv44 Kurde przydałoby mi się takie coś, bym sobie został w robocie na pół etatu :D
11
@BarcaInfo a to wszystko za kadencji Bartomeu