PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Thomas99PL ja to chciałem, żeby Lewy chociaż hat tricka ustrzelił. Oby Lyonowi wsadził minimum 2 i niech zdetronizuje rekord Grzmota
7
https://jbzd.com.pl/obr/1519550/th
To nieźle XD
1
@ronni37 pewnie jakieś Xiaomi
0
Przyszły prezydent powinien starać się zatrudnić Puyola jako asystenta trenera lub do przygotowania mentalnego
0
@kkbarca Widząc jaki syf jest w klubie, żaden taki zawodnik nie będzie chciał do nas przyjść...
0
Valverdyzm pełną gębą, gra na stojąco, zero zaangażowania w oczekiwaniu, że wyniki przyjdą same... Niestety...
0
@pauletaa planuje zamówić z Chin replikę drugiego kompletu
0
@Kamilos84 Niestety, ale Bundesligę stać, żeby grały w niej nawet 24 zespoły, a mają ich tylko 18...
1
@VamosRakieta Pozdrawiam Pana Rakiticia :D
13
@Hiacynk Edit:
1
@Hiacynk Może być ciekawie w przyszłym sezonie
0
Wie ktoś kiedy wychodzi nasza nowa koszulka wyjazdowa? Czarno złota.
0
@Encore Lewandowaski zdobędzie w wieku 31.
5
@Statistics Messi pierwszym i jednym takim zawodnikiem w historii, który jest wierny jednemu klubowi i wykręca statystki nieosiągalne dla nikogo...
2
Chciałbym, aby w przyszłym sezonie Setien (jeżeli zostanie) budował pomoc na De Jongu i Puiqu
1
@kerouac Szkoda karnych Juventusu z Atalanta, myślę że zwycięstwo nad Turynem mogłoby ponieść ekipę Gasperiniego nawet do tytułu mistrza Włoch.
2
@A_Gomesinho_21 ponieważ zwany tu przez część użytkowników "sołtys" zakochał się w Busquetsie
1
On ma kefir dla mężczyzn,
taki well balanced protein
4
@SHIBA jego starszy brat :D
0
Jedna kartka Espanyol Eibar proszę
0
Postaw kartki na Espanyol - Eibar to nie będzie ani jednej...
2
@Comentateiro Masz na myśli "Higłajin" zamiast "Higułajn"?
6
@VamosRakieta Ronaldinho :D
0
@Encore @NeroTFP gdyby nie ręce to prawdopodobnie nie miałby wcale bramki, ale różnie to bywa z Cristiano, oby nie dogonił Roberta
17
@Chwytliwy W obecnej sytuacji to najgorzej to wygląda w przypadku francuskiego szpitala, Umtiti i Dembele po 10 mln. NA dodatek dochodzi Rakitic, który powinien zarabiać połowę z tego co ma.
0
@Tekeruto Spróbuj naprawić klienta
0
@kuz Hasło pomocnicze: "portugalski dandys"
1
@Tekeruto Zalogowałem się bez problemu
7
@BarcaInfo Prędko takiego piłkarza Polska nie będzie miała, duma!
1
@kamilop Nie wiem czemu, ale ja tam bym widział Umtitiego w Arsenalu :D