2

@Thomas99PL ja to chciałem, żeby Lewy chociaż hat tricka ustrzelił. Oby Lyonowi wsadził minimum 2 i niech zdetronizuje rekord Grzmota

7

1

@ronni37 pewnie jakieś Xiaomi

0

Przyszły prezydent powinien starać się zatrudnić Puyola jako asystenta trenera lub do przygotowania mentalnego

0

@kkbarca Widząc jaki syf jest w klubie, żaden taki zawodnik nie będzie chciał do nas przyjść...

0

Valverdyzm pełną gębą, gra na stojąco, zero zaangażowania w oczekiwaniu, że wyniki przyjdą same... Niestety...

0

@pauletaa planuje zamówić z Chin replikę drugiego kompletu

0

@Kamilos84 Niestety, ale Bundesligę stać, żeby grały w niej nawet 24 zespoły, a mają ich tylko 18...

1

@VamosRakieta Pozdrawiam Pana Rakiticia :D

13

@Hiacynk Edit:

/photo/1 xD

1

@Hiacynk Może być ciekawie w przyszłym sezonie

0

Wie ktoś kiedy wychodzi nasza nowa koszulka wyjazdowa? Czarno złota.

0

@Encore Lewandowaski zdobędzie w wieku 31.

5

@Statistics Messi pierwszym i jednym takim zawodnikiem w historii, który jest wierny jednemu klubowi i wykręca statystki nieosiągalne dla nikogo...

2

Chciałbym, aby w przyszłym sezonie Setien (jeżeli zostanie) budował pomoc na De Jongu i Puiqu

1

@kerouac Szkoda karnych Juventusu z Atalanta, myślę że zwycięstwo nad Turynem mogłoby ponieść ekipę Gasperiniego nawet do tytułu mistrza Włoch.

2

@A_Gomesinho_21 ponieważ zwany tu przez część użytkowników "sołtys" zakochał się w Busquetsie

1

On ma kefir dla mężczyzn,
taki well balanced protein

4

@SHIBA jego starszy brat :D

0

Jedna kartka Espanyol Eibar proszę

0

Postaw kartki na Espanyol - Eibar to nie będzie ani jednej...

2

@Comentateiro Masz na myśli "Higłajin" zamiast "Higułajn"?

6

@VamosRakieta Ronaldinho :D

0

@Encore @NeroTFP gdyby nie ręce to prawdopodobnie nie miałby wcale bramki, ale różnie to bywa z Cristiano, oby nie dogonił Roberta

17

@Chwytliwy W obecnej sytuacji to najgorzej to wygląda w przypadku francuskiego szpitala, Umtiti i Dembele po 10 mln. NA dodatek dochodzi Rakitic, który powinien zarabiać połowę z tego co ma.

0

@Tekeruto Spróbuj naprawić klienta

0

@kuz Hasło pomocnicze: "portugalski dandys"

1

@Tekeruto Zalogowałem się bez problemu

7

@BarcaInfo Prędko takiego piłkarza Polska nie będzie miała, duma!

1

@kamilop Nie wiem czemu, ale ja tam bym widział Umtitiego w Arsenalu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?