PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@independencia angielska transmisja na strims.world
Edit: jeżeli grasz na fortunie to tam też powinien być stream
6
@ksobi Prawda produkt must have
0
@Pitbullx98 jak mój avatar, tu macie https://barcatvplus.fcbarcelona.com/en/videos/1680594/the-10-best-pieces-of-content-you-can-watch-on-barcatv-
0
@Ghotti @Siuwaks Ładniej się prezentuje na nagrywkach Instastory profilu Barcy
2
Ale ta irańska ambasadorka Insta Barcy jest śliczna.
https://instagram.com/sarahsalahpour?igshid=1551c1cnzr8fq
1
Podpisuje się pod tym ręki i nogami
0
@Colon Na boisku kosimy dość dużymi kosiarkami pchanymi z włoskiej firmy Oleo - Mac. Mogę szczerze polecić, co te kosiarki przeszły to głowa mała, a dalej jeżdżą. Wiadomo co jakiś okres trzeba nóż naostrzyć i ewentualnie świece wymienić.
0
@blazeq Nie ma sensu się tłumaczyć, bo przez to "polityczne gadanie" się będzie ciągło jeszcze dłużej. Pewnym osobom nigdy nie dogodzisz i tak jak już pisałem szkoda waszego cennego czasu.
2
@ViscaBarca123 Czego byś nie napisał i tak nie zmienisz zdania pewnych osób. Jak ktoś nie chce pomocy to po prostu mu nie pomagam, bo stracę swój cenny czas. Myślę więc, że cała redakcja po prostu powinna olać temat i nie zwracać uwagę na zdanie innych. Róbcie to co robicie dalej, bo wychodzi wam świetnie.
1
@Maearss Łap kolego, pozdrawiam :D
0
@Nolife1899 https://www.theretroshop.pl/pl/p/Dres-Paris-Saint-Germain/1216?gclid=EAIaIQobChMIjKK5o-Dj6QIVzR0YCh0JowtSEAQYCiABEgLi1_D_BwE
Czarna może być?
0
@fenix1983 Dzięki, życzę miłego dnia!
0
@Statistics To też jest dla mnie wynik badań i mogę z tego przejść do danego wniosku.
0
Droga La Ramblo,
potrzebuję pomocy w postaci wypełnienia krótkiej ankiety potrzebnej do pracy dyplomowej!
Ankieta dotyczy bezpieczeństwa na stadionach w Polsce.
Jeżeli chcecie zaznaczać jakieś głupie odpowiedzi to proszę nie wypełniajcie ankiety wcale.
https://forms.gle/i3TKiX9TCZkPpnWW6
Z góry dziękuję!
Przepraszam za spam, ale może się pojawić jeszcze jeden raz.
1
@Andi18 Dzięki i życzę miłego wieczoru!
1
@Mankind https://www.pepper.pl/grupa/sikor
Tam też poczytaj opinię ludzi :D
7
Droga La Ramblo,
potrzebuję pomocy w postaci wypełnienia ankiety potrzebnej do pracy dyplomowej!
Ankieta dotyczy bezpieczeństwa na stadionach w Polsce.
Jeżeli chcecie zaznaczać jakieś głupie odpowiedzi to proszę nie wypełniajcie ankiety wcale.
https://forms.gle/i3TKiX9TCZkPpnWW6
Z góry dziękuję!
Przepraszam za spam, ale post może się pojawić jeszcze kilka razy.
0
Droga La Ramblo,
potrzebuję pomocy w postaci wypełnienia ankiety potrzebnej do pracy dyplomowej!
Ankieta dotyczy bezpieczeństwa na stadionach w Polsce.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrUrF1kcR6phgRg6U5CsL1mPLL7pxU9lbfs8AQZRRrc4gBkg/viewform
Z góry dziękuję!
3
@zadafcb Oczywiście ta z Puszczy Białowieskiej
3
@Kapitan hawk Pozdro dla kumatych
8
@Zelazna_Logika PiS czy PO robią te szopki od długich lat, a ludzie nadal zaskoczeni...
0
@SeeleyBooth Ale gość się uśmiał, aż ciśnie się na usta "XD"
0
@Dany_boy Chotsikstinczelendz
9
Są tutaj fani Miodowych lat?
1
@Ronin47 https://www.pepper.pl/grupa/rowery zajrzyj tutaj
0
@Kluivert_P Zupełnie jak przeciętny polityk
3
@FATIlity31 Prawdopodobnie do końca roku będą puste stadiony
3
@FranzMaurer Czekaniem na niespodziewane...
0
@Slazmi To wszystko zależy jakie stworzysz relacje ze swoimi dziećmi i jak je wychowasz. Dwójkę dzieci utrzymam i jeśli "zrobię" im dzieciństwo to na pewno będą przy mnie.
1
@Mns21 Nie rozumiem czemu ludzie dalej takie nie kumają...