- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
45
Niektórzy stali się tutaj mistrzami nadinterpretacji, dorabiania własnych ideologii, czy doszukiwania się ukrytego kontekstu, gdy takowego nie ma. Niektórym ciężko chociaż na chwilę odciąć się od polityki i skupić się na rozmowie, której głównym tematem była piłka nożna, Barcelona, finanse, spojrzenie na najbliższą sytuację w piłce przez kogoś innego. Kogoś rozsądnego i posiadającego rozległą wiedzę. Trochę to smutne, ale zbytnio mnie to nie dziwi.
0
@ViscaBarca123 Żeby nie było :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8548491#comment-8548491
1
@Chwytliwy jest arcymistrzem, do każdego wątku wyrobi sobie swoją ideologię, żeby wyszło na jego.
1
@ViscaBarca123 Ej też jestem rozsądny i mam wiedzę na wiele tematów i jestem kibicem Barcy, może wywiadzik? Nawet dostosuję się z terminem :D
0
@ViscaBarca123 Ciężko jest mi się odciąć od polityki gdy raz, ten temat interesuje mnie tak od już blisko 2 lat, dwa, że sytuacja w kraju jest tak niespokojna (jak w ogóle na świecie) abym przeszedł obok obojętnie,zresztą 5 lat obserwuję to forum i polityka to temat albo nr 1 albo numer dwa.
Akurat to co pisze jest ogólne, .
2
@ViscaBarca123 Czego byś nie napisał i tak nie zmienisz zdania pewnych osób. Jak ktoś nie chce pomocy to po prostu mu nie pomagam, bo stracę swój cenny czas. Myślę więc, że cała redakcja po prostu powinna olać temat i nie zwracać uwagę na zdanie innych. Róbcie to co robicie dalej, bo wychodzi wam świetnie.