1

@Mow_mi_Douglas Realnie patrząc najlepiej byłoby go oddać do Betisu, a skrócić wypożyczenie Emersona. Tylko nie wiem dokładnie czy Barca ma taką możliwość.

1

@kkbarca Alves grał te piętki z taką regularnością jak zwykłe podania

1

@Encore Zdaje się, że Stephen wraca z początkiem marca

1

@Encore Curry też już widziałem ładnie trójki rzucał :D

0

@HansLanda Polak mądry po szkodzie, pamiętam jak tu wszyscy cieszyli się z Boatenga i "co to on nie zrobi jak go Ramos wkurzy itd."

15

Mam takie dziwne przeczucie, że nasz nowy nabytek nam zamknie ryje.

6

@czosnekfcb strzelam, że Kondogbia

2

Bardzo przyjemnie mi się słucha Łukasza Wiśniowskiego.

1

@mateusz33 Ściągając Neymara z powrotem, niemal masz 99% pewności, że sobie poradzi jak wcześniej.

0

@Messibestplayerintheworld

polecam sobie przypomnieć < 3

0

Jeszcze trochę ponad pół miesiąca i będzie kolejna rocznica jak Neymar na spółkę z Sergim Roberto upokorzyli PSG. Mimo wszystko, że jest tyle argumentów na to aby brazylijczyk nie trafił tutaj z powrotem, mam niesamowitą chęć znowu go tu zobaczyć...

0

@Volk Teoretycznie powinni, ale w tych meczach nigdy nie wiadomo...

1

@kerouac Szczerze powiedziawszy było tu już tyłu piłkarz, którzy "pięknie" grali w poprzednich klubach, a i tak w Barcelonie się kończyli. Dlatego zdaje się, że bardziej przekonywujące są suche statystki, a w tym ilość bramek strzelanych przez Wernera i cena za jaką można go wyciągnąć.

0

Ktoś pomoże znaleźć filmik w którym taki grubszy gościu robi "cr7 siiii"? Wiem, że był na Twitterze.

1

@Striker Polecam Darts Club, tym bardziej jeśli ktoś lubi rzutki :D

4

@Witekk10 świetny to był komentator, nigdy go nie zapomnę

1

Cała europejska Europa
hmm?

0

@cules100pro Miewał takie chociaż bardzo rzadko, niestety tytułów nie wymienię...

0

@bartekmess to pewnie dla niego tyle co dla mnie kupienie flaszki :D

0

Co powiecie o zawodniku Ricardo Pereira z Leicester?

0

@Encore Zastanawiałem się czy nie lepiej zainwestować po prostu w jakiegoś konkretnego prawego obrońcę, natomiast Werner ze swoją szybkością może też zagrać a boku.

0

Czysto hipotetycznie: na lato Werner i wymiana typu Coutinho za Sane + drobna dopłata. Co sądzicie?

4

Już za dużo razy chwalono Messiego, żebym to robił jeszcze raz. Jednak trzeba stwierdzić, że mecz Messiego bez pełni formy to i tak "3 asysty"

1

@VenoM możesz oglądać na internecie, jeżeli masz tą usługę

0

@SuperVegeta kiedyś zdaje się na materiale Łączy nas piłka chodził z Iphone'm

0

@BARCA_FOR_EVER musisz dokonać zakładu, żeby oglądać

0

@Jordi10 Media dmuchają wszystko tworząc 10 razy większy problem, niż jest w rzeczywistości. Zdecydowanie masz jednak rację, żeby zrobić sobie przerwę od tej strony, bo po prostu jest tu za dużo kretynów i aż się nie chce tutaj zaglądać...

1

0

Pomoże ktoś i da link lub użytkownika, który zrobił kalendarz na luty?

5

@fortunate_son Brzydko się wyrażę, ale duża część osób na Rambli to kretyni, którzy o piłce pojęcia nie mają, a na dodatek narzekają na wszystko co związane z Barceloną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?