PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lord_Vader zawariowany świat Rikiego
1
@Jordi10 Wonsze, pajonki i powodzie, ja to jednak wolem naszom polskem
4
Zaprawdę powiadam wam to jest początek czegoś z czego będziemy mieli jeszcze wiele pociechy.
Najlepszą wiadomością jest to, że gramy już w środę :D
0
Dotyk Quique, teraz oby do przodu. Świetnie Puiq odzyskał
0
To dajesz brame Riqui
0
Takie handicapy na kuponie Barca, Psg.. Co prawda jeszcze nie koniec, ale ciężko z kuponem :/
0
How was Spain?
1
@VanBest Kozak :D
1
@Douglasinho miałem włączone :D ogólnie język hiszpański fajnie brzmi
0
@Barca_Big_Moment Granada niech sobie opony w busie dopompuje, bo będą musieli bagaż bramek zabrać
0
@Douglasinho przyjemnie się słucha ten hiszpański :D
0
@ranger3120 w Wordzie nie ma jakiegoś gotowego szablonu?
1
Komentarz usunięty
1
@Triv44 Szwajcaria, Czechy na pewno
1
@Messibestplayerintheworld optymistyczne 4:1
0
Już wkrótce Barca Quique - Granada
5
@messicocacola auuu dzisiaj Barca gra, so happy :D
1
Panowie Valladolid - Osasuna wielka promocja na kartki! Grajcie over!
1
Raz dwa trzy hat trick
0
Borussia łapie wiatr i idzie po zwycięstwo
3
Sancho 3:3 nie mam pytań
0
Haland cyk pierwszy strzał
0
@Kengo W lidze Europy też ustrzelił, tyle,
że aż 1...
0
Brandt co uderzył 2:1
0
To niezła Borussia
0
@LoveValverde Sevilla lubi pograć piłką, żeby stworzyć sobie jakieś akcje, natomiast z Realem po prostu nie będą mieli takiej możliwości. Chociaż piłka pisze różne scenariusze to wyczuwam dzisiaj gładkie zwycięstwo Realu...
0
@Volk Real przeważnie niszczy Seville u siebie, ja chyba pokuszę się o handicap
0
@wierbafcb Proszę bardzo:
Newcastle - Chelsea 2 1.50
Real Madryt - Sevilla 1/+1.5 bramki 1.80
Augusburg - Dortmund 2/+1.5 bramki 1.79
Lepizg - Unia Berling 1 handicap 0:1 1.72
Sassuolo - Torino liczba zółtych kartek + 5.5 1.69
0
@SuperPatsonFCB Moim zdaniem nie
29
@LoveValverde Moim skromnym zdaniem już nic gorszego spotkać nas nie może niż ostatnie pół roku prowadzone przez Valverde. Z całym szacunkiem do byłego trenera, ale naszej gry nie dało się oglądać...