PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fajniag to jest jakieś prowo czy Ty na serio piszesz "we fifie"
1
@Mazeri sen drogi przyjacielu, a wcześniej wyjście na spacer i kąpiel
0
@FDJ żeby czasem nie poszedł w 3 remontady przeciwników z rzędu....
1
@AllBundy kurierem powinno przyjść, na pocztę nie licz. Polecam jeszcze paczkomaty
0
@4drian0 za gruby ten głos taki, trochę jak jakiegoś wielkiego potwora :D
1
Czy tylko ja uważam, że dubbing Geralta to dramat?
0
Mam wrażenie, że gdybyśmy mieli świetnego motywatora zamiast trenera to gra wyglądała by znacznie lepiej...
0
@kerouac ja zagrałem 4 w pierwszej połowie dla Monachium, z reguły w pierwszych polowach biją po 5-8 rogów 8 później trochę ta tendecja spada
0
@kerouac Druga sprawa, zobaczyłem na szybko w ostatnich 10 meczach pomiędzy Koeln i Werderem 3 i więcej bramek padło tylko 2 razy.
Polecam grać rogi Bayernu
1
@kerouac Getafe może być ciężko
3
@parpe dziecinada trochę
0
Jak teraz oglądam tą główkę Ronaldo w pełnym tempie to naprawdę dawno czegoś takiego nie widziałem. Klasa
0
@Jakchcesz chciałeś napisać Posejdon
2
Nic lepszego dziś nie zobaczycie:
1:44 :D
1
@Kidd albo good ebening
0
@tbas słaby w lidze
1
Ale to się przyjemnie ogląda i już pomijając wszelkie aspekty o niechęci do pewnego gościa... Zobaczyłbym jeszcze raz Neymar'a w Barcelonie
2
@Janiama @MarioVeB! No dobra macie rację, Valverde to prawdziwy demon w lidzę. Jednak jak w, pierwszym sezonie gra naszych piłkarzy jakoś wyglądała, tak przy kolejnych jest co raz gorzej i za niedługo całkiem zapomni się o tiki-tace
5
@BarcaInfo co z tego jeśli od długiego czasu mamy bardzo słaby Real w lidze i niestabilne Atletico...
0
@Hiacynk wybrał 12 magów, a ja byłem jednym z nich....
5
Busquets i Rakitic razem to dramat, tym bardziej Sergio na dynamiczny mecz to też nie najlepszy pomysł...
1
https://www.sofascore.com/news/sofascore-com-web-translation-polish-help-needed/?platform=Web
Ktoś chętny tłumaczyć dla SofaScore w formie wolontariatu? :D
1
@FafitFCB na tą chwilę to lepiej, żeby Carles Perez był w tym okresie "online"
7
Przynajmniej City w końcu nie wylosowało ogórków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@malicinho na stronie uefy jest, od x lat już...
0
@NeroTFP dokładnie jestem tego samego zdania
0
Ten Kurtuła to napastnikiem powinien być
1
@BarcaInfo Leo Messi wiesza pranie, 2017
0
Cyk 8 minuta i Lahoz daje karteczkę
1
Pewien sędzia właśnie prowadzi spotkanie Getafe Valladolid. Od razu over kartek postawiony i czuje, że i tym razem nie zawiedzie mnie Antonio Mateu :D