0

@fajniag to jest jakieś prowo czy Ty na serio piszesz "we fifie"

1

@Mazeri sen drogi przyjacielu, a wcześniej wyjście na spacer i kąpiel

0

@FDJ żeby czasem nie poszedł w 3 remontady przeciwników z rzędu....

1

@AllBundy kurierem powinno przyjść, na pocztę nie licz. Polecam jeszcze paczkomaty

0

@4drian0 za gruby ten głos taki, trochę jak jakiegoś wielkiego potwora :D

1

Czy tylko ja uważam, że dubbing Geralta to dramat?

0

Mam wrażenie, że gdybyśmy mieli świetnego motywatora zamiast trenera to gra wyglądała by znacznie lepiej...

0

@kerouac ja zagrałem 4 w pierwszej połowie dla Monachium, z reguły w pierwszych polowach biją po 5-8 rogów 8 później trochę ta tendecja spada

0

@kerouac Druga sprawa, zobaczyłem na szybko w ostatnich 10 meczach pomiędzy Koeln i Werderem 3 i więcej bramek padło tylko 2 razy.
Polecam grać rogi Bayernu

1

@kerouac Getafe może być ciężko

3

@parpe dziecinada trochę

0

Jak teraz oglądam tą główkę Ronaldo w pełnym tempie to naprawdę dawno czegoś takiego nie widziałem. Klasa

0

@Jakchcesz chciałeś napisać Posejdon

2

Nic lepszego dziś nie zobaczycie:


1:44 :D

1

@Kidd albo good ebening

0

@tbas słaby w lidze

1


Ale to się przyjemnie ogląda i już pomijając wszelkie aspekty o niechęci do pewnego gościa... Zobaczyłbym jeszcze raz Neymar'a w Barcelonie

2

@Janiama @MarioVeB! No dobra macie rację, Valverde to prawdziwy demon w lidzę. Jednak jak w, pierwszym sezonie gra naszych piłkarzy jakoś wyglądała, tak przy kolejnych jest co raz gorzej i za niedługo całkiem zapomni się o tiki-tace

5

@BarcaInfo co z tego jeśli od długiego czasu mamy bardzo słaby Real w lidze i niestabilne Atletico...

0

@Hiacynk wybrał 12 magów, a ja byłem jednym z nich....

5

Busquets i Rakitic razem to dramat, tym bardziej Sergio na dynamiczny mecz to też nie najlepszy pomysł...

1

https://www.sofascore.com/news/sofascore-com-web-translation-polish-help-needed/?platform=Web
Ktoś chętny tłumaczyć dla SofaScore w formie wolontariatu? :D

1

@FafitFCB na tą chwilę to lepiej, żeby Carles Perez był w tym okresie "online"

7

Przynajmniej City w końcu nie wylosowało ogórków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@malicinho na stronie uefy jest, od x lat już...

0

@NeroTFP dokładnie jestem tego samego zdania

0

Ten Kurtuła to napastnikiem powinien być

1

@BarcaInfo Leo Messi wiesza pranie, 2017

0

Cyk 8 minuta i Lahoz daje karteczkę

1

Pewien sędzia właśnie prowadzi spotkanie Getafe Valladolid. Od razu over kartek postawiony i czuje, że i tym razem nie zawiedzie mnie Antonio Mateu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?