PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wierbafcb Proszę bardzo:
Newcastle - Chelsea 2 1.50
Real Madryt - Sevilla 1/+1.5 bramki 1.80
Augusburg - Dortmund 2/+1.5 bramki 1.79
Lepizg - Unia Berling 1 handicap 0:1 1.72
Sassuolo - Torino liczba zółtych kartek + 5.5 1.69
0
@SuperPatsonFCB Moim zdaniem nie
29
@LoveValverde Moim skromnym zdaniem już nic gorszego spotkać nas nie może niż ostatnie pół roku prowadzone przez Valverde. Z całym szacunkiem do byłego trenera, ale naszej gry nie dało się oglądać...
0
@tristan87 Młodszy trofeami?
45
@FCB24 Teorie spiskowe start
0
@Barcelismo Ale mi się zaczyna podobać ten gościu :D
4
@SeeleyBooth Szkoda, że tak punktów nie zdobywają :D
6
Na osłodę dnia mała wygrana :D
https://zapodaj.net/0fe11723a458e.png.html.
Payet mi życie uratował
Edit: Macie jego brameczkę
https://streamja.com/7OLW
0
@Salwik92 Oj od czasu zwolnienia Vivaldiego znalazłoby się trochę takich komentarzy
4
Dużo osób obawia się meczu z Granadą, a się okaże, że walniemy im 5
4
@IronSanHybrid Także ten tego
https://zapodaj.net/b67424c2e07ef.jpg.html
0
@Serokles zdaje się, że będzie Ci się należeć grube odszkodowanie?
0
@Zip Fake shoty też fajnie się prezentują
0
@HassanMubarak podejrzewam, że Harden i spółka dostaną srogie lanie
4
@MesQueUnClub_87 Jest to świetny dowód na to, że to trener będzie rządził w szatni. W naszym przypadku to już bardzo dużo.
0
@Szymix654 a właśnie powiem!
11
@Fake69 przecież to jest niedopuszczalne, żeby tacy piłkarze mieli nie wytrzymać. Na dodatek ten trening w dzień meczu na pewno nie będzie wymagający fizycznie...
0
@sopelinho podejrzewam, że nawet bez trenera byśmy wygrałi, jednak piłka pisze różne scenariusze
3
Transmisja najbliższego meczu ligowego Barcelony odbędzie się na kanale Eleven Sports.
1
@fcbheroes Nawet nie spodziewałem się, że płynnie mówi po angielsku :D
0
@Johnnie_Walker Na pewno to nie będzie takie proste, jednak liczę na to, że do końca lutego nasze przygotowanie fizyczne będzie już znacznie lepsze i z buta wejdziemy w Ligę Mistrzów.
0
@sidzej Póki co Gryzka widzę po prostu z przodu w parze z Messim, problem jest taki, że Messi zaś woli schodzić bardziej do środka pola i Antek będzie tam śmigał sam. Z drugiej strony u nas działy się takie rzeczy jak Fabregas na fałszywej 9, dlatego poczekamy i ocenimy co wypracuje Quiqe :D
1
Czy adaptacja stylu Setiena potrwa tak długo jak się tego wszyscy spodziewamy? Jakby nie patrzeć dla naszych zawodników (Messi, Busquets, Pique, Alba, Sergi Roberto) to tak naprawdę może być powrót na "stare śmieci". W dodatku Griezmann, Suarez czy Arthur potrafią również tak grać, no i jest jeszcze Puig, który się wychował na tym stylu.
Edit: Jest jeszcze oczywiście niesamowity Frenkie, który rozstał się z tym pół roku temu.
2
@norbi77 Nie dała nic :/ ale comeback z jeszcze większej straty.
5
Liverpool tak nas upokorzył, że ludzie zapomnieli o naszym największym comebacku w historii ligi mistrzów, gdzie odrabiamy stratę 4 bramek. Michał Pol faktycznie za bardzo w stronę trendów podąża...
0
@BarcaInfo oby grał jak najwięcej!
0
Jest piłeczka, jest Rakitic chłopaki grają :D
1
Zdaje się, że byliście zainteresowani filmem Tomka Cwiąkały. Z jego Insta wynika, że już go dodał.
Edit: chodzi oczywiście o naszego nowego szkoleniowca
0
@BarcaInfo Whats up Barca Fans :D
0
@kuz Mamy najlepszego piłkarza ofensywnego w całej galaktyce, z dobrze poukładanymi skrzydłami i magią, która może wrócić za Setiena możemy podbić Europę :D