PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w na lepsze mam stacjonarny, natomiast powoli wchodzę w lata gdzie co raz mniej gra się w gry na kompie :D
0
@Avada Kedavra Powiem Ci, że nawet nie zobaczyłem tego. Dzięki za czujność w takim razie odpada.
Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne
0
https://allegro.pl/oferta/lenovo-thinkpad-x220-4gb-320gb-win7-klasa-a-8285685643?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Panowie znam się dosyć na komputerach, aczkolwiek laptopa nigdy nie miałem. Co powiecie na wyżej wymienionego? Ma posłużyć mi do pisania pracy licencjackiej, ewentualnie odpalić lol'a albo jakiegoś gothica :D
0
@MarioVeB! To tylko moja subiektywna opinia, po prostu doceniam utrzymanie formy przez dłuższy okres
0
@Mario96w tylko w placku
7
Jeżeli o skokach taka dyskusja to również dodam coś od siebie. Mianowicie nie podoba mi się wywyższanie medali olimpijskich nad kryształowe kule. Sam fakt utrzymać równa formę przez cały sezon i zdobyć masę punktów, żeby ostatecznie wygrać jest zdecydowanie bardziej wartościowy, niż trafienie z formą na Igrzyskach Olimpijskich. Dlatego Małysz jest dla mnie totalny fenomenem, 3 razy pod rząd wygrana i to w dodatku zdaje się jeszcze w czasach większej konkurencji niż teraz.
0
@pawelfcb2010 to leci kolejna trójka: Jane Ahonen, Jens Weifslog, Sven Hannawald
7
@Coutinho007 Arthur przeważnie jak gra to jest świetny, przynajmniej ja to tak widzę. Tym bardziej, że drugiego Xaviego to i może w tym stuleciu nie zobaczymy...
0
@MaTt_BarcaFan bardzo go brakuje do spółki z De Jongiem, no szkoda tej "kontuzji"
0
@pawelfcb2010 Uwaga strzelam:
Adam Małysz, Primoż Peterka, Matti Nykaenen
0
Do kiedy ma potrwać absencja Arthura?
8
Toni Trent Kroos Alexander Arnold
4
Niewierny w domu Pana!
Kultowy tekst :D
0
@Kajtek77 za młodego się oglądało to całe WWE, ale teraz jak człowiek na to spojrzy to dramat. Ale dla niektórych to fajna rozrywka
0
Kto by pomyślał, że Leeds gra ładniejszą piłkę niż nasza Barcelona :/
0
@BarcaInfo uwielbiam ten filmik, a szczególnie orgazm drugiego komentatora XD
8
@Danny Gaucho Koncentrao
0
@Chinaski Jeżeli miałbyś możliwość zarabiać więcej to rozumiem, że chętnie byś zrezygnował z dodatkowych pieniędzy? Czy zżycie się z użytkownikami strony to jakiś spadek poziomu portalu? Wiadomo Polak zagląda w kieszeń kogoś, niżeli własną...
0
@SeeleyBooth Zgniecie nas rzeczywistość
0
@puyol_presidend5 Zależy jakie to Ps4 slim, pro etc.
0
@Hushovt i tak trafiła nam się ładna generacja, patrząc na ostatnie 20 lat skoków
0
@Hushovt jeśli dobrze pamiętam to Kubacki jest tylko rok młodszy od Stocha?
3
@Hiacynk Stosownie więc będzie zmienić tytuł na "lista środkowych napastników"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sprzedajemy Arturito i wielkie objawienie Puiga...
Dobrze, że za marzenia.....
4
@Janiama Janiama i Lewy
0
@fajniag to jest jakieś prowo czy Ty na serio piszesz "we fifie"
1
@Mazeri sen drogi przyjacielu, a wcześniej wyjście na spacer i kąpiel
0
@FDJ żeby czasem nie poszedł w 3 remontady przeciwników z rzędu....