0

@Mario96w na lepsze mam stacjonarny, natomiast powoli wchodzę w lata gdzie co raz mniej gra się w gry na kompie :D

0

@Avada Kedavra Powiem Ci, że nawet nie zobaczyłem tego. Dzięki za czujność w takim razie odpada.
Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne

0

https://allegro.pl/oferta/lenovo-thinkpad-x220-4gb-320gb-win7-klasa-a-8285685643?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Panowie znam się dosyć na komputerach, aczkolwiek laptopa nigdy nie miałem. Co powiecie na wyżej wymienionego? Ma posłużyć mi do pisania pracy licencjackiej, ewentualnie odpalić lol'a albo jakiegoś gothica :D

0

@MarioVeB! To tylko moja subiektywna opinia, po prostu doceniam utrzymanie formy przez dłuższy okres

0

@Mario96w tylko w placku

7

Jeżeli o skokach taka dyskusja to również dodam coś od siebie. Mianowicie nie podoba mi się wywyższanie medali olimpijskich nad kryształowe kule. Sam fakt utrzymać równa formę przez cały sezon i zdobyć masę punktów, żeby ostatecznie wygrać jest zdecydowanie bardziej wartościowy, niż trafienie z formą na Igrzyskach Olimpijskich. Dlatego Małysz jest dla mnie totalny fenomenem, 3 razy pod rząd wygrana i to w dodatku zdaje się jeszcze w czasach większej konkurencji niż teraz.

0

@pawelfcb2010 to leci kolejna trójka: Jane Ahonen, Jens Weifslog, Sven Hannawald

7

@Coutinho007 Arthur przeważnie jak gra to jest świetny, przynajmniej ja to tak widzę. Tym bardziej, że drugiego Xaviego to i może w tym stuleciu nie zobaczymy...

0

@MaTt_BarcaFan bardzo go brakuje do spółki z De Jongiem, no szkoda tej "kontuzji"

0

@pawelfcb2010 Uwaga strzelam:
Adam Małysz, Primoż Peterka, Matti Nykaenen

0

Do kiedy ma potrwać absencja Arthura?

8

Toni Trent Kroos Alexander Arnold

4

Niewierny w domu Pana!


Kultowy tekst :D

0

@Kajtek77 za młodego się oglądało to całe WWE, ale teraz jak człowiek na to spojrzy to dramat. Ale dla niektórych to fajna rozrywka

0

Kto by pomyślał, że Leeds gra ładniejszą piłkę niż nasza Barcelona :/

0

@BarcaInfo uwielbiam ten filmik, a szczególnie orgazm drugiego komentatora XD

8

@Danny Gaucho Koncentrao

0

@Chinaski Jeżeli miałbyś możliwość zarabiać więcej to rozumiem, że chętnie byś zrezygnował z dodatkowych pieniędzy? Czy zżycie się z użytkownikami strony to jakiś spadek poziomu portalu? Wiadomo Polak zagląda w kieszeń kogoś, niżeli własną...

0

@SeeleyBooth Zgniecie nas rzeczywistość

0

@puyol_presidend5 Zależy jakie to Ps4 slim, pro etc.

0

@Hushovt i tak trafiła nam się ładna generacja, patrząc na ostatnie 20 lat skoków

0

@Hushovt jeśli dobrze pamiętam to Kubacki jest tylko rok młodszy od Stocha?

3

@Hiacynk Stosownie więc będzie zmienić tytuł na "lista środkowych napastników"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sprzedajemy Arturito i wielkie objawienie Puiga...
Dobrze, że za marzenia.....

4

@Janiama Janiama i Lewy

0

@fajniag to jest jakieś prowo czy Ty na serio piszesz "we fifie"

1

@Mazeri sen drogi przyjacielu, a wcześniej wyjście na spacer i kąpiel

0

@FDJ żeby czasem nie poszedł w 3 remontady przeciwników z rzędu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?