PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@student97r to niezły tatuażysta XD
0
@Encore widziałeś przewidywany skład Tottenhamu? Nie radzę...
1
@Rafix98 Chelsea myślę latwo dzisiaj
1
Valencia naprawdę będzie miala dziś ciezko o zwycięstwo...
https://zapodaj.net/e3ce3b2b0825e.jpg.html
0
@zajc3w U nietoperzy nie zagra:
Gomez, Cilessen, Mangala, Garay, Kondogbia, Piccini, Guedes
0
@chavez dobrze, że piszesz już poprawiam
Edit: ale wtopa XD
0
Panowie analiza pewniaków na dziś :
Benfica - Zenit over kartek +4.5 lub +5.5
Mecz sędziuje znany nam wszystkim Matheu Lahoz, który lubi być Bogiem na boisku, na dodatek Zenit fajnie łapie kartki
Inter - Barcelona over kartek +4.5
Nasz skład ma być dziś mocno rezerwowy, a chłopaki z drugiego składu lubią łapać kartki
(szczególnie obrona). Na dodatek Inter dostaje dużo kartek.
Ajax - Valencia czysto Ajax
Ajax u siebie gra świetnie i po prostu myślę, że Valencia nie da rady. Można tu dać też over rogów.
Ryzyk pewniaki XD (wysoki kurs) :
Napoli - Genk remis lub wygrana Genk
Napoli zwyczajnie ma tendencję, żeby się obsrać. Cytując klasyka Napoli Ci kupon spier...
Inter - Barca czysto Barca
możliwe, że nasza ofensywa po prostu będzie lepsza niż ofensywa Interu
0
@sebasek99 jak mi się nie myli to ten filmik na minimum 5 lat
0
@Transu96 baaaaaaaaaaad guy
0
@MSDCbrzdyk jakie rangi?
3
Emocje jak na grzybach
0
@Trexas z tych bardziej znanych to chyba Stoke najstarsze
0
Jeżeli komuś się nudzi to na Eurosport 2 gra nasz Toruń w lidze mistrzów koszykówki.
8
@T_TG Przecież to się wszystko 30 razy jeszcze obróci, na korzyść czy to jednych czy to drugich...
0
@Moderacja mały błąd wam się wkradł 12 min temu "rónież"
0
Kryszczianu musiał sie podbudować i został na gali we Włoszech. No, bo jak to tak Ronaldu bez nagrody?
2
@Vahn dodałem 10 sek po Tobie XD, nie mogę z tego mema. Słyszę głos Zbysia
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Michał Pol powiedział na lajvie, że dał Messiego na pierwszym miejscu
1
@Explode głosował też mordeczko
0
@sharkon co jak co, ale tego się nie spodziewałem
6
Good ebening XD
0
@NaFazieHitman xD
0
@Cave no masakra
1
@D44H zapewne coś ok. 20:50
0
the światło
3
Ale po co zapraszali Caster Semenye na galę ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bixmix już wpisuje w insta
znaczy mój kolega
0
@Uukasz_93 kurła to Polak top3