2

@student97r to niezły tatuażysta XD

0

@Encore widziałeś przewidywany skład Tottenhamu? Nie radzę...

1

@Rafix98 Chelsea myślę latwo dzisiaj

1

Valencia naprawdę będzie miala dziś ciezko o zwycięstwo...
https://zapodaj.net/e3ce3b2b0825e.jpg.html

0

@zajc3w U nietoperzy nie zagra:
Gomez, Cilessen, Mangala, Garay, Kondogbia, Piccini, Guedes

0

@chavez dobrze, że piszesz już poprawiam
Edit: ale wtopa XD

0

Panowie analiza pewniaków na dziś :
Benfica - Zenit over kartek +4.5 lub +5.5
Mecz sędziuje znany nam wszystkim Matheu Lahoz, który lubi być Bogiem na boisku, na dodatek Zenit fajnie łapie kartki
Inter - Barcelona over kartek +4.5
Nasz skład ma być dziś mocno rezerwowy, a chłopaki z drugiego składu lubią łapać kartki
(szczególnie obrona). Na dodatek Inter dostaje dużo kartek.
Ajax - Valencia czysto Ajax
Ajax u siebie gra świetnie i po prostu myślę, że Valencia nie da rady. Można tu dać też over rogów.
Ryzyk pewniaki XD (wysoki kurs) :
Napoli - Genk remis lub wygrana Genk
Napoli zwyczajnie ma tendencję, żeby się obsrać. Cytując klasyka Napoli Ci kupon spier...
Inter - Barca czysto Barca
możliwe, że nasza ofensywa po prostu będzie lepsza niż ofensywa Interu

0

@sebasek99 jak mi się nie myli to ten filmik na minimum 5 lat

0

@Transu96 baaaaaaaaaaad guy

0

@MSDCbrzdyk jakie rangi?

3

Emocje jak na grzybach

0

@Trexas z tych bardziej znanych to chyba Stoke najstarsze

0

Jeżeli komuś się nudzi to na Eurosport 2 gra nasz Toruń w lidze mistrzów koszykówki.

8

@T_TG Przecież to się wszystko 30 razy jeszcze obróci, na korzyść czy to jednych czy to drugich...

0

@Moderacja mały błąd wam się wkradł 12 min temu "rónież"

0

Kryszczianu musiał sie podbudować i został na gali we Włoszech. No, bo jak to tak Ronaldu bez nagrody?

2

@Vahn dodałem 10 sek po Tobie XD, nie mogę z tego mema. Słyszę głos Zbysia

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Michał Pol powiedział na lajvie, że dał Messiego na pierwszym miejscu

1

@Explode głosował też mordeczko

0

@sharkon co jak co, ale tego się nie spodziewałem

6

Good ebening XD

0

0

@Cave no masakra

1

@D44H zapewne coś ok. 20:50

0

the światło

3

Ale po co zapraszali Caster Semenye na galę ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bixmix już wpisuje w insta
znaczy mój kolega

0

@Uukasz_93 kurła to Polak top3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?