0

@FCBeSeM to dzisiaj się gra?

1

@Commando musisz być odporny, bo potrafi być denerwująca

1


Macie na dobry sen :D

0

@kazbychu w dodatku wicemistrzowie Euroligi

1

No w życiu bym nie powiedział, że nasi pokonają Efes na wyjeździe. Gratki koszykarze :D

1

Niektóre wystawy to wołają o pomstę do nieba...

0

@Kwasiak98 taktyka na 15 zdarzeń na taśmie jedynie gdzie cię może doprowadzić to na dno...

1

@baczmus idealna grafika :D

0

@Suzu to ja się obudziłem przed 5 po chlaniu :D często tak mam

0

Dramat, dramat i dramat. Inter gra 3 kontry i to jest groźniejsze niż wszystkie akcje Barcy... Panie Valverde : ŻENADA

0

@MontelQ dzięki za korekte

0

Tak sobie myślę i przychodzi mi luźna refleksja: 3 sezon Guardioli i już ta piłka staje się troszkę przewidywalna. Kolejne problemy City w tym sezonie, zobaczymy jak skończą.

0

Lewy kolejny Skill of the week będzie

0

@Barca17griezz10 ciemno się robi pora na nockę...

0

@staske ta, bo Inter gra jak Liverpool czy City...

0

@kkbarca otóż to ...

0

@Mesi12 i wzajemnie :D

2

@Lamora pije wasze zdrowie chłopaki :D

0

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyNzU5NjcwNTg0NjQwMDq+MUD8SxMwZjqfLZM
Szczęście się na weekend trzyma. Aż się boję jak kumpel wraca w październiku i na studiach lecimy ostro :D

0

No to teraz Firpo musi się odblokować. Brawo!

0

@danio1899 spokojnie to tylko Paderborn, zobaczymy z bardziej wymagającym rywalem

0

Takie bramki to strzelają piłkarze z końca tabeli, raz na rok wejdzie. Tragedię gramy... Brawo dla Marca

0

@LloretDeMar tu raczej chodzi o koniec pracy z trenerem. To będzie zwycięstwo

0

Chukuweze 5:1, ale pewniak

1

@Kapitan hawk jeszcze Moreno walnął :D

1

@Kapitan hawk @Rudi35 przeciez wiecie, że żartuję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?