PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Bukmacherka w pigułce:
https://zapodaj.net/c6aa3a60d1786.jpg.html
0
@Barca_Big_Moment co za bzdury
0
@Kapitan hawk taka praca...
1
@Pablit też bardzo chciałbym zobaczyć Wengera
0
@KamQiX przecież ten trener kompletnie nie wie co robi, nie byłbym zaskoczony gdyby to Bartek ustalał skład...
0
@Explode jest w tym trochę racji, zresztą ja tylko podałem swoje odczucie. Nie chciałbym, żeby przyszedł tu Mou, najlepiej gdyby znalazł się tu Tuchel, Favre lub marzenie Klopp. Jednak w przypadku Valverde to i ja byłbym lepszy...
0
@Explode jeżeli mówisz, że Mourinho nie ma jak, to ja chyba oglądam piłkę od dzisiejszego meczu z Granadą...
0
@wierbafcb Wengera to w ogóle bym widział 3x bardziej od Mou
3
Odnoszę wrażenie, że gdyby przyszedł Mourinho to Messi nie byłby jedynym zawodnikiem pod, którego gramy i pewnego rodzaju "świętą krową" bez urazy, ale potrzebujemy gry całego zespołu, a nie podaj do Messiego i niech się dzieje. Zdaje się, że Van Gaal o tym się wypowiadał, a możliwe że też Jose. Musimy zmienić aktualnego trenera, bo to jest katorga dla oczu...
2
Ludzie nie denerwujcie mnie, młody Julian Nagelsmann potrafi 50 razy lepiej wprowadzić filozofię gry do drużyny niż teoretycznie doświadczony Valverde. Dosłownie nie ma nic już na obronę tego trenera, od 3 sezonów oglądamy tak bezpółciową piłkę, że to się w pale nie mieści... Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia, Mourinho by przynajmniej to ustawił tak, że wszyscy by nie grali pod Leo tylko byłaby "jakaś drużyna".
0
Dał Buffona, Demirala i już się odwaliło XD
1
@Chwytliwy mam chyba ponad 10 lat z Samsunga i caly czas spełnia swoje oczekiwania
Edit. Mikrofalówka oczywiście
0
@draxidox On tam miał, może jedną setę w dwumeczu. Zresztą cały Bayern grał na stojąco, mają podobny problem trenera jak my...
0
@Janiama Messi miałby jakąkolwiek konkurencję gdyby na jego pozycji grał Ronaldo, Pele czy Maradona. Tak to bez sensu ta ankieta, ale rozumiem, że musi być :D
1
@Transu96 jest tyle na świecie żartów o uszach, a ty mi wyjeżdżasz z jakiś oduchowiony
0
@MT7 Dolkan Ząbki
0
@Cou7_ley Gdyby Granada grała z Milanem w tej formie to jak równy z równym
0
@AdrianGajewski2005 kopi luwak :D
1
@LODOMIR prawdopodobnie w 9 kolejce będzie Barca
0
@dorszyk22 pozostawiam na wyjście awaryjne, a właśnie zaczyna się sezon choróbska... :/
0
@Tom0VeB zawsze można postawić jakieś pewniaczki :D
0
@Amigo_Blanco już ruszyliśmy, wracam z Wrocławia w kierunku Opola (dokładniej Nysy). Chyba będzie sobie to trzeba wynagrodzić jakoś wieczorem :D
0
Kurła nie dość, że człowiek w piątek z roboty wraca to jeszcze korek na A4. Jak żyć?
0
@Rewolucja123 dobrze, że się rozstrzelali w końcówkach Sevilla, Arsenal i Dynamo ukuło to kupon wszedł :D
0
Co ten Angel?
1
Krycha po złotą piłkę XD
0
I cyk brameczka
0
Dobry ten Felix
1
@Jejsek99 tylko transfer trenera nam pomoże, aczkolwiek Werner to ciekawa i przede wszystkim może być tanią opcją
1
Dzięki Bogu Marek