14

0

@Barca_Big_Moment co za bzdury

0

@Kapitan hawk taka praca...

1

@Pablit też bardzo chciałbym zobaczyć Wengera

0

@KamQiX przecież ten trener kompletnie nie wie co robi, nie byłbym zaskoczony gdyby to Bartek ustalał skład...

0

@Explode jest w tym trochę racji, zresztą ja tylko podałem swoje odczucie. Nie chciałbym, żeby przyszedł tu Mou, najlepiej gdyby znalazł się tu Tuchel, Favre lub marzenie Klopp. Jednak w przypadku Valverde to i ja byłbym lepszy...

0

@Explode jeżeli mówisz, że Mourinho nie ma jak, to ja chyba oglądam piłkę od dzisiejszego meczu z Granadą...

0

@wierbafcb Wengera to w ogóle bym widział 3x bardziej od Mou

3

Odnoszę wrażenie, że gdyby przyszedł Mourinho to Messi nie byłby jedynym zawodnikiem pod, którego gramy i pewnego rodzaju "świętą krową" bez urazy, ale potrzebujemy gry całego zespołu, a nie podaj do Messiego i niech się dzieje. Zdaje się, że Van Gaal o tym się wypowiadał, a możliwe że też Jose. Musimy zmienić aktualnego trenera, bo to jest katorga dla oczu...

2

Ludzie nie denerwujcie mnie, młody Julian Nagelsmann potrafi 50 razy lepiej wprowadzić filozofię gry do drużyny niż teoretycznie doświadczony Valverde. Dosłownie nie ma nic już na obronę tego trenera, od 3 sezonów oglądamy tak bezpółciową piłkę, że to się w pale nie mieści... Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia, Mourinho by przynajmniej to ustawił tak, że wszyscy by nie grali pod Leo tylko byłaby "jakaś drużyna".

0

Dał Buffona, Demirala i już się odwaliło XD

1

@Chwytliwy mam chyba ponad 10 lat z Samsunga i caly czas spełnia swoje oczekiwania
Edit. Mikrofalówka oczywiście

0

@draxidox On tam miał, może jedną setę w dwumeczu. Zresztą cały Bayern grał na stojąco, mają podobny problem trenera jak my...

0

@Janiama Messi miałby jakąkolwiek konkurencję gdyby na jego pozycji grał Ronaldo, Pele czy Maradona. Tak to bez sensu ta ankieta, ale rozumiem, że musi być :D

1

@Transu96 jest tyle na świecie żartów o uszach, a ty mi wyjeżdżasz z jakiś oduchowiony

0

@MT7 Dolkan Ząbki

0

@Cou7_ley Gdyby Granada grała z Milanem w tej formie to jak równy z równym

0

@AdrianGajewski2005 kopi luwak :D

1

@LODOMIR prawdopodobnie w 9 kolejce będzie Barca

0

@dorszyk22 pozostawiam na wyjście awaryjne, a właśnie zaczyna się sezon choróbska... :/

0

@Tom0VeB zawsze można postawić jakieś pewniaczki :D

0

@Amigo_Blanco już ruszyliśmy, wracam z Wrocławia w kierunku Opola (dokładniej Nysy). Chyba będzie sobie to trzeba wynagrodzić jakoś wieczorem :D

0

Kurła nie dość, że człowiek w piątek z roboty wraca to jeszcze korek na A4. Jak żyć?

0

@Rewolucja123 dobrze, że się rozstrzelali w końcówkach Sevilla, Arsenal i Dynamo ukuło to kupon wszedł :D

0

Co ten Angel?

1

Krycha po złotą piłkę XD

0

I cyk brameczka

0

Dobry ten Felix

1

@Jejsek99 tylko transfer trenera nam pomoże, aczkolwiek Werner to ciekawa i przede wszystkim może być tanią opcją

1

Dzięki Bogu Marek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?