6

Panowie pozdrowienia z dożynek :D

2

@format1977 wielka Brazylia to była w 2002

0

@takisobiektos szczególnie po tym finale z Luminosity, gdzie mieli kilka rund meczowych w pierwszej mapie i przegrali

0

@takisobiektos oby, bo nienawidzę Duńczyków

0

@jeyx77x praca nad samym sobą

0

@PatrickoBarca @adi7adi8 @Grzesior667 @DonMatteo901 @Kredon @kolo123 i weź tu kup 3 telewizje i najlepiej jeszcze plac 300 zł miesięcznie, żeby sobie pooglądać Barce. Już nie mówiąc o wszystkich meczach i sportach

0

@Encore co jak co, ale Neo to chyba powinien powoli schodzić ze sceny

3

Jak to Eleven wybiera te mecze, że oddali Barce z Valencią...

0

@th@les Dembele nie dojrzał do dorosłej piłki i prawdopodobnie nigdy się to nie stanie

0

Jak ja nienawidzę tego Astralis...

1

@Socjopata Ruski hokej się zaczyna, jak dobrze :D moja dziedzina

1

@jedrek7000 pewnie, że pijemy

3

@koksik2700 6 pucharów

8

https://www.instagram.com/p/B2CNXzQimpk/?igshid=zogyeifw0dgk
O wypowiedzi Szczęsnego nawet MD podało XD

0

@bartekvisca no to może to stereotyp

0

@Encore szkoda, że za Realem jest...

0

@Criss18Barca a wiesz jaki wtedy masz kisiel jak obstawiles? XD

1

@adi7adi8 https://www.sofascore.com/pl/turkey-usa/QxcsdAc
Zjedź niżej i masz składy
Z bardziej znanych Tatum i Middleton

0

@Yakudo cóż to była za bramka, od tego magika powstał mój nick :D

0

@Transu96 płotka nie tak szybko

0

Ależ wieje....

z rana

0

@Elosek 23:59 i spokój

1

Schick przechodzi do RB Lipsk

0

@PrinceDamon jak to się mówi - wszystko się może zdarzyć :D

1

Doczekaliśmy się końca okienka transferowego, doczekałem się końca bana. Witam w poranek w drodze do pracy :D

12

@Konradomoreno Na początku skala talentu Bale i Neymara była porównywalna, ale później brazylijczyk wskoczył na 2 poziomy wyżej. Jeszcze się dziwisz?

1

2 dni i koniec, a jutro mecz o 17 jak fajnie :D

0

To co Ivan wali hattricka Realowi?

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?