PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Panowie pozdrowienia z dożynek :D
2
@format1977 wielka Brazylia to była w 2002
0
@takisobiektos szczególnie po tym finale z Luminosity, gdzie mieli kilka rund meczowych w pierwszej mapie i przegrali
0
@takisobiektos oby, bo nienawidzę Duńczyków
0
@jeyx77x praca nad samym sobą
0
@PatrickoBarca @adi7adi8 @Grzesior667 @DonMatteo901 @Kredon @kolo123 i weź tu kup 3 telewizje i najlepiej jeszcze plac 300 zł miesięcznie, żeby sobie pooglądać Barce. Już nie mówiąc o wszystkich meczach i sportach
0
@Encore co jak co, ale Neo to chyba powinien powoli schodzić ze sceny
3
Jak to Eleven wybiera te mecze, że oddali Barce z Valencią...
0
@th@les Dembele nie dojrzał do dorosłej piłki i prawdopodobnie nigdy się to nie stanie
0
Jak ja nienawidzę tego Astralis...
1
@Socjopata Ruski hokej się zaczyna, jak dobrze :D moja dziedzina
1
@jedrek7000 pewnie, że pijemy
3
@koksik2700 6 pucharów
8
https://www.instagram.com/p/B2CNXzQimpk/?igshid=zogyeifw0dgk
O wypowiedzi Szczęsnego nawet MD podało XD
0
@bartekvisca no to może to stereotyp
0
@Encore szkoda, że za Realem jest...
0
@Criss18Barca a wiesz jaki wtedy masz kisiel jak obstawiles? XD
1
@adi7adi8 https://www.sofascore.com/pl/turkey-usa/QxcsdAc
Zjedź niżej i masz składy
Z bardziej znanych Tatum i Middleton
0
@Yakudo cóż to była za bramka, od tego magika powstał mój nick :D
0
@Transu96 płotka nie tak szybko
0
Ależ wieje....
z rana
0
@Elosek 23:59 i spokój
1
Schick przechodzi do RB Lipsk
0
@PrinceDamon jak to się mówi - wszystko się może zdarzyć :D
1
Doczekaliśmy się końca okienka transferowego, doczekałem się końca bana. Witam w poranek w drodze do pracy :D
12
@Konradomoreno Na początku skala talentu Bale i Neymara była porównywalna, ale później brazylijczyk wskoczył na 2 poziomy wyżej. Jeszcze się dziwisz?
1
2 dni i koniec, a jutro mecz o 17 jak fajnie :D
0
To co Ivan wali hattricka Realowi?
0
@clyde @dawidz4 @sharkon @MBarcaM dobra usuwam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika