4

@VamosRakieta życie bywa okrutne...

0

@MaTt_BarcaFan Griezmann na prawej obronie, a Roberto ma szpicy

1

@Kamill10 wchodzę ja cały na biało
6:14

0

@Dominx PSG wpłaciło klauzulę, nie wartość Neya do cholery...

3

@Vxb93 Trochę bzdura, bo na konto Cou po połowie sezonu trafiły już 2 trofea, a w Live miałby ich okrągłe 0

2

@skakun95 trzeba przypomnieć, że PSG nie płaciło wartości Neymara, tylko jego klauzulę

0

Pamiętacie jak w Liverpoolu ściągnęli wizerunki Cou ze sklepu? Reszta historii jest powszechnie znana...

0

@maly2012 we wrześniu

0

Nawet ja się załapałem na tym filmie tego popularnego jutubera :D

0

@Jacu327 ile dobrych źródeł podało już, że Ney wraca do Barcy? Te informacje są za przeproszeniem ch*#@ warte

0

@Avada Kedavra ja tylko z plastiku łoje

0

@Suzu no dokładnie każdy pije co lubi :D

0

@Barwindg za to są nie dobre, podchodzą mi wódką

11

@deyna2018 a nie lepiej, żeby każdy pracował na siebie i nie oddawał nikomu?

0

@Socjopata polecam grać dwa mecze po kursie 3 minimum, od 20 zł w górę

0

Możecie mówić wszystko, ale Legia zagrała dzisiaj 3 razy lepiej od Greków i po prostu nie mieli dzisiaj szczęścia..

0

@Bamek94 herbatka na przeczyszczenie

1

@kewin trzeba interes wyświetleń rozkręcać...

1

@messi564 Od 2013 na FcBarca, a niektórzy od 2010 Gratki Panowie!

1

Jeżeli faktycznie Neymar ma przyjść to Cou musi odejść skoro w Anglii okienko zamyka się za 2 dni. Być może jednak zalewają nas gradem bzdurnych informacji, a nic takiego nie będzie miało miejsca... Po tym wszystkim to dopiero możemy mieć problem bogactwa w ataku.

0

@barcelonaLM najazd LGBT?

Nie mogłem się powstrzymać XD

1

@PawelPetek Euro w 13 krajach to absurd, cały klimat imprezy w jednym państwie w p#&@*

4

@SuperPatsonFCB trochę nie wierzę, że szary Kowalski pracujący w firmie wie o takich rzeczach XD

0

@kewin i polska cześć najki niby wie o transferze Neymara?

1

@Fabik87 ja bardzo szanuje Rakiticia i uważam, że rola zmiennika jest dla niego idealna. Co innego mogę powiedzieć o naszym szkoleniowcu...

2

@D44H dobrze jakby każdy z nas miał limit jednej na miesiąc

4

@Fabik87 Imagine a midfield of the three.
Valverde: Rakitic, Busquets, Vidal
Valverde dreams: Rakitic, Rakitic, Rakitic

0

@kuz właśnie zauważyłem przed chwilą, nie pomyślałem o tym zanim wrzuciłem :/

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?