PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VamosRakieta życie bywa okrutne...
0
@MaTt_BarcaFan Griezmann na prawej obronie, a Roberto ma szpicy
1
@Kamill10 wchodzę ja cały na biało
6:14
0
https://www.wprost.pl/_thumb/51/08/284670e20131d0550de8387721b0.jpeg
La Rambla
0
@Dominx PSG wpłaciło klauzulę, nie wartość Neya do cholery...
3
@Vxb93 Trochę bzdura, bo na konto Cou po połowie sezonu trafiły już 2 trofea, a w Live miałby ich okrągłe 0
2
@skakun95 trzeba przypomnieć, że PSG nie płaciło wartości Neymara, tylko jego klauzulę
0
Pamiętacie jak w Liverpoolu ściągnęli wizerunki Cou ze sklepu? Reszta historii jest powszechnie znana...
0
@maly2012 we wrześniu
0
Nawet ja się załapałem na tym filmie tego popularnego jutubera :D
0
@Jacu327 ile dobrych źródeł podało już, że Ney wraca do Barcy? Te informacje są za przeproszeniem ch*#@ warte
0
@Avada Kedavra ja tylko z plastiku łoje
0
@Suzu no dokładnie każdy pije co lubi :D
0
@Barwindg za to są nie dobre, podchodzą mi wódką
11
@deyna2018 a nie lepiej, żeby każdy pracował na siebie i nie oddawał nikomu?
0
@Socjopata polecam grać dwa mecze po kursie 3 minimum, od 20 zł w górę
0
Możecie mówić wszystko, ale Legia zagrała dzisiaj 3 razy lepiej od Greków i po prostu nie mieli dzisiaj szczęścia..
0
@Bamek94 herbatka na przeczyszczenie
1
@kewin trzeba interes wyświetleń rozkręcać...
1
@messi564 Od 2013 na FcBarca, a niektórzy od 2010 Gratki Panowie!
1
Jeżeli faktycznie Neymar ma przyjść to Cou musi odejść skoro w Anglii okienko zamyka się za 2 dni. Być może jednak zalewają nas gradem bzdurnych informacji, a nic takiego nie będzie miało miejsca... Po tym wszystkim to dopiero możemy mieć problem bogactwa w ataku.
0
@barcelonaLM najazd LGBT?
Nie mogłem się powstrzymać XD
1
@PawelPetek Euro w 13 krajach to absurd, cały klimat imprezy w jednym państwie w p#&@*
4
@SuperPatsonFCB trochę nie wierzę, że szary Kowalski pracujący w firmie wie o takich rzeczach XD
0
@kewin i polska cześć najki niby wie o transferze Neymara?
1
@Fabik87 ja bardzo szanuje Rakiticia i uważam, że rola zmiennika jest dla niego idealna. Co innego mogę powiedzieć o naszym szkoleniowcu...
2
@D44H dobrze jakby każdy z nas miał limit jednej na miesiąc
4
@Fabik87 Imagine a midfield of the three.
Valverde: Rakitic, Busquets, Vidal
Valverde dreams: Rakitic, Rakitic, Rakitic
0
@kuz właśnie zauważyłem przed chwilą, nie pomyślałem o tym zanim wrzuciłem :/
0
https://www.instagram.com/p/B0yw0zeFpCM/?igshid=14oycea1z1a1c
Co tu się znowu...?