0

@Odesseiron święta racja

2

Kto pamięta tą misję? :D
https://m.jbzdy.co/obr/1057243/wampir

3

@dawo17 przecież Juventus to też topowy klub... Natomiast inne zdanie mam o Raioli, ale to bez komentarza

0

@Colon zapowiada się telenowela jak z Verrattim

2

@Encore podoba mi się to stwierdzenie!

0

@szkutnik91 na tą chwilę, szczerze. Kogo to obchodzi...

0

@Barcelismo powtórzę to kolejny raz, na mocnego rywala Busquets na ławce

0

@Tomek_TF jeżeli ma się chłop marnować to lepiej niech gdzieś pójdzie, nawet za darmo

2

@Thierno prawie 70% dzbanixów

0

@Kidd i tego się trzymajmy :D

12

0

@daver na Fortunie 2.70 jest

0

@BarcaBarca1899 jeżeli to prawda, nie wiem jak to Ernescik upcha

0

@Odesseiron fajna sprawa

0

@zander ahahaha

2

@kamiVeB to że to jest fotomontaż to wszyscy wiemy, pytanie czy wrócił go sam Pan ze zdjęcia czy jakaś "inna siła"

5

@ViscaBarca123 co to za czerwona kropka się tam wkradła?

0

Gościu faktycznie może zaraz stracić pracę

1

Powiem wiem, że marzy mi się, aby Valverde w tym sezonie nam wszystkim pozamykał ryje.

0

@zander co on niedowage ma? XD

0

@bartoszekkk co to za ściema?

1

@kielon93 co w tym dziwnego skoro piłkę ogląda pół świata, a siatkówkę może 10%?

0

@Kubox w Polsce idzie się do tego przyzwyczaić

0

@MNSbEstEver za chwilę mordeczko

0

@Venom_Negro kto to wie?

0

@masq Griezmann u Valverde na lewym wahadle, a De Jong w obronie razem z Piqłetem i Lanżylem

0

@Kamilos84 robi się ciekawie

0

Djoko zdaje się przejmuje inicjatywę
Edit: a może jednak nie

0

@koziar Bartomeu w ogóle ma jakiś swój świat wypowiedzi

0

@Tomek_TF jakiś 10 latek pisał te nazwiska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?