0

@BigShaq będą wam odbieraly smak życia wy kurła idioci... Ehh taka polska społeczność...

36

Na dobranoc i pocieszenie wam powiem, że nic lepszego niż Frenkie de Jong się nam nie mogło przytrafić! Miłych snów :D

2

@ViscaBarca123 omijać kontuzje, słowo klucz...

0

@Kacperfifa69 za niecałe 34 minuty :D

2

W tej chwili to Griezmann, ale przede wszystkim transfer Valverde by się nam najbardziej przydał.

0

6

@BarcaInfo a to w ogóle truskawka na torcie XD

0

Ma to! Brawo brawo

1

@seba1324 podejrzewam, że jeżeli chcesz mieć jakąś większą różnice to czekaj na ps5

0

@damianex10 dobry troll, planowałeś ten żart :D

0

@Colon znacie Daniela? KAŻDY GO ZNA!

16

@sebisek niech strzela nawet 40 na sezon, za te okropne kontuzje to mu się należy

0


taka kompilacja o kolejnym który odchodzi...
co to był za duet w ataku Hiszpanii na Euro 2008

0

@betonito równie dobrze mogą to być tak zwane "półśrodki"

0

@Veb1233 jeżeli to prawda to Bayern chyba ma obsesję na punkcie francuskiego szkła :D

0

@FcBforever221 ciągle odnoszę wrażenie, że Heynen nie chce awansować i są ku temu powody

4

@DonAndresFCB Valverde to
.
.
.
Valverde...

0

@Mathew86 trzeci termin na spokojnie

0

@Avada Kedavra @SceptycznyFan rzucilbym wam linka, ale i tak nie będziecie mogli wejść (chyba)

0

@puyol_presidend5 Uwierz, że gdyby któraś z tych drużyn zdobyła tryplet i dominowała przez jakiś czas rozgrywki europejskie i niemalże non stop krajowe podwórko to inne kluby również by nie oddawały im piłkarzy tak tanio

17

Do wyczytawania głupot na LaRambli można się już przyzwyczaić ,ale to co ludzie wypisują pod postami fcbarca.com na Facebooku przechodzi ludzkie pojęcie

0

@Veil5ide po drugie znam mnóstwo osób, które po jakimś czasie palenia marihuany są zamulone, kontaktują po kilku sekundach. Kolejna sprawa, że jak zaczyna się od marihuany, to później jest białe, tabletki i wszystko inne...

0

@damianex10 to tak samo jak Douglas na swojej pozycji. Co to był za zawodnik...

3

@Qlewer jeszcze lepiej jak jest milion ekspertów, którzy mają guzik pojęcia o finansach klubowych

11

@Krazas szczerze powiedziawszy to puma te reklamy ma jakieś popier******

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@student97r druga sprawa, że mamy jednego z najlepszych komentatorów tego sportu, przez co siatkówka jest podwójną przyjemnością

0

No i zamknął mordy

0

@Janiama w B klasie bym to w okno załadował

0

O Jezus Panie. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?