3

Nie przesadzajcie, bo to podanie od Leo przed chwilą nie było jakieś cudowne

6

@koksik2700 widzieliśmy

7

@ViscaBarca123 dokładnie zarówno Kross, Busquets, Xavi, Iniesta czy każdy wybitny pomocnik musi rozgrywać w każdą stronę, a podania w przód zdarzają im się zdecydowanie rzadziej

2

@barcanawieki życie bez dobrych wspomnień, nie mówię tu o alkoholizme. Moje zdanie, ale każdy robi jak uważa :D

0

@vangoor wszyscy już mają w https://www.wykop.pl/tag/stonoga/wszystkie/next/entry-25490233/ co wymyśla każda następna gazeta

1

@Jakchcesz może śmiało

0

@Nano22 ja zaś przed chwilą pilnowałem, żeby w tą procesje nikt autem nie wjechał :D

0

@matirix20 tvp sport

0

@student97r Tak szczerze powiedziawszy to Umtiti w formie jest dwa razy lepszy od Lengleta, natomiast do swojej formy prawdopodobnie już nie wróci...

0

@Avada Kedavra i gra wszystko od deski do deski :D

0

A gdyby tak przyszedł Neymar, De Ligt i odszedł Valverde?

1

@VamosGirl dlatego wymiana Dembele i kasa na Neymara, to wymiana szklanki na szklankę

1

@krzychu1526 i nie strzelili XD

0

@Lil_Barcelonista Dopóki nie będzie oficjalnej informacji to nic

0

@SeeleyBooth hehe, start i już kopniak w czoło

3

Założyciel organizacji G2, Ocelote dodał na Instagrama filmik jak jeden z ich sponsorów (Andre Gomes) świetnie radzi sobie w prowadzeniu samochodu w grze.
https://www.instagram.com/p/By2kYkJhS7V/?igshid=me6qjxdiw9r

2

@GeraltzKatalonii nie mamy konkretnej taktyki oprócz bronienie się, a jeśli już jest trochę mocniejszy przeciwnik to wszyscy zdają się na Messiego, łącznie z trenerem. Dziękuję za taki styl...

0

@koksik2700 z tego co mi się wydaje to wsteczna kompatybilność wychodzi na zdecydowanie starsze tytuły, ale mogę się mylić

0

3

@Xavinho54 a może by tak zrobić wymianę na linii Messi - Asensio. Leoś młodszy nie będzie, a Asensio jest jego młodym odpowiednikiem

0

@Tasde jak inaczej pogodzić Dembele Griezmanna i Suareza?

0

@Azi no to papa Luisito i Vidal na przecięcie :D

0

Panowie wiem, że to taka zabawa w ustalanie składu, ale widziałbym to tak:
https://www.futhead.com/19/squads/811169/
Oczywiście Arthur i De Jong w rotacji z Rakiticiem i Busquetsem, a w przypadku Ernesta to pewnie i w ciągłej eksploatacji...

0

@Wilczeq znając życie to zremisują z Paragwajem

1

@Patryczek najlepiej to kupmy Crisa

0

@Socjopata XD czas nadszedł
3:2 :/

1

@BarcaInfo czyli można powiedzieć, że mają niepewną przyszłość u nas

0

@pax Osobiście posadziłbym Cou kosztem Dembele, tym bardziej że na gwałt potrzebujemy szybkiego skrzydła. Z drugiej strony Valverde może nas fatalnie zaskoczyć i wymyślić coś z Roberto na skrzydle....

0

Zastanawiam się czy Griezmann mógłby funkcjonować u nas podobnie do Davida Villi, co myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?