PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze powiedziawszy kupić dostęp i mówię całkiem serio. A jeżeli chcesz znaleźć streama to polecam poczytać o sopcascie lub acestreamie, żeby nie mieć później problemu z linkiem.
0
Serce z kamienia to strasznie zajebisty dodatek, moim zdaniem lepszy od Krwi i Wina, aczkolwiek ten jest zdecydowanie bardziej rozbudowany.
1
2 kartki Liverpoolu po kursie 1.70
2 rzuty rożne w pierwszej połowie Tottenhamu po podobnym kursie
Edit: te 2 kartki Liverpoolu po kursie 2 nawet
1
Końcówka 1 to najwyższa jakość, więc z automatu skreśliłbym ace 17.2
0
Nie dość, że większość dzienników robi nam na codzień Pryma Aprylys, to jeszcze dzisiaj taki wylew będzie...
0
Dobre.
0
Strzelił 2 bramy w finale, strzelił
0
Najlepiej to wszystko zhejtowac w tak zwanym "Januszowym" stylu i byle zielono
0
Da się z tym walczyć, tylko to przychodzi stopniowo i potrzeba dużo czasu. Powinieneś zacząć od wchodzenia do sklepu i mówienia głośno Dzień dobry, do widzenia, wymienić parę słów z ekspedientką czy po prostu życzyć miłego dnia
0
Że co i co?
2
A Palacio mówi wam to coś?
0
Jest taki gościu na YT, który pokazuje gry największych szachistów i je fajnie tłumaczy:
0
Opel Astra Bertone z silnikiem 1.6, silnik niezniszczalny, części za grosze, nie pali dużo, no i jak to wersja sportowa to pójdzie tyle ile podałeś :D
0
Może to trochę śmieszne, ale wystarczy zobaczyć posturę Jovicia i od razu wydaje się, że chłop się nie będzie tak często łamał jak Neymar czy Dembele. (Umtiti ostatnim czasem jest wyjątkiem) Chociaż jak będzie w przyszłości nikt nie wie
0
Pozdro......
0
Pizza pozbawiona pszenicy
https://www.instagram.com/huaweimobilepl/p/Bu4hvtKF0rJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=lqws56bdgnmd
5
To było zdjęcie Denver'a, aktora z serialu Dom z papieru XD
0
Ups już poprawiam...
1
Ale Puma nagrała dziwną reklamę z Umtitim XD
https://www.instagram.com/p/Bu6JNApFC3J/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=dfal9xeqiiwz
0
Włóż je do jakiegoś pojemnika z wodą, cokolwiek. Mimo wszystko powinny wytrzymać
0
To niezłe zakupy szejka Buffon i Kehrer XDdddd
0
Co powiecie na Sebastiena Hallera w koszulce Barcelony? 12 bramek 9 asyst, 190 cm napastnika i ciekawy jestem, jakby nam szło z tak wysokim napastnikiem
0
Przesuń Griezmanna na SPO, Isco sprzedaj, Casemiro sprzedaj. Kup Kondogbie do pomocy i IFa Ben Yeddera na atak.
3
W dzieciństwie tak mi się spodobała seria, że oglądałem te filmy non stop i mi się nie nudziły. Do tej pory znam niemal na pamięć teksty każdej postaci z części 1-3 XD
7
Trzeba też patrzeć na fakt, że na tej stronie niektóre osoby boli jeszcze sprzedaż Neymara przez co hejtuja ligę Francuska
0
Ale śmieszny komentator Eintracht - Shaktar, Haller na 2:0 z karnego
4
Śmieszna myśl mnie naszła, a mianowicie nawet Urugwajscy stoperzy są skuteczniejsi od naszego Urugwajskiego napastnika
Z dystansem :D
2
Coś mi się wydaje, że Costa czerwo wyłapie
0
Zdecydowana większość ludzi jest ładnie mówiąc "nieinteligentna" i to całe wytłumaczenie
0
Powiemy Ci, żebyś wypłacił > Leverkusen wygra. Powiemy żebyś zostawił > przegrają, albo będzie remis...