0

Szczerze powiedziawszy kupić dostęp i mówię całkiem serio. A jeżeli chcesz znaleźć streama to polecam poczytać o sopcascie lub acestreamie, żeby nie mieć później problemu z linkiem.

0

Serce z kamienia to strasznie zajebisty dodatek, moim zdaniem lepszy od Krwi i Wina, aczkolwiek ten jest zdecydowanie bardziej rozbudowany.

1

2 kartki Liverpoolu po kursie 1.70

2 rzuty rożne w pierwszej połowie Tottenhamu po podobnym kursie
Edit: te 2 kartki Liverpoolu po kursie 2 nawet

1

Końcówka 1 to najwyższa jakość, więc z automatu skreśliłbym ace 17.2

0

Nie dość, że większość dzienników robi nam na codzień Pryma Aprylys, to jeszcze dzisiaj taki wylew będzie...

0

Dobre.

0

Strzelił 2 bramy w finale, strzelił

0

Najlepiej to wszystko zhejtowac w tak zwanym "Januszowym" stylu i byle zielono

0

Da się z tym walczyć, tylko to przychodzi stopniowo i potrzeba dużo czasu. Powinieneś zacząć od wchodzenia do sklepu i mówienia głośno Dzień dobry, do widzenia, wymienić parę słów z ekspedientką czy po prostu życzyć miłego dnia

0

Że co i co?

2

A Palacio mówi wam to coś?

0

Jest taki gościu na YT, który pokazuje gry największych szachistów i je fajnie tłumaczy:

0

Opel Astra Bertone z silnikiem 1.6, silnik niezniszczalny, części za grosze, nie pali dużo, no i jak to wersja sportowa to pójdzie tyle ile podałeś :D

0

Może to trochę śmieszne, ale wystarczy zobaczyć posturę Jovicia i od razu wydaje się, że chłop się nie będzie tak często łamał jak Neymar czy Dembele. (Umtiti ostatnim czasem jest wyjątkiem) Chociaż jak będzie w przyszłości nikt nie wie

0

Pozdro......

5

To było zdjęcie Denver'a, aktora z serialu Dom z papieru XD

0

Ups już poprawiam...

1

0

Włóż je do jakiegoś pojemnika z wodą, cokolwiek. Mimo wszystko powinny wytrzymać

0

To niezłe zakupy szejka Buffon i Kehrer XDdddd

0

Co powiecie na Sebastiena Hallera w koszulce Barcelony? 12 bramek 9 asyst, 190 cm napastnika i ciekawy jestem, jakby nam szło z tak wysokim napastnikiem

0

Przesuń Griezmanna na SPO, Isco sprzedaj, Casemiro sprzedaj. Kup Kondogbie do pomocy i IFa Ben Yeddera na atak.

3

W dzieciństwie tak mi się spodobała seria, że oglądałem te filmy non stop i mi się nie nudziły. Do tej pory znam niemal na pamięć teksty każdej postaci z części 1-3 XD

7

Trzeba też patrzeć na fakt, że na tej stronie niektóre osoby boli jeszcze sprzedaż Neymara przez co hejtuja ligę Francuska

0

Ale śmieszny komentator Eintracht - Shaktar, Haller na 2:0 z karnego

4

Śmieszna myśl mnie naszła, a mianowicie nawet Urugwajscy stoperzy są skuteczniejsi od naszego Urugwajskiego napastnika
Z dystansem :D

2

Coś mi się wydaje, że Costa czerwo wyłapie

0

Zdecydowana większość ludzi jest ładnie mówiąc "nieinteligentna" i to całe wytłumaczenie

0

Powiemy Ci, żebyś wypłacił > Leverkusen wygra. Powiemy żebyś zostawił > przegrają, albo będzie remis...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?