PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore szczerze mnie to cieszy, że chłopak będzie grał
0
@th@les miło się na to patrzy :D
0
@Davvd Pozdrówki :D
0
@Davvd w piątek skończyłem 7 tygodniowe praktyki, jutro wolne :D
0
@Vhaeraun Counter Strike na awce po 2 piwach
1
@BarcaInfo pewniak walczaka na zmianę zawsze spoko!
0
@Kajtek77 potencjalny skład fake, nieźle :D
0
Najlepszy prawy obrońca w historii wraz z najlepszym piłkarzem w historii?
2
@MiGzi bez Dembele
2
@didzejos Z cyklu znajdź logiczne wytłumaczenie
7
@Phatro dokładnie, te kontry co graliśmy za Enrique to była poezja. Nie mówiąc już o początkach Guardioli...
0
Zobaczycie Crakitic wejdzie i huknie jak w finale Ligi Mistrzów
2
@MichalZZZ Podczas meczu oglądam mecz, nie La Ramble
1
@kenneth99 co do @#&*y XD
0
@mcsarna a mi się zaś wydaje, że tak jak i Realowi tak i Atletico sezon nie wyjdzie. Obie drużyny miały wielkie rewolucje kadrowe i sądzę, że się będą biły o 2 miejsce między sobą, podczas gdy Barca będzie 10 oczek wyżej.
1
A szczerze
Kogo to obchodzi
0
@Rewolucja123 pewnie, że oglądałem, ale Messiego jeszcze dużo razy zobaczę w tym sezonie
1
@Transu96 i trzaskało się Dzikie Sługi pół dnia
3
@damianex10 mnie tam nigdy Manager jakoś nie kręcił, szybko mi się nudzi...
Co innego Wiedźmin
0
@koziar bez Messiego w składzie każdy jest niżej, obecnie City i Liverpool są najbliżej nas. Nie wspominając oczywiście o trenerach... Tu jesteśmy 2 półki niżej
3
@format1977 a mnie zaś ciekawi Barca bez Messiego, chociaż w jednym meczu
0
@tbas najchętniej to bym wstawił tu Puiga, ale z Ernescikiem to niemożliwe...
0
@joloskyy po prostu chciałbym spróbować Cou, kiedy faktycznie nie ma Leo
0
@FCMichalo u Valdka to niedługo na meczu będę zasypiał przed końcem...
0
https://www.futbin.com/19/squad/9463887
Gdybym był trenerem Barcy jutro zagrałbym tak?
0
@skubi99 ze względu na nieobecność D10S, Cou mógłby spróbować ŚPO
3
Jeśli ktoś się interesuje LoL'em na profesjonalnej scenie to Rito właśnie wypuściło filmik o naszej legendzie:
i chyba najbardziej sympatycznym i jednocześnie trollującym zawodniku :D
0
@SeeleyBooth życie bywa okrutne...
10
@kkbarca bez urazy kolego, ale tak widuje Cię na LaRambli i wygląda to tak, że robisz taki sztuczny spam...
2
@Piotr89Sand z Zidanem na ławce trenerskie prawdopodobnie będzie klęska. Potężny Portugalczyk odszedł, a i zdaje się fart im się skończył. Do tego wszedł Var