0

@Encore szczerze mnie to cieszy, że chłopak będzie grał

0

@th@les miło się na to patrzy :D

0

@Davvd Pozdrówki :D

0

@Davvd w piątek skończyłem 7 tygodniowe praktyki, jutro wolne :D

0

@Vhaeraun Counter Strike na awce po 2 piwach

1

@BarcaInfo pewniak walczaka na zmianę zawsze spoko!

0

@Kajtek77 potencjalny skład fake, nieźle :D

0


Najlepszy prawy obrońca w historii wraz z najlepszym piłkarzem w historii?

2

@MiGzi bez Dembele

2

@didzejos Z cyklu znajdź logiczne wytłumaczenie

7

@Phatro dokładnie, te kontry co graliśmy za Enrique to była poezja. Nie mówiąc już o początkach Guardioli...

0

Zobaczycie Crakitic wejdzie i huknie jak w finale Ligi Mistrzów

2

@MichalZZZ Podczas meczu oglądam mecz, nie La Ramble

1

@kenneth99 co do @#&*y XD

0

@mcsarna a mi się zaś wydaje, że tak jak i Realowi tak i Atletico sezon nie wyjdzie. Obie drużyny miały wielkie rewolucje kadrowe i sądzę, że się będą biły o 2 miejsce między sobą, podczas gdy Barca będzie 10 oczek wyżej.

1

A szczerze
Kogo to obchodzi

0

@Rewolucja123 pewnie, że oglądałem, ale Messiego jeszcze dużo razy zobaczę w tym sezonie

1

@Transu96 i trzaskało się Dzikie Sługi pół dnia

3

@damianex10 mnie tam nigdy Manager jakoś nie kręcił, szybko mi się nudzi...
Co innego Wiedźmin

0

@koziar bez Messiego w składzie każdy jest niżej, obecnie City i Liverpool są najbliżej nas. Nie wspominając oczywiście o trenerach... Tu jesteśmy 2 półki niżej

3

@format1977 a mnie zaś ciekawi Barca bez Messiego, chociaż w jednym meczu

0

@tbas najchętniej to bym wstawił tu Puiga, ale z Ernescikiem to niemożliwe...

0

@joloskyy po prostu chciałbym spróbować Cou, kiedy faktycznie nie ma Leo

0

@FCMichalo u Valdka to niedługo na meczu będę zasypiał przed końcem...

0

https://www.futbin.com/19/squad/9463887
Gdybym był trenerem Barcy jutro zagrałbym tak?

0

@skubi99 ze względu na nieobecność D10S, Cou mógłby spróbować ŚPO

3

Jeśli ktoś się interesuje LoL'em na profesjonalnej scenie to Rito właśnie wypuściło filmik o naszej legendzie:


i chyba najbardziej sympatycznym i jednocześnie trollującym zawodniku :D

0

@SeeleyBooth życie bywa okrutne...

10

@kkbarca bez urazy kolego, ale tak widuje Cię na LaRambli i wygląda to tak, że robisz taki sztuczny spam...

2

@Piotr89Sand z Zidanem na ławce trenerskie prawdopodobnie będzie klęska. Potężny Portugalczyk odszedł, a i zdaje się fart im się skończył. Do tego wszedł Var

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?