0

@Marsmall i wzajemnie :D

0

@Marsmall miesiąc pracy, bo studia wracają :D

0

To zaczynamy robotę w Amazonie

2

@VamosRakieta podziękowanie kolego obywatelu :D

1

@VamosRakieta podstawowe pytanie ile dałeś?

0

Zaraz będzie jakieś z palca wyssane info, będzie skok ludzi na Rambli i wzajemne ubliżanie/przekonywanie kogoś do swoich racji. Czuję to

0

@Mathew86 liga rosyjska ma wyższy współczynnik od holenderskiej?

0

@AmigoBlancos prawdopodobnie masz rację, tym bardziej, że Ajax nabił współczynnik lidze holenderskiej

2

@SeeleyBooth zimne piwo też :D

1

@MrMischol buhahahhaha dobre

0

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dYvKMoaJmBTZx5Ra3PTjE5ZbU34HySwv.jpg
Zamiast ból przegrywów powinno być "ból szmatławców"

0

@Trojanek23 już niedługo..
Wierzymy

w koniec tej sagi

0

@Ghandi Valverde (jeżeli w ogóle Ernesto, bo podejrzewam, że zarząd i presja kibiców) wyciągnął wnioski dopiero w 3 sezonie trenowania. Zobaczymy czy będziemy potrafili tak zagrać z lepszym zespołem. Póki co trener do zmiany...

5

Dzisiejszy mecz był super, ale jestem trochę zdania, że tonący brzytwy się chwyta. Wg. mnie Valverde kieruje się trochę już opinią publiczną, a widać po prostu, że chlopaki z Dna Barcy, utalentowany Fati i klasa Griezmanna pozwoliła na piękny mecz. Oby tak dalej, chociaż i tak jestem za zmianą trenera...

2

@Rzetafi smuteczek :/

0

@Lordzi to, że wychowanek może dać tyle samo co typ, który kosztuje masę pieniędzy, a nie nie ma w nim za grosz profesjonalizmu

0

@Lordzi Dembele kosztował prawie 150 mln, coś jeszcze?

0

@AmigoBlancos to nie chodzi o skład, tylko chłopaki grają jak jakieś Bilbao albo Getafe

0

@NemeZis93 jak znajdziesz angielskiego stream to też powinno być bez zacięć, a tak to chyba player.pl?

0

@nieprzysiadalnosc właśnie chodzi mi o to, że w tygodniu mógłbym tankować ile wleźie, a nie można :/

1

@Lamora to mój avatarowy przyjaciel!

0

@nieprzysiadalnosc taki dzień zazwyczaj mam w tygodniu, na week rzadko

1

Jutro zagrałbym na 5 pomocników i z wysuniętym Griezem

1

@Grzesior667 to Ci wyszło :D

0

@norbi77 ile by człowiek dał, żeby mieć teraz takiego Ronaldinho na lewym skrzydle

0

Wraca mój kumpel busiorz na październik, studia i lecimy z grubą bukmacherą :/

14

@Socjopata prawdziwy ryzykant bukmacher, nie jakiś podrabianiec

1

@APRA zestaw startowy można kupić do 50 zł

2

@gumaz Dzisiaj Getafe porobi Bilbao. Kusi też kurs na Chelsea, a jeszcze w tym sezonie meczu nie wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?