PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marsmall i wzajemnie :D
0
@Marsmall miesiąc pracy, bo studia wracają :D
0
To zaczynamy robotę w Amazonie
2
@VamosRakieta podziękowanie kolego obywatelu :D
1
@VamosRakieta podstawowe pytanie ile dałeś?
0
Zaraz będzie jakieś z palca wyssane info, będzie skok ludzi na Rambli i wzajemne ubliżanie/przekonywanie kogoś do swoich racji. Czuję to
1
Niżej była dyskusja to tutaj jest ten podział na koszyki w LM
https://www.google.com/amp/s/www.meczyki.pl/newsyamp/poznalismy-juz-29-uczestnikow-fazy-grupowej-tak-bedzie-wygladal-podzial-na-koszyki-podczas-losowania/121518-n
0
@Mathew86 liga rosyjska ma wyższy współczynnik od holenderskiej?
0
@AmigoBlancos prawdopodobnie masz rację, tym bardziej, że Ajax nabił współczynnik lidze holenderskiej
2
@SeeleyBooth zimne piwo też :D
1
@MrMischol buhahahhaha dobre
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dYvKMoaJmBTZx5Ra3PTjE5ZbU34HySwv.jpg
Zamiast ból przegrywów powinno być "ból szmatławców"
0
@Trojanek23 już niedługo..
Wierzymy
w koniec tej sagi
0
@Ghandi Valverde (jeżeli w ogóle Ernesto, bo podejrzewam, że zarząd i presja kibiców) wyciągnął wnioski dopiero w 3 sezonie trenowania. Zobaczymy czy będziemy potrafili tak zagrać z lepszym zespołem. Póki co trener do zmiany...
5
Dzisiejszy mecz był super, ale jestem trochę zdania, że tonący brzytwy się chwyta. Wg. mnie Valverde kieruje się trochę już opinią publiczną, a widać po prostu, że chlopaki z Dna Barcy, utalentowany Fati i klasa Griezmanna pozwoliła na piękny mecz. Oby tak dalej, chociaż i tak jestem za zmianą trenera...
2
@Rzetafi smuteczek :/
0
@Lordzi to, że wychowanek może dać tyle samo co typ, który kosztuje masę pieniędzy, a nie nie ma w nim za grosz profesjonalizmu
0
@Lordzi Dembele kosztował prawie 150 mln, coś jeszcze?
0
@AmigoBlancos to nie chodzi o skład, tylko chłopaki grają jak jakieś Bilbao albo Getafe
0
@NemeZis93 jak znajdziesz angielskiego stream to też powinno być bez zacięć, a tak to chyba player.pl?
0
@nieprzysiadalnosc właśnie chodzi mi o to, że w tygodniu mógłbym tankować ile wleźie, a nie można :/
1
@Lamora to mój avatarowy przyjaciel!
0
@nieprzysiadalnosc taki dzień zazwyczaj mam w tygodniu, na week rzadko
1
Jutro zagrałbym na 5 pomocników i z wysuniętym Griezem
1
@Grzesior667 to Ci wyszło :D
0
@norbi77 ile by człowiek dał, żeby mieć teraz takiego Ronaldinho na lewym skrzydle
0
Wraca mój kumpel busiorz na październik, studia i lecimy z grubą bukmacherą :/
14
@Socjopata prawdziwy ryzykant bukmacher, nie jakiś podrabianiec
1
@APRA zestaw startowy można kupić do 50 zł
2
@gumaz Dzisiaj Getafe porobi Bilbao. Kusi też kurs na Chelsea, a jeszcze w tym sezonie meczu nie wygrali