1

@IronSanHybrid spokojnie, jutro wróci

0

Panowie czy ktoś z was ma już konto na betfan? Zastanawiam się czy nie zrezygnować z fortuny czy sts u na rzecz gry bez podatku i potrzebuje opinii :D

0

@DanielOOL zagraniczne

0

Usunęli na stsie kursy na złotą piłkę? Jeśli nie dajcie link

4

@Kapitan hawk przecież już nawet zwycięzca jest znany

0

@foczkyyyhg nie gra Pique i nie wiadomo czy zagra Lenglet

1

@Kapitan hawk kooooooooniiiiiikkkk pooooolnyyyyyy

7

@IronSanHybrid niestety powoli i mięśnie odmawiają posłuszeństwa

3

@daro22 zawsze mnie te filmik rozkłada na łopatki XD

0

@deyna2018 eurowizja bro

0

Ez?

4

Ustawione jak karne z Portugalia, przełanczaj Halyna

1

Kurde jednak nie umieją w to grać nasi...

0

@Coutinho007 możliwe, że nawet większe XD

5

Emocje jak na grzybobraniu

1

Kolega pyta....

10

Wspólna piosenka playback?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sewciu50 nie mów tylko, że przez Valdka Komar nie umie kopnac obok bramkarza XD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Tragedia, dramat, mikser na oczy
Edit. I gol?

0

@Borry dobry ten pingwin z avataru xD

12

@jeyx77x Podobają mi się słowa z pewnego filmu, bardzo potężnego człowieka. "Nie żałuj umarłych, żałuj żywych"

0

@Jakchcesz jak drugi raz kończyłem grę, dokonałem wyborów, że to Dikstra przejął władzę. Co prawda szkoda było Rocha i Ves, ale chciałem sprawdzić jak to będzie :D

0

@ksobi ciekawe po jakim czasie zwróciłby się z koszulek? Załóżmy, że w Chinach kupią 50 mln koszulek (fani są tam trochę niespełna rozumu)

0

Pyta się czy przyjadą założyć mu kablówke?
Ehh, daj mi tego głąba...

0

@Avada Kedavra Volnera Samantu

1

0

@Allbi pewnie jakieś Xiaomi :D

0

@Mesi12 graj over pkt Giannisa i Leonarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?